ذهن قدرتمندمقالاتموفقیت / انگیزشی

5 تمرین قانون جذب برای دستیابی به خواسته هایتان

شاید شما در مورد قانون جذب و تاثیرات آن بر زندگی شخصی، کاری و حتی رسیدن به موفقیت شنیده باشید. قانون جذب شرح می دهد که اگر ذهن شما بر روی هر چیزی تمرکز کند جدا از اینکه مثبت باشد یا منفی ، شما به آن دست پیدا خواهید کرد. بسیاری از افراد از این خاصیت قانون جذب برای رسیدن به اهدافشان کمک می گیرند. متد ها و روش هایی وجود دارند که شما با بکارگیری آن ها می توانید از این قانون به نفع خودتان استفاده کنید. در این مقاله قصد داریم تا 5 تمرین موثر را به شما معرفی کنیم تا از قانون جذب برای دستیابی به خواسته هایتان استفاده کنید.

1. یک بورد آرزو ها داشته باشید

تصاویری را پیدا کنید که هر کدام به تنهایی نشان دهنده یکی از اهدافتان هستند سپس آن ها را روی بوردتان بچسبانید و بورد را در جایی قرار دهید که بتوانید روزانه آن را ببنید. این تصاویر باید مفهوم اهدافتان را انتقال دهند. به طور مثال اگر به دنبال نیمه گمشده خود هستید، عکس هایی از زوج های خوشحال را روی بوردتان بچسبانید. یا تصاویری از خانه های مورد علاقه تان و اسباب اثاثیه ای که مطابق با سلیقه شماست را پیدا کنید. دقت کنید که روی ویژگی های فیزیکی شخص تمرکز نکنید بیشتر شخصیت کلی آن فرد و شباهت های اخلاقی آن با شما مد نظرتان باشد.

2. تصویرسازی کنید

law attraction exercises

از مهمترین تمرینات قانون جذب می توان از تصویرسازی ذهنی نام برد. در ذهنتان به تصور آن هدفی که به دنبالش هستید بپدارید. به تمام جزئیات آن اهمیت دهید و سعی کنید در تصویرسازیتان از آن ها استفاده کنید. هر چه با ظرافت بیشتری این کار را انجام دهید و تصوریتان از خواسته تان دقیق تر باشد، بیشتر در این کار موفق خواهید بود. این تمرین نه تنها آن خواسته را به زندگی شما جذب می کند، بلکه در نحوه عملکردتان برای رسیدن به آن هدف نیز تاثیر بسزایی دارد.

3 راهکار افزایش و تقویت تمرکز برای دستیابی به اهداف
بخوانید

3. جملات تاکیدی را فراموش نکنید

این تمرین بسیار در باور شما برای رسیدن به خواسته تان موثر است. جملات تاکیدی می توانند هر موضوعی را تحت پوشش قرار دهند. توجه داشته باشید که محتوای این جملات باید تماما مفهوم مثبتی داشته باشند. تلقین مثبت و ایجاد اعتماد به نفس از مهمترین نقش های جملات تاکیدی است. برای مثال اگر به دنبال جذب پول هستید جملاتی مانند “من به خودم قول می دهم که برای ثروتمند شدن تلاش کنم” یا “من مانند یک آهن ربا پول را به زندگی ام جذب می کنم” و … می توانند کاربردی باشند.

4. رها ردن را بیاموزید

law attraction exercises

سعی کنید آنچه را که می خواهید رها کنید. مهم نیست که در حال حاضر به آن دست نیافته اید، پس در مورد آن شکایت نکنید و به فاز منفی نروید. بعضی اوقات رها کردن آن خواسته بهتر از پافشاری کردن و شکوه و شکایت است. اجازه دهید کائنات کار خود را انجام دهد و از دیکته کردن خواسته تان به آن بپرهیزید. رها کنید و آرامش خودتان را حفظ کنید. همه چیز آنطور که شما می خواهید پیش می رود.

5. مطالعتان را افزایش دهید

مطالعه بیشتر، چاشنی رسیدن به موفقیت است. هر چه اطلاعات شما افزایش یابد قدرت ذهن شما بیشتر می شود. کم کم فضای ذهن شما برای خلق ایده های خلاقانه و راهکار های تاثیر گزار بیشتر می شود و شما خودتان به حل مشکلاتتان می پردازید. کتاب هایی در زمینه موفقیت و مثبت اندیشی و هر موضوعی که به کاهش افکار منفی و نگرش منفیتان کمک می کنند بخوانید. می توانید با مطالعه کتاب هایی در مورد قانون جذب نیز اطلاعات بیشتری در مورد نحوه استفاده و تاثیر آن کسب کنید. به طور کلی مطالعه کتاب به رشد و توسعه فردی شما کمک بسزایی می کند و در نتیجه رشد فردی شما در دستیابی به اهدافتان تاثیر بسیاری دارد.

۷ عادت مهم افراد موفق که باید بدانید
بخوانید

 

ذهن انسان بسیار قدرتمند است. اگر بتوانید آن را تحت کنترل خود درآورید می توانید به دستاورد های بزرگی برسید. همه این تمرینات قانون جذب و مثبت اندیشی و … در راستای هماهنگی ذهن اهداف و عملکرد شماست. اگر این سه عامل با یکدیگر هماهنگ شوند موفقیت برای شما دور از دسترس نیست. راه هایی وجود دارند که با بکارگیری آن ها می توانید این هماهنگی را بدست آورید. اگر بدنبال راهی مطمئن و قابل اجرا هستید پیشنهاد ما محصول ذهن قدرتمند است. با این محصول می توانید در جهت رشد و توسعه فردی خود قدم برداشته و موفقیت را برای خود ممکن سازید. برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با این محصول روی لینک زیر کلیک کنید:

دوره آموزشی غیر حضوری «معجزه قدرت ذهن»

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =

دکمه بازگشت به بالا
بستن