ویدئو انگیزشی آخرین روز عمر با صحبت‌های دکتر احمد محمدی

آخرین روز عمر
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

ویدئو انگیزشی آخرین روز عمر با صحبت‌های دکتر احمد محمدی را مشاهده کنید.

اگر امروز آخرین روز عمر من باشد، آیا کاری را انجام می دهم که قصد انجام آن را داشتم؟!!! – استیوجابز 

شغل شما، بخش بزرگی از زندگی تان را در بر می گیرد، و تنها راه داشتن رضایت و خوشبختی واقعی این است که، کاری را انجام دهید که باور دارید بهترین کار است. و تنها راه برای انجام بهترین کار هم دوست داشتن آن شغل است. اگر هنوز آن را نیافته اید، به جستجو ادامه دهید. ساکن نمانید. زیرا زمانی که آن را بیابید، با تمام قوای قلبی، آن را خواهید شناخت. و مانند هر ارتباط خوبی، هر چه سال ها سپری شوند، ‌آن ارتباط هم  بهتر و بهتر می شود. بنابراین به جستجو ادامه دهید تا اینکه آن را بیابید. درجا نزنید!

مطالعه بیشتر: نقش مشکلات در زندگی ما چیست؟

مطالعه بیشتر: چه زمان به موفقیت می‌رسیم؟

آکادمی بازار مرجع موفقیت ایران، مجموعه‌ای غنی از مقاله‌های مختلف در زمینه‌های بازاریابی و فروش، موفقیت، ذهن قدرتمند و … ارائه می‌دهد. به‌علاوه کاربران می‌توانند از دوره‌های آموزشی این مرکز همچون پکیج آموزشی غیرحضوری ذهن قدرتمند بهره برده و آن را ازطریق فروشگاه آکادمی‌ بازار تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهند.

استیو جابز و موفقیت

زمانی که ۱۷ سال داشتم، در جایی یک نقل قول خواندم: « اگر هرروزتان را طوری زندگی کنید که گویی آخرین روز عمرتان است، مطمئناْ بهترین خواهید شد.» این جمله روی من تأثیر زیادی گذاشت و از آن به بعد طی ۳۳ سال گذشته، من در آینه نگاه کرده و به خود گفته ام : «اگر امروز آخرین روز عمرم باشد، آیا کاری را انجام می دهم که قصد انجام آن را داشتم ؟!» و هر زمان پاسخم در چندین روز متوالی، نه بود، می دانستم که باید چیزی را تغییر دهم.


به خاطر داشتن این نکته که من به زودی خواهم مرد،‌ مهم ترین ابزاری است که تاکنون به من کمک کرده تا انتخاب های بزرگی در زندگیم انجام دهم. زیرا تقریباً همه چیز (همه انتظارات بیرونی، همه تکبر، همه ترس و پریشانی از شکست) در مقابل مرگ رنگ می بازد و تنها چیزی های دارای اهمیت باقی می ماند. دانستن اینکه به زودی با مرگ مواجه خواهید شد، بهترین راهی است که می شناسم، تا از دام ترس از دست دادن چیزها، رها شوید. شما تقریباً برهنه هستید و چیزی برای از دست دادن ندارید! هیچ دلیلی وجود ندارد که قلبتان را دنبال نکنید.

با توجه به سخنرانی استیو جابز در دانشگاه استنفورد، سال ۲۰۰۵، در ویدئوی فوق، آقای احمد محمدی مطالبی راجع به این موضوع انگیزه بخش ارائه خواهند داد که عبارت « آخرین روز عمر» برایتان ملموس تر و واضح تر می گردد.

بنابراین زمانی که فرض کنید آخرین روز عمر شماست، بدون هیچ گونه استرس و محدودیتی، و با انگیزه تمام تلاش خود را برای دستیابی به اهداف خود خواهید کرد. استاد احمد محمدی، سخنران انگیزشی و با سال ها تجربه ی مشاوره و تدریس در زمینه ی فروش و بازاریابی، در سمینار موفقیت، راه های افزایش انگیزه و غلبه بر محدودیت ها را به شما خواهند آموخت تا در شرایط سخت امروزی با تمام توان خود برای رسیدن به اهداف و موفقیت تلاش نمایید و ناامید نگردید. برای بهره مندی از سخنان ایشان می توانید با کلیک بر روی لینک زیر در سمینار موفقیت شرکت نمایید.

سمینار بزرگ موفقیت – استاد احمد محمدی

 

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments