خلاصه کتاب « کلید کاربردی قانون جذب » نوشته جک کانفیلد

نویسنده : تیم تحریریه آکادمی بازار
کتاب « کلید کاربردی قانون جذب »
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

خلاصه کتاب « کلید کاربردی قانون جذب » نوشته جک کانفیلد را در این مقاله مطالعه کنید.

کتاب کلید کاربری قانون جذب نوشته جک کنفیلد به شما یاد می‏ دهد که قانون جذب چگونه برایتان کار می‏ کند، و چطور می‏ توانید با استفاده از آن تغییراتی در زندگی خود ایجاد کنید و به آنچه می‏خواهید دست پیدا کنید.

در کتاب کلید کاربردی قانون جذب بیان می شود که با استفاده از قانون جذب می توان زوج دلخواه خود را پیدا کرد، ثروت خود را افزایش داد، به اهداف خود رسید و از جذب آنچه نمی‏خواهید، جلوگیری کرد. قانون جذب قوی ترین قانون کائنات به شمار می رود.

مطالعه بیشتر: خلاصه کتاب «قوانین زندگی» نوشته ریچارد تمپلار

مطالعه بیشتر:خلاصه کتاب « قدرت عادت‌ » نوشته چارلز داهیگ

همچنین می‌توانید در قسمت معرفی کتاب آکادمی بازار، خلاصه کتاب قدرت لحظات نوشته چیپ هیث و دن هیث به‌علاوه‌ی خلاصه کتاب قدرت هوش هیجانی نوشته دانیل گلمن و خلاصه کتاب ۱۰ ستون ثروت نوشته الکس بکر و کتاب متفاوت و جذاب  قدرت اعتماد به نفس نوشته برایان تریسی و کتاب‌های بسیار دیگری را مطالعه کنید. با آکادمی بازار برای مطالعه بخشی از کتاب کلید کاربردی قانون جذب همراه باشید.

معجزه دوره اعتماد به نفس و اعتماد به نفس کودکان قویترین و کاربردی ترین محصولات برای تقویت و افزایش اعتماد

تجسم

توانایی شما در تجسم رویاها، مانند کاتالیزور برای خلق آنها به شما کمک می کند. تمرینات و روش های تجسم خلاق، بسیار قدرتمند هستند. عده ای از روانشناسان معتقدند که یک ساعت تجسم خلاق، ارزش هفت ساعت تلاش جسمانی را دارد. به یاد داشته باشید که ضمیر ناخودآگاه تو نمی تواند بین تجربه ای واقعی و تجربه ای خیالی تفاوت قائل شود و نمی تواند فرق بین به یاد آوردن، وانمود کردن یا تجربه ی واقعی رویداد را تمیز دهد. ضمیر ناخودآگاه در برابر همه ی آنها واکنشی یکسان نشان می دهد.

از بین روشهای تجسمی متعدد، می توانید به خوبی هر موقعیتی را به گونه ای احساس کنید که انگار واقعی هستند. می توانید واکنش هایی احساسی و فیزیولوژیکی برای هر وضعیتی که تجسم می کنید، نشان دهید. ضمیر ناخودآگاه شما این اطلاعات را درونی می کند و آن را به عنوان واقعیت در خود حفظ می کند و کائنات هم به این انرژی ارتعاشی از طریق آشکارسازی همتای آن، واکنش نشان می دهد.

نگرش

این نگرش شماست که هر موقعیتی را می سازد یا از بین می برد. نگرش و انرژی شما، شاخص هر وضعیتی است که برای شما رخ می دهد. شما می توانید در برابر رویدادهای زندگی خود نگرشی مثبت داشته باشید، یا آه و ناله و ندای بدبختی سر دهید. تصمیم گیرنده خود شما هستید. شما می توانید آگاهانه در برابر هر اتفاقی به روش مثبت عکس العمل نشان دهید. نگرش مثبت صرفا انتخاب شخصی شما است.

هر حقیقت پیش روی ما نمی تواند به مهمی نگرش ما از آن باشد، به دلیل اینکه همان نگرش است که موقعیت و ناکامی ما را مشخص می کند.

همه ما اشخاصی را می شناسیم که نگرشی منفی دارند. آنها دائم در حال غر زدن و آه و ناله هستند. از نظر آنها هیچ چیز بر وفق مرادشان نیست. آنها قربانی های همیشگی زندگی هستند. بودن در کنار آنها بسیار ناخوشایند است و به نظر می رسد که انرژی ما را هم از بین می برند. به  این علت که آنها در فرکانسی پایین تر عمل می کنند و از طریق قانون جذب، حتی موارد بیشتری را برای گله و شکایت جذب می کنند. علت اینکه آنها در روش زندگی منفی گیر کرده اند، این است که دائم افکار و انرژی خود را روی موارد منفی زمان حال و گذشته شان متمرکز می کنند. با این کار آنها بارها و بارها آینده ای مشابه را به وجود می آورند. به خاطر داشته باشید راجع به هر چیز مدام حرف بزنید، همان چیز نصیبتان می شود.

نگرش در قانون جذب
نگرش در قانون جذب

معرفی جک کانفیلد

جک کانفیلد
جک کانفیلد

جک کانفیلد در ۱۹ آگوست ۱۹۴۴ در تگزاس چشم به جهان گشود. او یک مسیحی و یک دموکرات بوده و از سرگرمی‏ هایش می‏ توان تنیس، مسافرت، اسکی، پیاده ‏روی، بیلیارد، مطالعه و نواختن گیتار را نام برد. کانفیلد در سال ۱۹۶۲ از دبیرستان نظامیLinsly در ویرجینا، فارغ ‏التحصیل شد و بعد در سال ۱۹۶۶ مدرک کارشناسی خود در زمینه تاریخ چین را از دانشگاه هاروارد دریافت کرد.

قانون جذب

استاد احمد محمدی

استاد احمد محمدی

سخنران انگیزشی و مربی توسعه فردی، مدرس و مشاور کسب و کار

جک کانفیلد هم ‏اکنون یکی از سخنرانان انگیزشی و از نویسندگان برجسته آمریکا به شمار می رود. او پیش از آغاز نویسندگی و سخنرانی، معلم مدرسه بود و همچنین دو سال نیز زیر دست دابلیو کلمنت استون کار کرد. کانفیلد علاوه بر کتاب‏ها و سخنرانی ‏های بسیار موفقش، بخش زیادی از شهرت خود را مدیون مجموعه کتاب‏های «سوپ جو برای روح» است.

قانون جذب در فلسفه اندیشه نوین، باوری است که بر اساس آن با تمرکز بر افکار منفی یا مثبت، مردم می‌توانند تجربه‌ های مثبت یا منفی را به زندگی خویش بیاورند. این باور بر مبنای ایده‌ ای است که مردم و افکارشان هر دو از «انرژی خالص» ساخته شده‌ اند و شخص می‌تواند از طریق قانون جذب سلامت، رفاه و روابط شخصی خویش را ارتقا بخشد. با مطالعه کتاب کلید کاربردی قانون جذب می توانید با اصول و قوانین قانون جذب بیشتر آشنا شوید.

همچنین شما می توانید با استفاده از محصولات کتاب صوتی که آثار افراد موفق و مشهور جهان است، راه های رسیدن به موفقیت را بیاموزید و در مسیر پیشرفت قدم بردارید. اگر تمایل به استفاده از این محصولات را دارید به آدرس اینترنتی زیر مراجعه نمایید:

کتاب صوتی

18 پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *