دوره بازاریابی و فروش

ستارگان فروش

با دوره بازاریابی و فروش خود را به یک فروشنده تمام عیار تبدیل کنید. موفقیت در فروش ، به شما کمک می کند به هدفهای شغلی و زندگی خود برسید و بالاترین درآمد را بدست بیاورید.

معرفی دوره بازاریابی و فروش

چرا فروشندگان همواره نمی توانند به فروش دلخواه خود دست پیدا کنند؟
طبق تحقیق جامعی، بزرگترین علت عدم فروش فروشندگان نداشتن مهارتهای علمی و تخصصی در حوزه فروش می باشد.  
امروزه تنها شرکتها و سازمانهایی ماندگارند که از تیم فروش حرفه ای برخوردار هستند

دوره ستارگان فروش آکادمی بازار شامل توسعه مهارت های شخصی ، ارتباطی و مذاکراتی ، تکنیک ها و روش های ایجاد فرصت های فروش و همچنین انجام فروش برای محصول و یا خدمت می باشد. یک فروش خوب نیاز به این دارد که محصول را به خوبی درک کنید و به نیاز مشتری احترام بگذارید. اما فراتر از آن، راز یک فروشنده خوب شدن ، فارغ از روش ها ، منش های این شغل می باشد. در واقع فروش یک پندار، گفتار و رفتار حرفه ای می باشد.

چرا فروشندگان همواره نمی توانند به فروش دلخواه خود دست پیدا کنند. ستارگان فروش یک دوره فروش حرفه ای است که با یادگیری آن به مباحث بازاریابی و فروش ۰ تا ۱۰۰ مسلط می شوید. هدف این دوره توسعه تفکر وبرنامه ريزی موثر فروش ، كسب مهارت های فروش و بازاریابی، شیوه های اجرای برنامه بازاریابی فروش ، روانشناسی مشتريان ، آشنايی با ارتباطات حرفه ای و تكنيك هاي مذاكرات اصولی در فروش وکسب مهارت های رهبری در بخش مدیریت فروش و بازاریابی (بررسی استراتژی های گوناگون در جهت تحقق فروش)

طبق آمار جهانی ، نحوه عملکرد و رفتار حرفه ای یک فروشنده می تواند، فروشش را  تا 700%  ارتقاء دهد یعنی فروش یک کسب و کار تا چندین برابر وابسته به حرفه ای گری فروشندگان آن مجموعه می باشد ؛ دوره منحصر بفرد ستارگان فروش کمک می کند یک فروشنده به بالاترین سطح موفقیت در فروش خود دست پیدا کند.

فروش شبیه یک ارکستر سمفونیک است که می بایست هماهنگی درستی بین سازهای مختلف برقرار شود تا آهنگ موزونی شنیده شود، یک فروشنده می بایست تمامی مهارتهای نگرشی، ارتباطی، کلامی، مذاکراتی، شخصیتی و … را داشته باشد تا تاثیرگذاری درستی بر روی مشتریان خود پیدا کند و آنها را جهت خرید اقناع کند.

استاد احمد محمدی با مطالعه 1000 جلد کتاب و تحقیق و گردآوری از 300 سمینار روز دنیا، انجام بزرگترین تحقیق در حوزه فروش ایران و تجربه 22 ساله خود در همکاری با 150 برند برتر ایرانی و بین المللی که توام با آموزش 20 هزار فروشنده می باشد به مدل و سیستمی تضمین شده دست یافته اند که در دوره ستارگان فروش آن را به افراد و فروشندگانی که علاقمند هستند به فروش و درآمد بالا برسند و در کار خود به یک متخصص کلیدی تبدیل شوند، آموزش خواهند داد.

دوره ستارگان فروش یک سیستم امتحان شده و قدرتمندی است که از لابه‌لای رازهای فروشندگان موفق ایرانی و خارجی استخراج شده است. رازهایی که درکتابها هم یافت نمی شود و می بایست 20 سال از عمر خود را جهت کشف آنها صرف کنید.

می‌توانید هر کجای ایران که باشید از طریق آموزش آنلاین، این سیستم قدرتمند را یاد بگیرید و برای همیشه شغل، فروش و زندگی خود را تغییر دهید، به گونه‌ای که به یک فروشنده کلیدی و پول ساز تبدیل شوید.

این یک دوره آموزش فروش کاربردی برای افرادی است که می خواهند از طریق دانش، مهارت و نظم، بر تخصص فروش مسلط شوند. اگر می خواهید میزان فروش شما دائما رشد کند، این برنامه انتخابی عالی برای شماست. کسب و کارها و شرکتها به دنبال فروشندگان متخصص هستند و ما می دانیم برای تبدیل شدن به آن، چه مهارتها و تخصص هایی رو باید کسب کرد.

با استفاده از این دوره آموزشی مؤثر، می توانید تکنیک های مورد نیاز برای تبدیل شدن به فروشنده قدرتمند و مدیر فروشی با قدرت فروش بالا را بیاموزید. این برنامه به طور ایده آل برای فروشندگان و بازاریابان، مدیران فروش، صاحبان کسب و کار و … طراحی شده است که می خواهند بر فرآیند فروش مسلط شوند.

برای مشاهده جزئیات هر سرفصل روی آن کلیک کنید

 • مفهوم برنامه ریزی شغلی (فروش)
 • متولوژی ساختن آینده شغلی
 • عوامل موفقیت شغلی و فروش
 • تعریف هدف در بازاریابی و فروش
 • دسته بندی اهداف بازاریابی و فروش
 • راهنمای هدفگذاری در بازاریابی و فروش
 • مفاهیم مدیریت زمان در فروش
 • دسته بندی امور مطابق مدیریت زمان
 • تدوین اهداف بلند مدت و کوتاه مدت

این دوره مناسب چه افرادی است؟

این دوره مناسب چه افرادی نیست؟

شروع دوره : 11 بهمن 1401

دوره آفلاین

33 امین دوره ستارگان فروش

4/900/000 تومان

3/900/000 تومان

دوره حضوری (VIP)

33 امین دوره ستارگان فروش

12/900/000 تومان

9/900/000 تومان

دوره شرکتی و سازمانی

برای کارکنان شرکت ها و سازمان ها

دستاوردهای دوره فروش

یک ستاره فروش می بایست

80 درصد فروش یک فروشنده به شخصیت (personality) او بستگی دارد. دوره ستارگان فروش علاوه بر روش های افزایش فروش؛ بر پرورش منش های یک فروشنده تمرکز دارد.

مورد اعتماد مشتریان‌مان هستیم

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
مرضیه رئیس زاده
خانم باقری
فخرالسادات حسینی
عباس سورانی

آموزش بیش از 20,000 فروشنده

تجربه کار با 150 برند برتر

پرورش 10,000 ویزیتور

آموزش 7,000 نماینده فروش

12

عباس سورانی

شرکت کننده دوره

حضور من در این دورها شانسی بود که به من داده شد و توستم به بهترین شکل ممکن از سخنان گوهربار استاد در زمینه موفقیت استفاده کنم چنانچه مطالب با سرعت عمل بالا، اما در عین حال کاربردی در اختیار ما قرار داده شد.

01

سعیده حیدری

شرکت کننده دوره

دوره ای که شرکت کردم بی نظیر بود. تشکر میکنم از اینکه دانشتون رو بی دریغ در اختیار ما قرار میدید، من با کمک شما تونستم عمل گرا تر بشم و با امید بیشتر به سمت رویاهام قدم بردارم. همین نقاط مثبت باعث ایجاد تفاوت دوره های شما با بقیه شد.

06

سید جواد نبوی

شرکت کننده دوره

خیلی خرسندم از حضور در دوره های شما. راهکار های شما بسیار عینی بودند و من سعی کردم که همه اون هارو سرلوحه زندگی خودم قرار بدم تا به اهداف و باورهای خودم برسم. آرزو میکنم که سعادت حضور دوباره در این دوره هارو داشته باشم.

39

عارف اسکندری

شرکت کننده دوره

خوشحالم از اینکه افتخار حضور در دوره های آموزنده شما رو داشتم، ارائه راه حال ها و فرم ها برای رسیدن به اهداف بلند مدت بسیار موثر بودند. به جرات میتونم بگم یکی از بهترین دوره هایی بود که در اون شرکت کردم.

56

نگار محمودیان

شرکت کننده دوره

دوره ای که برگزارشد بسیار مفید و موثر بود و تفاوت بسیار زیادی با دوره هایی داشت که من قبلا گذروندم . نکته حائز اهمیت در این دوره ها این بود که لازمه رسیدن به موفقیت تلاش و پشتکاره.

49

محسن قدیری

شرکت کننده دوره

تکنیک ها و راهکارهای گفته شده در این دوره ها بسیار آموزنده بودن و ما تونستیم در راستی رسیدن به اهدافمون از مهارت هایی که ارائه دادید استفاده لازم رو ببریم. با تشکر از شما بخاطر تمام زحماتی که برای موفقیت جامعه میکشید…

“دوره ای که یک عمر برای شما میماند”

با حضور در دوره ستارگان فروش نیاز نیست دیگر در دوره های متعدد و گران شرکت کنید.

سال 1401 را به بهترین سال خود تبدیل کنید

مدرس دوره بازاریابی و فروش

دکتر محمدی

استاد احمد محمدی، بهترین مدرس بازاریابی و فروش در ایران با 23 سال تجربه

سوابق کاری

پادکست مشتری مداری

استاد احمد محمدی

سخنران انگیزشی و مربی توسعه فردی - مدرس و مشاور کسب و کار

کی شروع کنیم؟

زمان در موفقیت یک کسب و کار و شرکت بسیار مهم است چرا یک سال 12 ماه است و محدود ، هرچقدر زودتر آموزش ببینیم، می توانیم به اهداف فروش بیشتری دست پیدا کنیم و بالعکس با مهارتهای کمتر هر روز خسارت و شکست بیشتری را در شغل و زندگی تجربه خواهیم کرد. چرا که اگه فکر کنیم آموزش هزینه است، در صورت نداشتن مهارت متحمل هزینه های بسیار سنگین تری خواهیم شد.

سوالات متداول دوره فروش و بازاریابی

 • فروشندگان و ویزیتورها
 • مدیران فروش و بازاریابی
 • دانشجویان و افرادی که به دنبال یک شغل پردرآمد هستند
 • شاغلین صنوف مختلف
 • علاقه‌ مندانی كه می خواهند دانش و مهارت خود را صفر تا 100 درحوزه فروش افزایش دهند

برای افراد بصورت آنلاین و برای شرکت ها و سازمان ها به صورت حضور در مجموعه آنها و یا بصورت آنلاین برگزار می گردد.

برای افراد از طریق لینک ثبت نام در پایین همین صفحه و شرکتها تماس با شماره تلفن های ذکر شده در پایین همین صفحه.

خیر، در این دوره تمامی مهارت هایی که تیم شما لازم دارد تا از یک فروشنده معمولی به یک فروشنده حرفه ای تبدیل شود، در دوره،  آموزش داده می شود.

با توجه به کارگاهی بودن روش ها تدریس مدرس و ارائه راه کارهای موثر، به شرط انجام کارگاه ها و توصیه های مدرس، موفقیت شما تضمین می شود.

قطعا سرمایه گذاری بر روی آموزش مهارتهای فروشندگان می تواند در مدت زمان کوتاه، چندین برابر سودآوری برای شرکت به همراه داشته باشد و همواره پرورش نیروی انسانی ماهر ارزانتر از استخدام و جذب نیروی ماهر می باشد .

در این دوره علاوه بر استفاده از مباحث علمی روز از متد های جذاب آموزشی مانند: نمایش فیلم، برگزاری کارگاه های عملی، تکنیک های داستان سرایی، پرسش و پاسخ های تعاملی استفاده می گردد.

با سرمایه گذاری در این دوره، براحتی در کمتر از 3 ماه چندین برابر درآمد خود را افزایش داده و به فرصتهای عالی شغلی و موفقیت در کسب و کار خواهید رسید.

ستارگان فروش
خبر خوب...

2 نفر از شرکت کنندگان به قید قرعه برنده 1 ماه کوچینگ آقای دکتر محمدی بصورت آنلاین رایگان (به ارزش 5 میلیون تومان)

مبلغ سرمایه گذاری روی خودت

 • اگر شما به این سیستم فروش مسلط شوید در طول یکسال چند میلیون تومان پول به دست می‌آورید.
 • چه میزان فروشتان افزایش پیدا می کند؟
 • تضمین همیشگی شغل و فروشتان چه میزان ارزش دارد؟
 • فراموش نکنید این دوره ۱۰۰٪ بدون ریسک است!

شروع دوره : 11 بهمن 1401

دوره آفلاین

33 امین دوره ستارگان فروش

4/900/000 تومان

3/900/000 تومان

دوره حضوری (VIP)

33 امین دوره ستارگان فروش

12/900/000 تومان

9/900/000 تومان

دوره شرکتی و سازمانی

برای کارکنان شرکت ها و سازمان ها

جهت مشاوره و راهنمایی دوره ستارگان فروش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید. تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان با شما تماس حاصل نمایند.

تماس با ما

22 پاسخ

  1. سلام همراه گرامی
   ابزار های بازاریابی رو توی دوره های آموزشی گفته میشه پس همراه ما باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *