دوره آموزشی «اصول و فنون مذاکره فروش» با حضور دکتر احمد محمدی

اصول و فنون مذاکره و فروش
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
دوره آموزشی «اصول و فنون مذاکره فروش» مدیران و فروشندگان گروه صنعتی انتخاب «شرکت اسنوا و دوو» توسط دکتر احمد محمدی مدیر موسس آکادمی بازار برگزار شد.

اصول و فنون مذاکره و فروش با آکادمی بازار:

همزمان با آغاز فصل پاییز، شاهد فصل جدیدی از سمینارها و دوره‌های آکادمی بازار با حضور دکتر احمد محمدی، مشاوره و مدرس دوره‌های بازاریابی و فروش و استراتژی‌ هایی برای توسعه آن، هستیم. نخستین برنامه‌ی این فصل، دوره‌ی آموزشی «اصول و فنون مذاکره فروش» بود که در منطقه شرق کشور و در شهر مقدس مشهد با حضور مدیران و فروشندگان گروه صنعتی انتخاب، شرکت اسنوا (Snowa) و دوو (Daewoo) برگزار شد.

برای رسیدن به اهداف، باید مسیر مهارت آموزی را طی کرد

اصول مذاکره و فروش - دکتر احمد محمدی

بی‌شک هر سازمان و شرکتی برای خود اهدافی را تعیین کرده و باتوجه به آن، برنامه ریزی می‌کند. برای دستیابی به اهداف و حرکت در مسیر برنامه‌ریز‌ی‌شده، هرسازمان و شرکتی لازم است مهارت‌ها و ابزارهایی حیاتی و مهم دراختیار داشته باشد. هدفگذاری و برنامه‌ریزی بدون داشتن ابزارها و مهارت‌‌های لازم، تنها تئوری‌هایی روی کاغذ هستند که به عمل درنخواهند آمد. در بین ابزارهای ضروری و مهارت‌های که بدون آنها نمی‌توان به موفقیت کسب‌وکار امید داشت، اصول و فنون مذاکره است.

استاد احمد محمدی

وقتی اهداف زندگیت مشخص و شفاف شدند، کائنات به یاری‌ات می‌آید و منابع و شرایط را برایت مهیا می‌کند.

استاد احمد محمدی

اگر مدیران عامل، هیئت مدیره و کارمندان فروش شرکت‌ها و سازمان‌ها بر اصول و فنون مذاکره تسلط نداشته باشند، آن مجموعه نمی‌تواند موفقیت چندانی داشته باشد. شاید تصور کنید، مهارت‌‌ مذاکره‌ی فروش و اصول برگزاری موفق جلسات فروش، جزو مهارت‌های خدادادی است. در صورتی که اینطور نیست. یادگیری اصول و فنون مذاکره آموختنی است.

ایجاد رابطه‌ی اصولی و درازمدت، روش‌های ارتباط موثر با مشتریان، تکنیک‌های مذاکره اثربخش، و یادگیری اصولی جهت افزایش موفقیت در فروش جزو مهارت‌های آموختنی است که می‌تواند به شرکت‌ها در رسیدن به اهداف‌شا‌ن کمک کند.

شرایط وقتی سخت‌‌تر می‌شود که شرکت‌های رقیب و سایر شرکت‌هایی که در بازار حضور دارند، مسیر توانمندسازی کارمندان و مدیران خود را طی می‌کنند. درنتیجه اگر نتوان در این بازار رقابتی به ابزارهای مهم و حیاتی مسلط شد، بی‌شک نمی‌توان به موفقیت دراز مدت نیز امیدی داشت.

بیشتر بخوانید: سمینار «مربیگری فروش» با حضور دکتر احمد محمدی برگزار شد

آکادمی بازار، با مدیریت دکتر احمد محمدی که تاکنون سمینارها و دوره‌های آموزشی مختلفی در زمینه‌ی اصول و فنون مذاکره را در کارنامه‌ی خود دارد، در این مسیر همراه همیشگی شرکت‌‌‌ها و سازمان‌ها خواهد بود.

محتوای دوره آموزشی اصول و فنون مذاکره فروش

مدیران و فروشندگان دوره‌ی آموزشی «اصول و فنون مذاکره فروش» می‌توانند با اصول اساسی مذاکره فروش آشنایی پبدا کنند. برخی از سرفصل‌های دوره‌ی آموزشی شامل انواع مذاکره تجاری، آشنایی با مذاکره‌ی بد و مذاکره‌ی خوب، آداب مذاکره‌ی موفق و تشریح انواع مذاکره می‌شود.

استاد احمد محمدی در دوره‌ آموزشی اصول و فنون مذاکره فروش، تنها به ذکر نکات آموزشی تئوری اکتفا نکرده و این دوره‌ی آموزشی شامل کارگاه‌های متعدد عملی است.

در یکی از کارگاه‌ها به تشریح انواع نقش‌های مذاکره‌ پرداخته می‌شود. یکی دیگر از کارگاه‌های این دوره‌ی آموزشی تعیین سطح مذاکره کنندگان، انواع شخیص مذاکره کنندگان و تعیین خصلت برون‌گرایی و درون‌گرایی شرکت‌کنندگان است.

بیشتر بخوانید: کتاب «مدیریت فروش» نوشته برایان تریسی

در هر مذاکره نقطه‌ی شروع و پایان از اهمیت زیادی برخوردار است. زبان بدن، بایدها و نبایدهای مذاکرات، انواع روش‌های مذاکره و نحوه برخورد با آن‌ها نیز جزو مواردی است که به آن پرداخته می‌شود. همان‌طور که گفته شد دوره‌ی آموزشی اصول و فنون مذاکره شامل کارگاه‌های عملی مختلف و نمایش‌ فیلم‌های مرتبط با محتوای دوره است.

آکادمی بازار در تلاش است تا دانش تخصصی که در زمینه‌ی فروش و مشاوره‌ی فروش طی سال‌ها کسب کرده، دراختیار سازمان‌ها و نهادهای مختلف قرار دهد. دوره آموزش غیرحضوری – موفقیت و ثروت در 90 روز یکی از محصولات آکادمی بازار است که  می‌تواند به شرکت‌ها و سازمان‌ها، خصوصا برای مدیران فروش بسیار مفید باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید اینستاگرام دکتر احمد محمدی را دنبال کنید.

4
دیدگاه بگذارید

avatar
1 دیدگاه نویسنده
آکادمی بازارشکوفهمهسامحمودی اخرین دیدگاه های نویسنده
محمودی
مهمان
محمودی

سلام ببخشید این کارگاههای عملی رو جداگانه هم برگزار میکنید؟

آکادمی بازار
مهمان
آکادمی بازار

سلام دوست عزیز برای اطلاع از کلاسها ودوره‎‌های آموزشی علاوه بر سایت با شماره‌های زیر تماس بگیرید:
پاسخگوی شما هستیم: 88993288، 66978520، 66418084-021

مهسا
مهمان
مهسا

سلام من چون زمان و البته پول زیادی ندارم که تو این کلاسها شرکت کنم ویدئوی آموزشی فروشی هم دارین؟!

شکوفه
مهمان
شکوفه

ممنون میشم در مورد نحوه مذاکره و برخورد در محیط کار هم مطالب بیشتری بذارید