برنامه ریزی فروش

دوره برنامه ریزی فروش

برنامه ریزی فروش جهت تحقق اهداف سالانه فروش اجرا می گردد . این برنامه اجرایی، شامل فرایندی است که جهت تحقق بودجه فروش می‌بایست انجام پذیرد. برنامه ریزی می کنید که طی یک سال درآمد بیشتری داشته باشید، مشتریان بیشتری جلب کرده و سهم بازارتان را افزایش دهید.

معرفی دوره برنامه ریزی فروش

آیا می دانید عموم فروشندگان روزانه 90 دقیقه کار مفید انجام می دهند؟
آیا می دانید هر دقیقه برنامه ریزی در فروش ، 12 برابر خود بهره وری به همراه خواهد داشت

از آنجایی‌که موفقیت در فروش از انجام اعمال یک‌باره و بدون برنامه‌ریزی به دست نمی‌آید، فرایند برنامه‌ریزی فروش برای موفقیت یک کسب و کار و فروشنده  از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. دوره برنامه ریزی فروش آکادمی بازار ، یک دوره انگیزشی و علمی است ، کمک می کند به تعیین چشم انداز فروش یک کسب و کار و فروشنده ، نقشه راه مشخص  می کند ، نظام باورها در فروش را می سازد و سقف های فکری و محدودیت های یک فروشنده را بر می دارد.

طبق آمار جهانی ، فقط 3 % فروشندگان ، هدفگذاری و برنامه ریزی درست در فروش دارند! و با یادگیری درست این مهم می توانند فروش خود را  تا درصد بالایی افزایش دهند ، یعنی فروش یک کسب و کار  تاجندین برابر وابسته به داشتن هدف و برنامه ریزی درست می باشد .

دستاوردهای دوره برنامه ریزی فروش

برنامه ریزی صحیح فروش

در این دوره با تکیه بر تجربه کار با تیم های فروش بهترین شرکت ها و برندهای ایران و تمرکز بر روش های علمی و کاملا کاربردی (17کارگاه) ، به فروشندگان آموزش داده می شود چطور روش های برنامه ریزی فروش(Sales Planning) را در فروش خود اجرایی نمایند و تا با استفاده از این روش به فروش های بالا دست پیدا کنند .

در این دوره با تمرکز بر روش های علمی و کاملا کاربردی (آموزش حداقل 20000 فروشنده) ، و ارائه متدولوژی علمی برنامه ریزی اهداف به مدیران، سرپرستان و فروشندگان آموزش داده می شود چطور روش هایی متفاوت و اثرگذار در برنامه ریزی فروش جهت تحقق اهداف فروش خود پیاده نمایند تا بتوانند به فروش بالایی دست پیدا کنند.

سرفصل‌های آموزشی دوره برنامه ریزی فروش

مخاطبین دوره

این دوره مناسب چه افرادی است؟

این دوره مناسب چه افرادی نیست؟

مورد اعتماد مشتریان‌مان هستیم

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
خانم حسینی
زهرا موسوی
عباس هایلی
خانم امامیان

آموزش بیش از 20,000 فروشنده

تجربه کار با 150 برند برتر

پرورش 10,000 ویزیتور

آموزش 7,000 نماینده فروش

مدرس دوره

دکتر محمدی

استاد احمد محمدی سخنران، مدرس و مشاور کسب و کار

سوابق کاری

پادکست فکرانه - هدف

استاد احمد محمدی

مدرس، محقق و مشاور کسب و کار

سوالات متداول

  • صاحبان کسب و کار و مدیران فروش
  • فروشندگان و ویزیتورها
  • شاغلین صنوف مختلف
  • افرادی که می خواهند یک فروشنده حرفه ای شوند

برای شرکت ها و سازمان ها به صورت حضور در مجموعه آنها و یا بصورت آنلاین و وبینار برگزار می گردد.

جهت اطلاع از شرایط برگزاری دوره می توانید با استفاده از شماره تلفن های ذکر شده در پایین همین صفحه تماس حاصل نمایید.

خیر، در این دوره تمامی مهارت هایی که تیم شما لازم دارد تا از یک فروشنده معمولی به یک فروشنده حرفه ای تبدیل شود، در دوره،  آموزش داده می شود

با توجه به کارگاهی بودن روش ها تدریس مدرس و ارائه راه کارهای موثر، به شرط انجام کارگاه ها و توصیه های مدرس، موفقیت شما تضمین می شود.

قطعا سرمایه گذاری بر روی آموزش مهارتهای فروشندگان می تواند در مدت زمان کوتاه، چندین برابر سودآوری برای شرکت به همراه داشته باشد و همواره پرورش نیروی انسانی ماهر ارزانتر از استخدام و جذب نیروی ماهر می باشد .

در این دوره علاوه بر استفاده از مباحث علمی روز از متد های جذاب آموزشی مانند: نمایش فیلم، برگزاری کارگاه های عملی، تکنیک های داستان سرایی، پرسش و پاسخ های تعاملی استفاده می گردد.

با سرمایه گذاری در این دوره ، براحتی در کمتر از 3 ماه چندین برابر درآمد خود را افزایش داده و به فرصتهای عالی شغلی و موفقیت در کسب و کار خواهید رسید .

جهت مشاوره و راهنمایی لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان با شما تماس حاصل نمایند.

تماس با ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *