ویدئو های استاد احمد محمدی

چگونه می‌توانیم درآمد خودمان را دو تا سه برابر کنیم؟

آیا تا به حال به این سوال فکر کرده‌اید که چگونه می‌توانید درآمد خودتان را دو تا سه برابر کنید؟

افراد موفق در کسب و کار چگونه موفق می‌شوند، چرا برخی افراد استاد کار می‌شوند و برخی دیگر همیشه در جا می‌زنند؟ چه مهارتی باید بیاموزیم تا بتوانیم درآمد بیشتری کسب کنیم؟

اگر چه کاری را انجام بدهیم در زندگی موفق‌تر خواهیم شد؟ اگر چه مهارتی را یاد بگیریم می‌توانیم پله‌های ترقی را بالا برویم؟ چطور می‌توانیم قهرمان زندگی خودمان باشیم؟ این روزها برای خیلی این سوال پیش می‌آید که چگونه می‌توانند درآمد بیشتری داشته باشند. هزینه‌های زندگی بالا رفته و برای داشتن زندگی راحت و آسوده باید سخت تلاش کرد.

اما در همین هیاهو عده‌ای هستند که به‌راحتی راه خود را پیدا می‌کنند. ما سرمایه‌های مختلفی داریم. مثلا یادگیری برخی مهارت‌ها می‌تواند سرمایه‌ی خوبی برای رشدمان در کسب‌ و کار باشد. گاهی فقط کافی است تصمیم گرفته و روی آن پای‌بند باشیم.

مطالعه بیشتر: زندگینامه استفان پرسون موسس پردرآمدترین فروشگاه H&M

مطالعه بیشتر: کتاب ” درآمد میلیونی ” نوشته برایان تریسی

کسب درآمد
هوش مالی

چه مهارتی می‌تواند ما را به سرمنزل مقصود برساند؟

بی‌شک افراد موفق و صاحبان شرکت‌های سرمایه‌گذاری بزرگ، برای آنکه در حرفه‌ی خودشان موفق باشند، زمان صرف کرده‌اند. ولی آنها از کجا می‌دانستند در چه حوزه‌ای سرمایه گذاری کنند؟ از کجا می‌دانستند چه مهارتی را بیاموزند؟ از کجا می‌دانستند که باید کدام مسیر را بروند؟ وقتی فرد مصمم و قوی در میدان زندگی خودش ظاهر شود، کائنات از او حمایت می‌کند.

نقش امید و باور در آینده - داستان محله فقیرنشین - دکتر احمد محمدی
بخوانید

هر کسی ممکن است در حال حاضر به فعالیتی مشغول باشد. هر کسی به خوبی خودش می‌داند که برای موفقیت در حرفه‌ی خود چه مهارت‌هایی می‌توانند زمینه‌ساز رشد وی باشند.

بگذارید با مثالی اینن موضوع را توضیح بدهم. تصور کنید یکی از کارمندان بخش حسابداری که معمولا فقط فاکتورها را وارد سیستم می‌کند، تصمیم بگیرد برای پیشرفت خود در محیط کار، بر نرم ‌افزار جدیدی مسلط شود. برای تسلط بر نرم افزار باید زمان بگذارد ولی از طرفی اگر زمان برای یادگیری خودش باز نکند تا ابد باید به‌عنوان کارمند ساده با حقوق پایین کار کند.

ولی اگر این فرد مهارت‌های جدیدی را فرا بگیرد، موقعیت کاری اش تغییر کرده و درآمد چند برابر خواهد شد. قطعا شما نیز اگر خوب دقت کنید، می‌توانید مهارت‌های مرتبط با کار خود را پیدا کنید که تاثیر مستقیمی در افزایش درآمد شما خواهند داشت. برای فراگیری آنها باید زمان باز کنید. باید بتوانید خود را قوی‌تر کرده و موضوعات جدید و روز را دنبال کنید.

در ویدئوی انگیزشی دکتر احمد محمدی در مورد همین موضوع توضیحاتی ارائه کرده‌اند که شنیدن آن می‌تواند راهگشای خوبی برای افزایش درآمد شما باشد.

آکادمی بازار با مدیریت دکتر احمد محمدی، مجموعه‌ای از ویدئوهای آموزشی و انگیزشی منتشر کرده است که می‌تواند پاسخگوی برخی دغدغه‌های ذهنی کاربران باشد. عناوین برخی از این ویدئوهای آموزشی عبارتند از: منتظر معجزه بمانم یا قوانین موفقیت را یاد بگیرم؟، از کجا بفهمیم در آینده موفق خواهیم شد یا خیر؟ ، چگونه می‌توانیم زندگی را طور دیگری ببینیم؟، نقش مشکلات در زندگی ما چیست؟، چه زمان به موفقیت می‌رسیم؟ و بسیاری از ویدئوهای آموزشی که می‌تواند راهگشا باشد.

به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
شرایط لازم برای افزایش درآمد و کسب پول هنگام تحصیل
بخوانید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید 🙂

مطالب مرتبط

4 کلید اصلی رسیدن به افزایش درآمد چیست؟
راه هایی که به افزایش درآمد شما کمک می کنند (1)
برای افزایش درآمد هوشمندانه کار کنید نه سخت
نقل و قول هایی درباره افزایش درآمد و پول
بهترین مشاغل برای کسب و افزایش درآمد هنگام تحصیل
برچسب ها

تینا پورشاهید

زندگی را باید ساخت. درکنار هم می‌توانیم بهترین‌ها را تجربه کرده و زندگی را با تلاش مستمر، پشتکار، آموزش و همراهی از نو بسازیم. در کنار هم قوی‌تر از قبل پیش خواهیم رفت. خستگی در ما راهی ندارد چون معتقدیم هیچ وقت برای ساختن زندگی دیر نیست.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + هفده =

دکمه بازگشت به بالا
به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید :)
close-link
بستن