چگونه صبح را با انرژی شروع کنیم؟

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

چگونه می‌توانیم صبح‌های با انرژی بیدار شویم؟ چه کار کنیم تا بتوانیم صبح‌ها سر حال‌تر بیدار شویم؟

شما کدام سناریو را می‌پسندید و خودتان در چه وضعیتی هستید:

سناریو اول: فردی که صبح‌ها به موقع بیدار می‌شود. نرمش می‌کند و بعد دوش می‌گیرد. در حالی که موسیقی دلنشین و مورد علاقه‌اش را گوش می‌دهد، صبحانه می‌خورد و خیلی با حوصله به محل کار مراجعه می‌کند. روزی همراه با آرامش را آغاز و تا پایان روز برنامه‌هایی که برای ساعات مختلف روز برنامه‌ریزی کرده بود را دنبال می‌کند.

سناریو دوم: صبح با صدای زنگ ساعت به زور بیدار می‌شود. به‌شدت خسته و کسل است و حتی توان بلند شدن از تخت خواب را ندارد. به خودش و بقیه جهان فحش می‌دهد که باز هم یک روز دیگر شروع شد و باید از صبح تا شب بدود و به جایی نرسد. با عجله و بدون خوردن صبحانه و حتی بدون آنکه فرصت کند خودش را در آینه نگاه کند از خانه خارج می‌شود. بقیه روز هم تنش‌های صبح را با خودش همراه دارد.

برخی هم ممکن است سناریویی بین این دو سناریو را داشته باشند. سناریوی رویایی اول، یک رویا و خیال نیست. افراد بسیاری هستند که به‌ همین شکل زندگی می‌کنند و از عمری که خداوند به آنها داده است، لذت می‌برند.

مطالعه بیشتر: تا یلدای سال ۱۳۹۹ چه اهداف و برنامه‌‌های را دنبال می‌کنید؟

مطالعه بیشتر: استعدادهای خود را بشناسید و با کمک آن زندگی خود را بسازید

10 عادت صبحگاهی برای ساختن یک روز فوق العاده
صبح

چه کار کنیم صبح‌ها با انرژی از خواب بیدار شویم؟ 

هر سوالی در این هستی پاسخی دارد. افراد بسیاری روی کره‌ی زمین با انرژی از خواب بیدار می‌شوند و افراد بسیار بیشتری هم هستند که روز را با تلخی و تلخ‌کامی آغاز می‌کنند. در ویدئوی انگیزشی، دکتر احمد محمدی در مورد راهکارهایی برای آنکه بتوانید صبح‌ها با انرژی از خواب بیدار شوید ارائه می‌دهند.

زندگی رویایی خود را خودتان بسازید. می‌توانید به‌راحتی و کم کم آن را شکل دهید. زندگی سناریو اول، زندگی افراد خاص است و شما نیز می‌توانید خاص باشید. فقط کافی است خود را لایق خاص بودن بدانید. شما می‌توانید از همین فردا، از همین لحظه خاص بودن را تجربه کنید.

تجربه‌ی زندگی را برای خودتان دل‌انگیز کنید. این زندگی شما است و می‌توانید هر طور دوست دارید آن را زیبا شکل دهید. از چیزی نترسید. شاید اول کار سخت به نظر برسد ولی بعد می‌بینید ارزش سختی کشیدن داشت.

می‌توانید از کم شروع کنید و به ‌مرور، شرایط بهتری برای خودتان بسازید. یک تغییر ناگهانی ممکن است کار ساده‌ای نباشد ولی وقتی از کم شروع می‌کنید، می‌توانید موفق شوید.

 

آکادمی بازار با مدیریت دکتر احمد محمدی، مجموعه‌ای از ویدئوهای آموزشی و انگیزشی منتشر کرده است که می‌تواند پاسخگوی برخی دغدغه‌های ذهنی کاربران باشد. عناوین برخی از این ویدئوهای آموزشی عبارتند از: منتظر معجزه بمانم یا قوانین موفقیت را یاد بگیرم؟، از کجا بفهمیم در آینده موفق خواهیم شد یا خیر؟ ، چگونه می‌توانیم زندگی را طور دیگری ببینیم؟، نقش مشکلات در زندگی ما چیست؟، چه زمان به موفقیت می‌رسیم؟ و بسیاری از ویدئوهای آموزشی که می‌تواند راهگشا باشد.

 

دیدگاه بگذارید

avatar