مقالاتموفقیت / انگیزشی

با این 5 روش به افزایش درآمد برسید و ثروتمند شوید

برای اینکه بتوانید پول جذب کنید و به افزایش درآمد برسید باید تمام تمرکز خود را به صورت مثبت کاملا بر روی این موضوع بگذارید. این بدین معنی است که باید افکار ناامید کننده را کنار بگذارید زیرا در غیر این صورت غیر ممکن است که بتوانید به افزایش درآمد برسید. به همین دلیل باید تمام هم و غم و تمرکز خود را بر روی افکار مثبت در مورد پول و ثروت بگذارید. تفکرتان در مورد پول و ثروت نیز اهمیت زیادی دارد. باید بر روی نحوه نگرشتان نسبت به پول و ثروت کار کنید. برای این کار و برای این که دید مثبتی به پول و افزایش درآمد داشته باشید باید طرز فکرتان را بر روی فرکانس جذب پول تنظیم کنید تا مشاهده کنید که پول به طرز شگفت انگیزی وارد زندگیتان شود.

1. تصور کنید پول زیادی دارید

how to become rich

اگر در حال حاضر در زندگی با کمبود پول مواجه اید و به افزایش درآمد نرسیده اید، به احتمال زیاد اغلب تفکرات شما نیز حول محور عدم وجود پول می چرخد. شاید دقیقا عدم داشتن پول را تصویر سازی نکنید اما زیاد نگران پول باشید و یا از درون وجود در مورد هر اقدامی ابتدا به شرایط مالی تان فکر کنید. اما راهکار این است که کاملا برعکس تفکرات حالتان فکر کنید تا جریان ورود پول به زندگی تان را ایجاد کنید. شما باید با استفاده از تصویرسازی ذهنی هرآنچه را دوست دارید در تخیل تان  بگنجانید. کائنات به آنچه که در ذهنتان دارید پاسخ می دهد، پس بهتر است در هرچه مثبت کردن آنها بکوشید.

2. شکرگذار باشید

how to become rich

شکرگزار هر مقدار پولی که دارید باشید و اینکه این پول چه نیازهایی را در زندگی شما برآورده می کنند، برای مثال :

  • غذایی که می خرید
  • قبض هایی که پرداخت می کنید
  • پول اجاره خانه ای که می پردازید
  • پول لباس هایی که می خرید
  • و …
نکاتی پیرامون تاثیر نورپردازی در بازاریابی
بخوانید

اینکه شکرگذار چیزهایی باشید که دارید، بدین معنی است که در حال ارسال امواج رضایت درونی خود به کائنات هستید. این باعث می شود تا ارتعاشات مثبت بیشتری را در مورد پول، شادی، سلامتی و … جذب کنید.

3. تصور کنید که آنچه را که می خواهید دریافت کرده اید

حتی اگر هیچ پولی ندارید نباید ناامید شوید و به فاز منفی بروید زیرا در این صورت کانال های جذب پول را به روی خود می بندید. یکی از کارهایی که می توانید انجام دهید این است که وانمود کنید که انچه که می خواسته اید دریافت کرده اید. همانند افراد میلیاردر فکر و عمل کنید. منشی مانند افراد موفق داشته باشید. تصور کنید که پولی که می خواسته اید همین حالا در حساب بانکی تان است. به فروشگاه های لوک بروید و اجناس را ببینید و حتی شده انها را در دست بگیرید و یا پرو کنید. به قیمت ها توجهی نکنید و از آنها نترسید. زمانی که وانمود می کنید در واقع دارید این امواج را به کائنات ارسال می کنید که “من فردی هستم که لیاقت وجود این موارد را در زندگی ام دارم”. بدین ترتیب کائنات نیز آن ها را به شما می دهد. اما هرچه تصویر سازی که در ذهنتان انجام می دهید منفی باشد و هنگامی که از کنار یک مغازه که اجناس گران و لوکسی دارد رد می شوید، افکار منفی به سراغتان بیاید، کائنات نیز آن را دریافت نموده و به آن پاسخ منفی می دهد.

4. احساس کنید هر آنچه را که می خواسته اید به دست آورده اید

how to become rich

از خودتان بپرسید : اگر روزی برسد که به شرایط مالی دلخواهتان رسیده اید، چه احساسی خواهید داشت؟ احساس آزادی امنیت، شادی، آرامش، قدرت و …؟ زمانی که بتوانید این احساسات را در شرایط فعلی تان نیز درک کنید، هرکاری که بخواهید میتوانید انجام دهید. از تصویر سازی ذهنی کمک بگیرید. شما باید احساسات را جدی بگیرید زیرا منبع اصلی دریافت های زندگی تان است.

به جای سخت کار کردن، راندمان کاریتان را بالا ببرید
بخوانید

5. از قانون جذب استفاده کنید

قانون جذب ،قانون جدید و ناشناخته ای نیست. افکار ذهن انسان تمامی ندارند. هر تفکری باعث ایجاد یک احساس خاص در فرد می شود. این احساسات به صورت مستقیم باعث ارسال ارتعاشات مثبت یا منفی به کائنات می شوند. بنابراین اگر ذهن بتواند ارتعاشات مثبتی از خود ساطع کند بدیهی است که بتواند امواج مثبت را نیز جذب کند.

 

نحوه نگرش ما به مسائل مختلف مشخص می کنند که مسیر ما به موفقیت ختم می شود یا خیر! بنابراین باید به مثبت یا منفی بودن نگرش خود توجه ویژه ای داشته باشیم، و همواره نهایت تلاش خود را در این جهت قرار دهیم تا بتوانیم جنبه مثبت مسائل را ببینیم. در واقع هر چه بیشتر تلاش کنیم تا منفی گرایی را کنار بگذاریم، بیشتر به این سمت کشیده می شویم که اتفاق های مثبت نیز برای ما رخ دهند. اما چگونه و با کمک چه تکنیکی می توانیم ذهن خود را برای نگرش مثبتی که ما را به افزایش درآمد برساند سوق دهیم؟راهکار ما برای شما و افزایش درآمد تان محصول معجزه ذهن قدرتمند است. با استفاده از این محصول می توانید با تمرین تکنیک های آن به رشد و توسعه فردی خود کم نموده و از آن برای دستیابی به اهدافتان استفاده نمائید. برای آشنایی بیشتر با این محصول بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دوره آموزشی غیرحضوری “معجزه ذهن قدرتمند”

به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید 🙂

مطالب مرتبط

یک ثروتمند خودساخته شوید
با عادت‌ های خوب افراد موفق آشنا شویم
خلاصه کتاب قدرت لحظات نوشته چیپ هیث و دن هیث
خلاصه کتاب « قدرت اعتماد به نفس » نوشته برایان تریسی
معرفی کتاب ” شعار برند، شیپور جنگ ” نوشته لورا ریس
خلاصه کتاب” چگونه در فروشندگی از شکست به موفقیت رسیدم” نوشته فرانک بتگر
کتاب ” رشد فروش ماورایی ” نوشته جک دیلی
خلاصه کتاب ” برنامه بازاریابی در یک صفحه ” نوشته آلن دیب
خلاصه کتاب ” ثروتمند ترین مرد بابل ” نوشته جرج ساموئل کلشاسون
خلاصه کتاب ” انگیزش ” نوشته دن آرییلی
خلاصه کتاب “خرید شناسی” نوشته مارتین لیندستروم
خلاصه کتاب ” کار عمیق ” نوشته کال نیوپورت
خلاصه کتاب “برند ماندگار ” نوشته جرمی میلر
خلاصه کتاب ” رسیدن به فروش بیش از حد ” نوشته دنیل پریستلی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 12 =

دکمه بازگشت به بالا
به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید :)
close-link
بستن