مقالاتموفقیت / انگیزشی

چگونه در کمترین زمان به افزایش درآمد برسیم

1. همیشه در حال یادگیری باشید

در دنیای زندگی می کنیم که همواره در حال تغییر است تغییراتی که با سرعت بالایی در حال انجام هستند. پس اگر خود را با این تغییرات هماهنگ نکنید از غافله عقب می مانید. در این بین افرادی موفق تر هستند که خود را با این تغییرات به شکل موثرتری هماهنگ می کنند. این تغییرات باعث می شوند تا شما حرکت رو به جلویی داشته باشید و خودتان را از هر لحاظ ارتقا بدهید. برای رسیدن به افزایش درآمد شما باید همواره در حال یادگیری باشید. این نکته ای است که همواره در فرهنگ ما ایرانی ها وجود داشته به قول شاعر :

“ز گهواره تا گور دانش بجوی”

پس این موضوع غریبی برای ما نیست.

2. روابط اجتماعی خود را قوی کنید

increase income

شاید شما فردی باشید که تنها بودن را را دوست داشته باشید و از اینکه آدم های دور برتان تعدادشان زیاد باشد کلافه شوید. اما برای اینکه در دنیای امروزی بتوانید فرد موفقی شوید و به افزایش درآمد برسید، لازم است که از روابط اجتماعی بالایی برخوردار باشید.

استاد احمد محمدی

3. تلاش زیادی داشته باشید

دیگر آن زمان گذشته که همه به این اعتقاد داشته باشند که تنها انسان های نابغه و با هوش زیاد می توانند موفق شوند و سایر افراد باید در حد متوسط بمانند زیرا اولا تعاریفی که در گذشته از هوش و انسان باهوش مطرح می شده امروزه دیگر کاربردی ندارد و دوم اینکه اگر به فرض انسان باهوشی هم باشید اگر به سختی تلاش نکنید و پشتکار نداشته باشید موفق نخواهید شد.

4 کلید اصلی رسیدن به افزایش درآمد چیست؟
بخوانید

4. ریسک پذیری خود را افزایش دهید

اگر خواهان موفقیت هستید باید از منطقه امن خود خارج شوید. در دنیای پول اگر فرد ریسک پذیری نباشید هیچگاه به موفقیت دست نخواهید یافت. این صحبت به این معنی نیست که بی گدار به آب بزنید. حتما سعی کنید حساب شده عمل کنید با افراد وارد مشورت کنید و در زمان درست اقدام کنید.

5. شغلی را انتخاب کنید که آینده خوبی داشته باشد

بلند پرواز باشید کار کردن به عنوان منشی در یک محیط اداری کوچک که گستره کاری زیادی ندارد شما را به جایی نمی رساند. البته منظورمان زیر سوال بردن این شغل نیست بلکه منظورمان این است که از همه ظرفیت و توان خود برای رسیدن به موفقیت استفاده کنید.

6.     دانش تخصصی داشته باشید

increase income

همیشه تخصصی کار کردن بهتر است. اینکه شما کاری را بلد باشید که عموم مردم با آن آشنایی ندارند شما را سریعتر به مدارج بالاتر می رساند. در این راه باید عاشق یادگیری باشید و تلاش و پشتکار زیادی داشته و فعل خواستن را به نحو احسن صرف کنید.

7. چند درآمد مختلف داشته باشید

اینکه از چند جای مختلف درآمد داشته باشید مزیت های زیادی دارد اول اینکه دیگر نگران این نخواهید بود که اگر شغل خود را از دست دادید دستتان خالی می ماند دوم اینکه به افزایش درآمد شما کمک می کند سوم دانش شما را بالا می برد و در نتیجه اعتماد به نفستان نیز افزایش می یابد.

امیدواریم خواندن این مطلب برایتان مفید بوده باشد. افزایش درآمد و کسب ثروت هدفی است که هرچه برای آن بیشتر تلاش کنیم شانس رسیدن به آن برایمان بیشتر است. البته در کنار تلاش فاکتور های دیگری نیز نیاز است. راهکار های زیادی برای دستیابی به این هدف وجود دارد که پیشنهاد آکادمی بازار به شما مطمئن ترین آن ها یعنی محصول ذهن قدرتمند است که با استفاده از راه حل های مطمئن و کاربردی آن در جهت رشد و توسعه فردی خود گام بردارید. چنانچه تمایل خرید این محصول را دارید روی لینک زیر کلیک کنید:

دوره آموزشی غیرحضوری “معجزه ذهن قدرتمند”

به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
6 عاملی که باعث می‌شود هنگام تلاش برای رسیدن به اهدافتان، پشتکار داشته باشید
بخوانید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید 🙂

مطالب مرتبط

قانون جذب چه می گوید و چه نقشی در زندگی شما دارد؟
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =

دکمه بازگشت به بالا
به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید :)
close-link
بستن