کارآفرینی / کسب و کار

مشاوره برندسازی – قسمت اول

برندسازی پیشتر در مورد «برندسازی ماندگار» توضیح دادیم. در اینجا با ذکر مثال‌هایی شما را با یک مشاوره برندسازی خوب که در ذهن مشتریان و

کار گروهی - آکادمی بازار
کارآفرینی / کسب و کار

مشاوره کسب و کار میانبری برای رونق کار

مشاوره تخصصی در حوزه کسب و کار می‌تواند صاحبان مشاغل بزرگ و کوچک را به اهدافشان نزدیک‌تر کند. مشاور خوب در نقش منجی و طبیب حاذقی عمل می‌کند که بیماری‌های شغلی را تشخیص داده و در جهت درمان آن تلاش می‌کند.

چقدر مطابق علاقه و روحیات واقعی خودتان زندگی می‌کنید؟
موفقیت / انگیزشی

چقدر مطابق علاقه و روحیات واقعی خودتان زندگی می‌کنید؟

برخی افراد را می‌بینیم که درونا و عمیقا از وضعیت زندگی خودشان رضایت خاطر ندارند و نوعی نارضایتی درونی را همیشه با خود دارند؟ چرا چنین است و ما نمی‌توانیم از زندگی خودمان رضایت خاطر داشته باشیم؟ چطور می‌توانیم درونا و به‌صورت واقعی و از ته قلب بگوییم، خدایا شکرت، از زندگی‌ام لذت می‌برم. باید موانع موجود بر سر راه دستیابی به احساس رضایت را بشناسید.

کارگروهی و تیم سازی
کارآفرینی / کسب و کار

ده نکته کلیدی برای مدیران در کار گروهی و تیم سازی

اگر شما به عنوان رهبر و مدیر یک سازمان، نتوانید تیمی موفق بسازید و آن را حفظ کنید، خیلی زود رقبا جایگزین شما در بازار خواهند شد. عدم توانایی و شکست در کار تیمی در واقع یکی از سریعترین، پرهزینه‌ترین و رایج‌ترین عوامل شکست در کسب و کار به ویژه در استارتاپ هاست. اختلال در عملکرد تیم همچنین منجر به کاهش سود مالی در شرکت ها می شود. این یک واقعیت است که در نگاه اول ممکن است کمی باورنکردنی به نظر بیاید اما در عین حال یادگیری نحوه‌ی ساخت و اداره‌ی یک تیم با عملکرد بالا در اکثر کسب و کارهای تجاری، در واقع بسیار ساده و قابل اجرا است. در این مقاله ده نکته کلیدی به مدیران ارائه می‌شود تا بر اساس تکنیک‌های مبتنی بر مهارت‌های نرم، در تیم‌سازی موفق شوند.