چگونه می‌توانیم درآمد خودمان را دو تا سه برابر کنیم؟

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

آیا تا به حال به این سوال فکر کرده‌اید که چگونه می‌توانید درآمد خودتان را دو تا سه برابر کنید؟

افراد موفق در کسب و کار چگونه موفق می‌شوند، چرا برخی افراد استاد کار می‌شوند و برخی دیگر همیشه در جا می‌زنند؟ چه مهارتی باید بیاموزیم تا بتوانیم درآمد بیشتری کسب کنیم؟

اگر چه کاری را انجام بدهیم در زندگی موفق‌تر خواهیم شد؟ اگر چه مهارتی را یاد بگیریم می‌توانیم پله‌های ترقی را بالا برویم؟ چطور می‌توانیم قهرمان زندگی خودمان باشیم؟ این روزها برای خیلی این سوال پیش می‌آید که چگونه می‌توانند درآمد بیشتری داشته باشند. هزینه‌های زندگی بالا رفته و برای داشتن زندگی راحت و آسوده باید سخت تلاش کرد.

اما در همین هیاهو عده‌ای هستند که به‌راحتی راه خود را پیدا می‌کنند. ما سرمایه‌های مختلفی داریم. مثلا یادگیری برخی مهارت‌ها می‌تواند سرمایه‌ی خوبی برای رشدمان در کسب‌ و کار باشد. گاهی فقط کافی است تصمیم گرفته و روی آن پای‌بند باشیم.

مطالعه بیشتر: زندگینامه استفان پرسون موسس پردرآمدترین فروشگاه H&M

مطالعه بیشتر: کتاب ” درآمد میلیونی ” نوشته برایان تریسی

کسب درآمد
هوش مالی

چه مهارتی می‌تواند ما را به سرمنزل مقصود برساند؟

بی‌شک افراد موفق و صاحبان شرکت‌های سرمایه‌گذاری بزرگ، برای آنکه در حرفه‌ی خودشان موفق باشند، زمان صرف کرده‌اند. ولی آنها از کجا می‌دانستند در چه حوزه‌ای سرمایه گذاری کنند؟ از کجا می‌دانستند چه مهارتی را بیاموزند؟ از کجا می‌دانستند که باید کدام مسیر را بروند؟ وقتی فرد مصمم و قوی در میدان زندگی خودش ظاهر شود، کائنات از او حمایت می‌کند.

هر کسی ممکن است در حال حاضر به فعالیتی مشغول باشد. هر کسی به خوبی خودش می‌داند که برای موفقیت در حرفه‌ی خود چه مهارت‌هایی می‌توانند زمینه‌ساز رشد وی باشند.

بگذارید با مثالی اینن موضوع را توضیح بدهم. تصور کنید یکی از کارمندان بخش حسابداری که معمولا فقط فاکتورها را وارد سیستم می‌کند، تصمیم بگیرد برای پیشرفت خود در محیط کار، بر نرم ‌افزار جدیدی مسلط شود. برای تسلط بر نرم افزار باید زمان بگذارد ولی از طرفی اگر زمان برای یادگیری خودش باز نکند تا ابد باید به‌عنوان کارمند ساده با حقوق پایین کار کند.

ولی اگر این فرد مهارت‌های جدیدی را فرا بگیرد، موقعیت کاری اش تغییر کرده و درآمد چند برابر خواهد شد. قطعا شما نیز اگر خوب دقت کنید، می‌توانید مهارت‌های مرتبط با کار خود را پیدا کنید که تاثیر مستقیمی در افزایش درآمد شما خواهند داشت. برای فراگیری آنها باید زمان باز کنید. باید بتوانید خود را قوی‌تر کرده و موضوعات جدید و روز را دنبال کنید.

در ویدئوی انگیزشی دکتر احمد محمدی در مورد همین موضوع توضیحاتی ارائه کرده‌اند که شنیدن آن می‌تواند راهگشای خوبی برای افزایش درآمد شما باشد.

آکادمی بازار با مدیریت دکتر احمد محمدی، مجموعه‌ای از ویدئوهای آموزشی و انگیزشی منتشر کرده است که می‌تواند پاسخگوی برخی دغدغه‌های ذهنی کاربران باشد. عناوین برخی از این ویدئوهای آموزشی عبارتند از: منتظر معجزه بمانم یا قوانین موفقیت را یاد بگیرم؟، از کجا بفهمیم در آینده موفق خواهیم شد یا خیر؟ ، چگونه می‌توانیم زندگی را طور دیگری ببینیم؟، نقش مشکلات در زندگی ما چیست؟، چه زمان به موفقیت می‌رسیم؟ و بسیاری از ویدئوهای آموزشی که می‌تواند راهگشا باشد.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments