مشاوره کسب و کار

بازار رقابتی امروز می‌طلبد تا با روش‌های علمی و خلاقانه، محصولات و خدمات خود را به بازار عرضه کنید تا بتوانید در بازار رقابتی حرفی برای گفتن داشته باشید. مشاوره کسب و کار یا با مشاوره گرفتن از مشاوران کارآزموده و باتجربه، خود را برای رویارویی با بازار رقابتی آماده کنید. رقبای شما نیز همین مسیر را طی می‌کنند و بدون نظر مشاوران حرفه‌ای تصمیم نمی‌گیرند. آکادمی بازار تجربه‌ی همکاری با ۱۱۰ برند برتر کشور را دارد و می‌تواند با تجریه‌‌ی 20 ساله در این زمینه، نیاز شرکت و سازمان شما را برای حضوری پررنگ در بازار مرتفع سازد.   

مشاوره کسب و کار آکادمی بازار

خدمات مشاوره کسب و کار  آکادمی بازار شامل مشاوره در زمینه برندسازی و برندینگ شرکت‌ها ، محصولات و خدماتشان ، مشاوره تخصصی در زمینه تشکیل تیم بازاریابی فروش، مدیریت و توانمندسازی تیم بازاریابی و فروش، مشاوره تخصصی در زمینه فروش حرفه‌ای و افزایش فروش، مشاوره در زمینه هدفگذاری، برنامه‌ریزی و تدوین استراتژی‌های فروش، مشاوره در زمینه توانمندسازی کارکنان و مدیران و آموزش تخصصی در زمینه مدیریت فروش ، تیم فروش ، ویزیتوری حرفه ای ، فروش تلفنی و … می باشد.
با دریافت مشاوره از افراد باتجربه و ذی‌صلاح، می‌توان راه صد ساله را سریع‌تر و با نتایج و دستاوردهای فوق‌العاده‌‌تری پیمود. دلیل موفقیت ما در خدمات رسانی به ۱۱۰ برند برتر کشور، ارائه‌ی مشاوره باکمک جدیدترین روش‌های علمی، آزموده‌شده و خلاقانه‌ بازار است. 

آکادمی بازار آماده مشاوره به مجموعه های زیر می باشد

کارآفرینان

اصناف

شرکت ها

کارخانجات

سازمان ها

اگر برای توسعه‌ی کسب و کار خود از مشورت مشاوران زبده استفاده نکنیم:
از آخرین متدهای فروش و بازاریابی بی‌خبر خواهیم بود.
نمی‌توانیم در رقابت بازار حرفی برای گفتن داشته باشیم.
از سایر شرکت‌های رقیب عقب‌تر حرکت خواهیم کرد.
موفقیت در بازار حرفه‌ای نیاز به مشاوره تخصصی دارد.
با مشورت و گرفتن مشاور زبده و امین ، حاشیه‌ی سود شرکت افزایش می‌یابد.
ضریب خطای ما تا حد زیادی کاهش پیدا می‌کند.
با اطمینان خاطر و آرامش بیشتری می‌توانیم به کار خود ادامه دهیم.با دریافت مشاوره از افراد باتجربه و ذی‌صلاح، می‌توان راه صد ساله را سریع‌تر و با نتایج و دستاوردهای فوق‌العاده‌‌تری پیمود. دلیل موفقیت ما در خدمات رسانی به ۱۱۰ برند برتر کشور، ارائه‌ی مشاوره باکمک جدیدترین روش‌های علمی، آزموده‌شده و خلاقانه‌ بازار است. 

برخی از مشتریان ما

خدمات مشاوره کسب و کار آکادمی بازار شامل

توسعه کسب و کار – Business development
برنامه‌ریزی بازاریابی – Marketing Plan
فروش – Selling
برندسازی- Branding
بازاریابی اینترنتی – Digital marketing
بازاریابی رویداد – Event marketing
پرورش و توسعه تیم فروش – Training sales team
مهندسی فروش – Sales engineering
کمپین تبلیغاتی – Advertising Campaign
و ...