مقالاتموفقیت / انگیزشی

سخنرانی آنتونی رابینز – روش جادوگری در رسیدن به موفقیت

من یک پسر بچه 17 ساله بودم از ازوسا واقع در کالیفرنیا و خودم در خانه درس میخواندم و مدرسه نرفتم . پدر و مادرم تلاششان را کردند اما ما چیزی نداشتیم بدون هیچ پولی اما من یک کاری کردم .

من عاشق مردم هستم و از خودم خواسته ی بزرگی داشتم و بر روی ذهن و احساساتم حک کرده بودم هر کاری لازم است برای موفقیت انجام دهم .و فورا نیز دست به کار شدم و برای انجام دادن آن از بدنم استفاده کردم و تمرکزم را تغییر دادم .این کار را با تغییر حداکثری حالت بدنم و کاری که اسمش را جادوگری گذاشتم انجام دادم.

میتوانید به خودتان آموزش دهید که چه چیزی را باور داشته باشید؟بله یا خیر؟

صد در صد میتوانید .کدام یک از شما ها پس از رفتن به دیزنی لند این اشتباه بزرگ را انجام داده اید که سوار اسباب بازی با نام این دنیا ، دنیای کوچکی است شوید یک هفته پس از آن چه احساسی به شما دست داد ؟

سخنرانی آنتونی رابینز - روش جادوگری در رسیدن به موفقیت

هنوز هم دارید آهنگی که در آنجا به 24 زبان پخش میشود را مدام در ذهنتان تکرار میکنید . بگذارید یک چیزی را به شما بگویم کدام یک از شما تا به حال برایتان اتفاق افتاده است که بخواهید یک کاری را انجام دهید اما یک بخشی در ذهنتان مدام به شما یادآوری میکند نمیتوانی و کوتاه بیا .برای خیلی از ما این اتفاق افتاده است و این صدا جلوی چشممان را گرفته و کاری که باید انجام دهید این است که یک الگوی جدید بسازید من وقتی 17 سالم بود این کار را کردم من شروع کردم به جادوگری نه تایید شرایطم . تایید شرایط به این صورت است که من خوشحالم من خوشم و من بسیار خوش بختم . حالا مشکل کجاس حالت بدن شما این را نشان نمیدهد و اگر شما حالت بدنتان را تغییر ندهید به هیچ جا نمیرسید  .

استاد احمد محمدی

پس در جادوگری  نه تنها میگویید چه چیزی میخواهید بلکه با تمام احساس و شوقی که دارید با بدنتان آن را نشان میدهید . و آنقدر در ذهنتان تکرار میکنید تا در ذهنتان نقش ببندد . درست مانند آن آهنگ به جایی میرسد که در ذهنتان هی تکرار میشود و به جایی که میخواهید شما را میرساند . پس از بدن و صدایتان استفاده کنید . پس من در 17 سال پیش یک سری از کار ها را انجام میدادم من برای جیم روآن کار میکردم که سخنگو بود و من تنها 17 سال داشتم و سعی میکردم با مردم تماس بگیرم و متقاعدشان کنم که با آمدن به سمینار جیم روآن میتوانند موفق باشند .

سخنرانی آنتونی رابینز - روش جادوگری در رسیدن به موفقیت

به عنوان سرایدار و مسافرکش کار میکردم و در ماه 14 دلار در آمد داشتم و به این اعتقاد داشتم اگر خودم را در حالت خودم قرار دهم میتوانم روی کسانی تاثیر بگذارم که در آن زمان از من موفق ترند .من کار هایی را میکردم که همین حالا هم برای 23 سال قبل از ورود به پشت صحنه انجام میدهم . پس من جادوگری میکنم و از تمام بدنم استفاده میکنم و میگویم :اکنون به ضمیر ناخودآگاهم دستور میدهم که امروز من را در جهتی هدایت کند که تا میتوانم به آدم های بیشتری کمک کنم تا به زندگی بهتری برسند واین کار را با دادن قدرت ، احساسات متقاعدسازی ، انساندوستی و هرچیز دیگر که لازم است تا بتوانم به مردم نشان بدهم وباعث شوم که همین حالا زندگیشان عوض شود.

سخنرانی آنتونی رابینز - روش جادوگری در رسیدن به موفقیت

وقتی وارد اتاق جلسه میشوم وقتی دو نفر با همدیگر روبرو میشوند اگر بین آن ها ارتباطی مناسب برقرار شود آن شخصی که مطمئن تر است همیشه بر روی طرف مقابل خود تاثیر میگذارد .و من نیز کاملا مطمئن بودم در حالی که آن ها تازه داشتن تلاش میکردند مطمئن باشند . من یک کار دیگر هم انجام دادم چون فقیر بودم طرز فکر خودم را عوض کردم .من تمام کارهایی که میگویم را انجام داده ام و هیچ وقت ترکشان نکردم من در زندگی خود فراوانی را تصور میکردم و بسیار سپاسگذار میشدم .

 

مطالب مرتبط

با عادت‌ به تعویق انداختن کارها برای همیشه خداحافظی کنید
تفکرات و باورهای محدودکننده ، مانع اصلی موفقیت
یک ثروتمند خودساخته شوید
با عادت‌ های خوب افراد موفق آشنا شویم
چگونه از زمان حال لذت ببریم؟
خلاصه کتاب قدرت عادت نوشته چارلز داهیگ
خلاصه کتاب قدرت لحظات نوشته چیپ هیث و دن هیث
خلاصه کتاب قدرت هوش هیجانی نوشته دانیل گلمن
خلاصه کتاب 10 ستون ثروت نوشته الکس بکر
خلاصه کتاب قدرت اعتماد به نفس نوشته برایان تریسی
چگونه خواسته خود را خلق کنید
همیشه تشنه موفقیت و پیشرفت باش
خودتان را آماده کنید
معرفی کتاب ” شعار برند، شیپور جنگ ” نوشته لورا ریس

شقایق معین نژاد

به زندگینامه افراد موفق در سرتاسر دنیا و رازهای رسیدن آن ها به هدفشان علاقه مندم و مایلم نگرش ها و استراتژیهای مهم موفقیتی اونها رو با بقیه به اشتراک بذارم .

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − نه =

دکمه بازگشت به بالا
بستن