دوره اصول مدیریت و سرپرستی - اصول سرپرستی

دوره آموزش اصول مدیریت و سرپرستی (سرپرست فروش)

چگونگی تقويت فرهنگ فروش در هر سازمان، توسعه تفکر فروش و برنامه ريزی موثر فروش، چگونگی جذب نيروی فروش توانمند و آموزش آن‌ها، کسب مهارت‌های رهبری تيم فروش و استراتژی‌های گوناگون در جهت اجرا برنامه فروش و نحوه برنامه ریزی، تشکیل، اجرا و بهبود درتیم فروش.

معرفی دوره اصول مدیریت و سرپرستی

تا حالا ارزیابی کرده اید چند میزان سرپرستان و مدیران فروش کسب  و کار شما ، آموزش دیده اند؟

یک سرپرست فروش، نظارت بر پیشرفت فروش چه در قالب فردی و چه تیمی دارد و بررسی عملکرد فروشندگان، تدوین استراتژی‌ فروش یا بهبود برنامه‌های موجود از مهم‌ترین وظایف اوست. کمک به فروشندگانی که در کار خود با مشکل روبرو هستند، همچنین مسئولیت جذب نيروهای فروش توانمند و آموزش آن‌ها با وی می‌باشد. او باید اطمینان حاصل کند که بالاترین عملکرد در فروش در حال انجام است، مهارت‌های مربیگری تيم فروش و ساختن یک تیم هنر اوست.

فروش و سود یک کسب و کار تا حدی زیادی به عملکرد سرپرستان و مدیران فروش آن مجموعه بستگی دارد چرا که نفش مربی را در یک تیم فروش بازی می کنند و می توانید تیم را به اوج موفقیت یا حضیض شکست تنزل دهند .

در صورتیکه موفق شوید سرپرستان و مدیران فروش فروشندگان کسب و کار خود را آموزش داده و مهارتهای آنها در حوزه فروش ارتقاء دهید ، سود سرشاری نصیب شرکت شما خواهد شد و دیگر دغدغه فروش پایین و از دست دادن فرصتهای بازار را نخواهید داشت.

دستاوردهای دوره اصول مدیریت و اصول سرپرستی

تخصص در مدیریت

در این دوره آکادمی بازار ، کمک می کنیم یک سرپرست و مدیر فروش با دانش و تخصص خود ، حتی با داشتن تیم فروش نیمه حرفه ای بتواند با مربی گری ، مشاوره ، انگیزه و … فروشندگان مجموعه خود را به بالاترین سطح عملکرد ممکن هدایت نماید و فروش تیم خود افزایش چشمگیر دهد.

تحقیقات نشان داده بازده فروشندگان بدون مدیران فروش فقط 20 درصد مثبت است و بازده فروش با وجود مدیران فروش بالای 60 درصد گزارش شده ! مدیر فروش نیمه حرفه ای ، فروشندگان را تا سطح خود پایین می آورد!

سرفصل‌های آموزشی دوره اصول مدیریت و سرپرستی

مخاطبین دوره

این دوره مناسب چه افرادی است؟

این دوره مناسب چه افرادی نیست؟

مورد اعتماد مشتریان‌مان هستیم

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
خانم حسینی
سمیه باقری دولت آبادی
شرکت کننده دوره
سید صالح رضوی نیا

آموزش بیش از 20,000 فروشنده

تجربه کار با 150 برند برتر

پرورش 10,000 ویزیتور

آموزش 7,000 نماینده فروش

مدرس دوره آموزش سرپرست فروش

دکتر محمدی

استاد احمد محمدی سخنران، مدرس و مشاور کسب و کار

سوابق کاری

پادکست مشتری مداری

استاد احمد محمدی

سخنران انگیزشی و مربی توسعه فردی - مدرس و مشاور کسب و کار

سوالات متداول

  • صاحبان کسب و کار و مدیران فروش
  • فروشندگان و ویزیتورها
  • شاغلین صنوف مختلف
  • افرادی که می خواهند یک فروشنده حرفه ای شوند

برای شرکت ها و سازمان ها به صورت حضور در مجموعه آنها و یا بصورت آنلاین و وبینار برگزار می گردد.

جهت اطلاع از شرایط برگزاری دوره می توانید با استفاده از شماره تلفن های ذکر شده در پایین همین صفحه تماس حاصل نمایید.

خیر، در این دوره تمامی مهارت هایی که تیم شما لازم دارد تا از یک فروشنده معمولی به یک فروشنده حرفه ای تبدیل شود، در دوره،  آموزش داده می شود

با توجه به کارگاهی بودن روش ها تدریس مدرس و ارائه راه کارهای موثر، به شرط انجام کارگاه ها و توصیه های مدرس، موفقیت شما تضمین می شود.

قطعا سرمایه گذاری بر روی آموزش مهارتهای فروشندگان می تواند در مدت زمان کوتاه، چندین برابر سودآوری برای شرکت به همراه داشته باشد و همواره پرورش نیروی انسانی ماهر ارزانتر از استخدام و جذب نیروی ماهر می باشد .

در این دوره علاوه بر استفاده از مباحث علمی روز از متد های جذاب آموزشی مانند: نمایش فیلم، برگزاری کارگاه های عملی، تکنیک های داستان سرایی، پرسش و پاسخ های تعاملی استفاده می گردد.

با سرمایه گذاری در این دوره ، براحتی در کمتر از 3 ماه چندین برابر درآمد خود را افزایش داده و به فرصتهای عالی شغلی و موفقیت در کسب و کار خواهید رسید .

جهت مشاوره و راهنمایی لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان با شما تماس حاصل نمایند.

تماس با ما

22 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *