مدیریت بازاریابی

دوره مدیریت بازاریابی

در این دوره مدیریت بازاریابی آموزش داده می شود چگونه با شناخت مفاهیم بازاريابی و سیاستهای نفوذ در بازار و گسترش سهم بازار محصول یا خدمت بر مبنای اصول نوین و علمی بازاریابی بتوان به موفقیت در بازار دست پیدا کرد و با استفاده از استراتژیهای بازاریابی ، كسب مهارت های فروش و توسعه تفکر فروش در اجرای برنامه بازاریابی بوسیله تکنیک های بازاریابی به نفوذ موثر در بازار و فروش مورد دلخواه موفق شد .

معرفی دوره مدیریت بازاریابی

تا حالا ارزیابی کرده اید چه میزان کسب و کار شما از اصول بازاریابی بروز برخوردار است؟

قلب کسب و کار شما در سینه بازاریابی آن می‌تپد. بیشتر ابعاد کسب و کار شما به اصول بازاریابی موفق وابسته هستند. چتر گسترده بازاریابی روی تبلیغات، روابط عمومی، ترویج و فروش سایه می‌اندازد. رقابت شدید و سرعت تغییرات در بازارها و روندهای پیش بینی نشده اقتصادی باعث شده تا اهمیت توجه به بازاریابی و فروش نسبت به چند سال گذشته دو چندان گردد. رعایت اصول بازاریابی و فروش از عوامل حیاتی حفظ و نگه داشت جایگاه کسب و کارها در دنیای امروز است.

دستاوردهای دوره مدیریت بازاریابی

نفود و فروش بالا

در این دوره مدیریت بازاریابی با تمرکز بر روش های علمی و کاملا کاربردی از تجربه آموزش حداقل15000 فروشنده و تیم های بازاریابی و فروش در شرکتهای متعدد با ارائه تکنیک های موثر آموزش داده می شود چطور روش هایی موثر و علمی را در فرایند بازاریابی وفروش پیاده نمایند تا بتوانند به نفوذ در بازار و فروش بالا دست پیدا کنند .

در این دوره با تکیه بر تجربه کار با تیم های بازاریابی و فروش 120 شرکت و سازمان در سراسر کشور و تمرکز بر روش های علمی و کاملا کاربردی آموزش داده می شود چطور بتوان اصول و تکنیک های بازاریابی را با توجه به نوع صنعت و کسب و کار شرکت پیاده و اجرایی نمود تا بتوان به اهداف مورد در نظر در بازار دست یافت .

سرفصل‌های آموزشی دوره مدیریت بازاریابی

مخاطبین دوره

این دوره مناسب چه افرادی است؟

این دوره مناسب چه افرادی نیست؟

مورد اعتماد مشتریان‌مان هستیم

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
شرکت کننده دوره
مرضیه رئیس زاده
نگین اسمی زاده
خانم حسینی

آموزش بیش از 20,000 فروشنده

تجربه کار با 120 برند برتر

پرورش 10,000 ویزیتور

آموزش 7,000 نماینده فروش

مدرس دوره

دکتر محمدی

استاد احمد محمدی سخنران، مدرس و مشاور کسب و کار

سوابق کاری

پادکست فروش ترسناک

استاد احمد محمدی

مدرس، محقق و مشاور کسب و کار

سوالات متداول

  • صاحبان کسب و کار و مدیران فروش
  • فروشندگان و ویزیتورها
  • شاغلین صنوف مختلف
  • افرادی که می خواهند یک فروشنده حرفه ای شوند

برای شرکت ها و سازمان ها به صورت حضور در مجموعه آنها و یا بصورت آنلاین و وبینار برگزار می گردد.

جهت اطلاع از شرایط برگزاری دوره می توانید با استفاده از شماره تلفن های ذکر شده در پایین همین صفحه تماس حاصل نمایید.

خیر، در این دوره تمامی مهارت هایی که تیم شما لازم دارد تا از یک فروشنده معمولی به یک فروشنده حرفه ای تبدیل شود، در دوره،  آموزش داده می شود

با توجه به کارگاهی بودن روش ها تدریس مدرس و ارائه راه کارهای موثر، به شرط انجام کارگاه ها و توصیه های مدرس، موفقیت شما تضمین می شود.

قطعا سرمایه گذاری بر روی آموزش مهارتهای فروشندگان می تواند در مدت زمان کوتاه، چندین برابر سودآوری برای شرکت به همراه داشته باشد و همواره پرورش نیروی انسانی ماهر ارزانتر از استخدام و جذب نیروی ماهر می باشد .

در این دوره علاوه بر استفاده از مباحث علمی روز از متد های جذاب آموزشی مانند: نمایش فیلم، برگزاری کارگاه های عملی، تکنیک های داستان سرایی، پرسش و پاسخ های تعاملی استفاده می گردد.

با سرمایه گذاری در این دوره ، براحتی در کمتر از 3 ماه چندین برابر درآمد خود را افزایش داده و به فرصتهای عالی شغلی و موفقیت در کسب و کار خواهید رسید .

جهت مشاوره و راهنمایی لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان با شما تماس حاصل نمایند.

تماس با ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.