مشاوره توسعه کسب و کار

مشاوره توسعه کسب و کار

 • آیا می‌خواهید کسب و کار خود را به اوج موفقیت برسانید؟ 
 • آیا به دنبال راهکارهایی هستید که به شما کمک کنند در محیط رقابتی بازار امروزی بهترین عملکرد را داشته باشید؟

 اگر پاسخ شما بله است، کمک گرفتن از یک متخصص و مشاوره کسب و کار را به شما پیشنهاد می‌کنیم. مجموعه بزرگ آکادمی بازار به شما کمک خواهد کرد تا به مهارت‌ها و ابزارهای لازم برای رشد و توسعه‌ی پایدار کسب و کارتان دست پیدا کنید. 

مشاوره توسعه کسب و کار آکادمی بازار

با بهره‌مندی از خدمات مشاوره توسعه کسب و کار آکادمی بازار، تیم مشاوران ما با سال‌ها تجربه در زمینه‌های مختلف کسب و کار، شما را راهنمایی خواهند کرد تا با شناخت بهتر از مشتریان، استراتژی‌های بازاریابی هوشمندانه و تکنیک‌های افزایش فروش، به رشد بی‌سابقه‌ای دست پیدا کنید. هدف ما از ارائه خدمات مشاوره توسعه و کسب و کار این است که شما با اطمینان و انگیزه بیشتری به راهی موفقیت‌آمیز در دنیای کسب و کار پا بگذارید.

دکتر محمدی مشاوره توسعه کسب و کار
بهترین مشاور کسب و کار
استاد محمدی مشاوره توسعه کسب و کار

مشاوره توسعه کسب و کار آکادمی بازار چه خدماتی را ارائه می‌کند؟

توسعه مهارت‌ها و دانش بازار

مشاوره توسعه کسب و کار به صاحبان مشاغل کمک می‌کند تا مهارت‌ها، دانش و اطلاعات لازم برای بهبود کسب و کار خود را به دست آورند. از استراتژی‌های بازاریابی تا مدیریت مالی و مشتری، به افراد کمک می‌کنند تا توانمندی‌هایشان را تقویت کنند.

بهره‌مندی از خدمات مشاوره استاد محمدی به شما کمک می‌کند تا راه‌های جدیدی برای رشد و توسعه پیدا کنید. از افزایش فروش و درآمد تا ورود به بازارهای جدید، همچنین می‌توانید از استراتژی‌ها و تکنیک‌هایی که در اختیار شما قرار می‌دهند، برای بهبود عملکرد کسب و کار خود استفاده کنید.

استاد محمدی با تجزیه و تحلیل بازار به شما کمک می‌کند تا نیازها و خواسته‌های مشتریان را بهتر درک کنید. همچنین به شما کمک می‌کند تا بهترین استراتژی‌ها را برای جذب مشتریان و رشد در بازار استفاده کنید.

مشاوره توسعه کسب و کار با ارائه تکنیک‌های بازاریابی مدرن و هوشمندانه، به شما کمک می‌کند تا بتوانید محصولات و خدمات خود را بهتر به مخاطبان خود معرفی کنید.

مشاوره توسعه کسب و کار آکادمی بازار  به شرکت ‌کنندگان کمک می‌کند تا اصول مدیریت مالی کسب و کار را درک کنند. از جمله موضوعاتی که استاد احمدی می‌تواند در بحث مدیریت مالی به شما مشاوره دهد، می‌توان به بودجه‌بندی، مدیریت درآمد و هزینه‌ها، و ارزیابی عملکرد مالی اشاره کرد.

مشاوره توسعه و کسب و کار معتبر می‌تواند به شرکت ‌کنندگان کمک کند تا اعتبار و اعتماد مشتریان و را افزایش دهند. اطلاعات و مهارت‌های جدیدی که یک مشاوره توسعه کسب و کار در اختیار شما قرار می‌دهد، می‌تواند به ایجاد روابط مثبت و موثر در کسب و کار کمک کند.

به طور کلی، هدف مشاوره توسعه و کسب و کار آکادمی بازار تقویت توانمندی‌ها و مهارت‌های شرکت ‌کنندگان در زمینه کسب و کار است تا آنها بتوانند بازار را بهتر تجزیه و تحلیل کنند، استراتژی‌های مناسبی را اجرا کنند و به رشد پایدار دست یابند.

مشاوره توسعه کسب و کار آکادمی بازار برای چه افرادی می‌تواند، مفید باشد؟

مشاوره توسعه و کسب و کار می‌تواند برای گروه‌های مختلف افراد مفید باشد. در زیر ادامه به افراد مختلفی که این دوره می‌تواند به رشد و موفقیت کاری آن‌ها کمک کند، اشاره شده است.

 1. اگر شما یک کارآفرین جدید هستید و در حال تأسیس کسب و کار خود هستید، مشاوره توسعه کسب و کار می‌تواند به شما کمک می‌کند تا اصول اساسی کسب و کار را فرا بگیرید و استراتژی‌هایی را برای توسعه و رشد کسب و کار خود ایجاد کنید.
 2. اگر شما صاحب یک کسب و کار هستید و به دنبال راهکارها و استراتژی‌های جدیدی برای توسعه کسب و کارتان هستید، توسعه کسب و کار آکادمی بازار به شما کمک می‌کند تا بهبودهای اساسی و تغییرات مثبتی را در عملکرد و رشد کسب و کارتان اعمال کنید.
 3. کارمندان و مدیران در سطوح مختلف سازمان‌ها می‌توانند از این خدمات استفاده کنند. مشاوره‌های ارائه شده در مشاوره توسعه کسب و کار به آنها کمک می‌کند تا مهارت‌های لازم برای مدیریت کسب و کار و بهبود عملکرد سازمان را یاد گیرند.
 4. اگر شما فعالیت حرفه‌ای خود را شروع کرده‌اید یا به دنبال شروع کسب و کار جدید هستید، مشاوره توسعه کسب و کار آکادمی بازار به شما اطلاعات و ابزارهای لازم را برای توسعه کسب و کارتان ارائه می‌دهد.
 5. اگر قصد دارید حرفه‌ی فعلی خود را با کسب ‌و کار جدیدی جایگزین کنید. با دریافت مشاوره توسعه کسب و کار می‌توانید به راحتی نقاط قوت و ضعف خود را در زمینه‌های مختلف کسب و کار ارزیابی کنید و مهارت‌های جدیدی را از طریق آموزش‌های ارائه شده تقویت کنید.
 6. اگر به توسعه شخصی و بهبود مهارت‌های کسب و کاری خود علاقه دارید، مشاوره توسعه کسب و کار به شما این امکان را می‌دهد تا از تجربیات متخصصان و مطالب آموزشی جدید بهره‌برداری کنید.

*‌ به طور کلی، مشاوره توسعه و کسب و کار برای همه‌ی افرادی که بهبود و توسعه کسب و کار خود یا مهارت‌های کسب و کاری خود را جدی می‌گیرند، مفید واقع می‌شود.

مشاوره توسعه کسب و کار آکادمی بازار توسط چه کسی انجام می‌شود؟

دکتر محمدی

استاد احمد محمدی سخنران، مدرس و مشاور کسب و کار

سوابق کاری

مورد اعتماد شما هستیم

آموزش بیش از 20,000 فروشنده

تجربه کار با 200 برند برتر

پرورش 10,000 ویزیتور

آموزش 7,000 نماینده فروش

دوره بازاریابی و فروش برای شرکت ملی گاز ایران
دوره بازاریابی و فروش برای بیمه ایران
دوره بازاریابی و فروش برای شرکت ایران خودرو
دوره بازاریابی و فروش برای ایرنسل
دوره بازاریابی و فروش برای شرکت دوو
دوره بازاریابی و فروش برای شرکت هیوندا
دوره بازاریابی و فروش برای شرکت به پخش
دوره بازاریابی و فروش برای شرکت آسیاتک
دوره بازاریابی و فروش برای بیمه ملت
دوره بازاریابی و فروش برای همراه اول
دوره بازاریابی و فروش برای شرکت بهنوش
دوره بازاریابی و فروش برای شرکت گلستان
دوره بازاریابی و فروش برای مرکز کارآفرینی
دوره بازاریابی و فروش برای شرکت سان اورنگ
دوره بازاریابی و فروش برای شرکت هتلهای بین المللی پارسیان
دوره بازاریابی و فروش برای مرکز آموزش بازرگانی
دوره بازاریابی و فروش برای شهروند
دوره بازاریابی و فروش برای شهرداری
دوره بازاریابی و فروش برای شرکت گلرنگ ترابر
دوره بازاریابی و فروش برای شرکت مدیران خودرو
دوره بازاریابی و فروش برای بنیاد ملی نخبگان
دوره بازاریابی و فروش برای شرکت داروسازی اسوه
دوره بازاریابی و فروش برای شرکت گلدیران
دوره بازاریابی و فروش برای شرکت نفت پاسارگاد
دوره بازاریابی و فروش برای شرکت فرمند
دوره بازاریابی و فروش برای بیمه آسیا
دوره بازاریابی و فروش برای رفاه
دوره بازاریابی و فروش برای سایپا
دوره بازاریابی و فروش برای شرکت xerox
دوره بازاریابی و فروش برای شرکت کیاموتور
دوره بازاریابی و فروش برای شرکت اسنوا
دوره بازاریابی و فروش برای گروه مپنا
دوره بازاریابی و فروش برای شرکت پلیمر آریا ساسول
دوره بازاریابی و فروش برای شرکت پخش هجرت
دوره بازاریابی و فروش برای بورس اوراق بهادار تهران
دوره بازاریابی و فروش برای شرکت عبیدی
دوره بازاریابی و فروش برای سام سرویس
دوره بازاریابی و فروش برای راه آهن
دوره بازاریابی و فروش برای گروه صنعتی گلرنگ
دوره بازاریابی و فروش برای بانک رفاه کارگران
دوره بازاریابی و فروش برای آپارات
دوره بازاریابی و فروش برای شرکت HP
دوره بازاریابی و فروش برای شرکت داروپخش
دوره بازاریابی و فروش برای مجتمع فولاد مبارکه
دوره بازاریابی و فروش برای شرکت مدیران خودرو
دوره بازاریابی و فروش برای سازمان غذا و دارو

سوالات متداول

اگر بخواهیم به زبان ساده به شما بگوییم که مشاور توسعه کسب و کار کیست باید بگوییم که مشاور توسعه کسب و کار یک شخص حرفه‌ای است که دارای تخصص و تجربه در زمینه توسعه و رشد کسب و کارها می‌باشد. او به کارفرمایان و صاحبان کسب و کارها کمک می‌کند تا کسب و کار خود را بهبود و توسعه دهند. این مشاور توسعه کسب و کار است که با بررسی و تجزیه و تحلیل عملکرد کسب و کار و شناسایی نقاط قوت و ضعف آن، بهبودهای لازم را مشخص می‌کند.

مشاوره کسب و کار به عنوان یک منبع حیاتی برای کسب و کارها در ایجاد راهبردها، بهبود عملکرد و دستیابی به اهداف تعیین شده، اهمیت فراوانی دارد. در ادامه به‌صورت تیتروار به برخی از مهمترین دلایل نیاز به مشاوره توسعه کسب و کار اشاره شده است:

 • بهره‌وری بیشتر
 • تعیین استراتژی‌های موفق کسب و کار
 • بهبود عملکرد
 • دسترسی به دانش خارجی
 • راهنمایی در تصمیم‌گیری

مشاوره سازمانی به سازمان‌ها در شناسایی نقاط ضعف، ایجاد تغییرات مثبت، بهبود فرآیندها و توسعه توانمندی‌های کارکنان کمک می‌کند.

جهت مشاوره و راهنمایی لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان با شما تماس حاصل نمایند.

تماس با ما