مقالاتموفقیت / انگیزشی

8 قانون طلائی برای گام برداشتن در مسیر موفقیت

همه ما راجع به قانون جذب شنیده ایم؛ همان قانونی که به ما می گوید با تصور دریافت چک در صندوق پستی مان می توانیم میلیونر شویم و با تصور و تجسم خواسته ها و رویاهامان، اتفاقات و افراد مورد نظرمان را به سوی خود جلب کنیم. عده ای معتقدند این روش، واقع گرایانه نیست و نباید صرفا به تکنیم هایی از این دست اکتفا کرد. من در این مقاله قصد دارم تا با تکیه بر مفاهیم متعددی که خود از این قانون و سایر مطالعاتم به دست آورده ام، راه هایی را به شما نشان دهم تا بتوانید زندگی مطلوبتان را رقم بزنید:

1. همه انسان ها از قدرت و توانایی زیادی در راه رسیدن به موفقیت بهره مندند. بله شما هم می توانید درآمدتان را زیاد کنید، وزنتان را کم کنید، روابطی رویایی را تجربه کنید، اعتیادتان را ترک کنید و زندگی رویایی و متعالی برای خود بسازید. این حق شماست، درست مانند تمامی انسان های دیگر، تا در زندگی تان موفق شوید.

2. تفکرات شما نمی توانند چک های پیاپی را در صندوق پستی تان، کاهش وزن یا معشوقتان را برایتان خلق کنند؛ سعی کنید فردی عملگرا باشید و تمامی آینده تان را روی افکارتان شرط بندی نکنید.

3. اولین موانع بر سر راه موفقیت ما، عقایدی است که در ضمیر ناخودآگاهمان داریم؛ نقش این ضمیر ناخودآگاه این است که شما را در همین جایی که هستید، منظورم منطقه امنتان است، نگه دارد؛ اما این بدان معنی نیست که این افکار و منطقه امن شما، کاملا صحیح هستند و صد در صد باید اجرا و رعایت شوند. در هر زمینه ای که برای موفقیت در آن با چالش و دشواری رو به رو هستید، باید بدانید که افکار ناخودآگاهتان مسیر شما به سوی موفقیت را مسدود می سازند.

4. هیچ تفکری، هر چه قدر هم که مثبت و قدرتمند باشد، نمی تواند در دراز مدت یک رفتار منفی را تغییر دهد، مگر اینکه معجزه ای روی دهد. با اینکه من به شخصه به قدرت تلقین واقفم، اما شما نمی توانید صرفا با تلقین یا تکرار عبارات مثبت و تاکیدی، خودتان را از شر اعتیاد، مشکلات مالی یا روابط مخرب نجات دهید.

راز موفقیت چیست؟ ۱۳ قدم تا موفقیت
بخوانید

The 8 Laws Of Success

5. تنها راهی که می توانید با آن، ضمیر ناخودآگاهتان را دور بزنید، این است که اقداماتی را مایل به انجامش نیستید، به صورت مرتب و مستمر، و البته روزانه، انجام دهید. برای موفقیت باید زمان، تلاش و پول بیشتری را روی اهداف بزرگ و متعالی مان سرمایه گذاری کنیم. در این صورت، در گذر زمان، شما یک ذهنیت ناخودآگاه جدید در خودتان خلق خواهید کرد که شما را به سوی موفقیت و به سوی اهدافتان به پیش خواهد راند.

6. مطالعات صورت گرفته نشان داده اند که برای غلبه بر مشکلات ریشه ای همچون اعتیاد، چاقی، مسائل مالی یا ساختن روابط و زندگی موفقیت آمیز، ما به چیزی در حدود ۱۲ ماه یا 365 روز زمان نیاز داریم و باید کارهایی که انجامشان برایمان مطلوب نیست را انجام دهید تا بتوانیم آن ذهنیت ناخودآگاهمان را تغییر دهیم؛ حتما شنیده اید که تعریف دیوانگی اینست که به انجام کارهای قبلی مان ادامه دهیم و انتظار بروز نتایجی کاملا متفاوت را داشته باشیم. به خودتان زمان بدهید.

7. برنامه ای برای این ۱۲ ماه تدارک ببینید؛ چه اقداماتی باید انجام دهید؟ درست است که در ابتدا انجام آنها برایتان سخت و دشوار خواهد بود، اما پس از مدتی، همه چیز تغییر خواهد کرد. با اینکه در ابتدای کار، کم کردن 100 پوند، یک هدف بیش از حد بزرگ و حتی دست نیافتنی به نظر می رسید،‌ در انتهای 12 ماهی که عادات تغذیه ای تان را تغییر داده اید و ورزش را جز لاینفک زندگی تان کرده اید، خواهید دید که به فرد کاملا جدیدی تبدیل شده اید که دیگر نمی تواند به سبک و روش سال گذشته تان زندگی کند. دیگر شما بدون هیچ تلاش آگاهانه ای، سالم غذا خواهید خورد و موفق هم می مانید.

3 گام موثر برای رهایی از منطقه امن ذهنی و افزایش قدرت ریسک پذیری
بخوانید

8. جملات تاکیدی، تهیه آلبومی از تصاویر اهداف آتی تان و اقداماتی از این دست، ۲۰٪ از موفقیت شما را تضمین می کنند؛ ۸۰٪ باقی مانده نیازمند قدرت اراده و استقامت شما در اجرای کارهایی است که انجامشان برایتان دشوار است. و راز موفقیت، دقیقا در همین جا نهفته است.  شما باید خودتان را به انجام هر روزه این اقدامات متقاعد سازید تا شاهد موفقیت های پشت سر هم خود باشید.

از آنجا که یکی از بهترین روش های موفقیت، بررسی زندگی افراد موفق و پی بردن به رازهای موفقیت آن هاست، از این رو تیم آکادمی بازار به منظور آشکار ساختن راز های موفقیت آن ها، به زودی سمیناری به نام «موفقیت» برگزار می نماید، که در این سمینار استاد احمد محمدی مدرس، مشاور و سخنران انگیزشی، رازها و مهارت های مورد نیاز موفقیت، شیوه تفکر و الگوهای رفتاری انسان های موفق و ثروتمند دنیا را به شما تدریس خواهند نمود. قطعاً شما با دانستن این خصوصیات و مهارت ها و تلاش و تمرین مداوم آن ها، می توانید جزء سه درصد افراد موفق دنیا قرار گیرید. جهت شرکت در این سمینار، کافی است به آدرس اینترنتی زیر مراجعه نمایید.

سمینار بزرگ موفقیت – استاد احمد محمدی

به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید 🙂

مطالب مرتبط

من می توانم – قسمت دوم
به متوسط بودن آلرژی ندارید؟!
۷ روش برای خلق زندگی رویایی
5 عامل بازدارنده از ثروتمند شدن – قسمت دوم
تمرینات قانون جذب و نحوه انجام دادن آنها (2)
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 11 =

دکمه بازگشت به بالا
به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید :)
close-link
بستن