تمرینات قانون جذب و نحوه انجام دادن آنها (2)

نویسنده : تیم تحریریه آکادمی بازار
قانون جذب
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

همانطور که در مقالات قبلی گفتیم طبق قانون جذب ما هر فکری داشته باشیم متناسب با آن اتفاقاتی  را در زندگی مان جذب می کنیم. خب چه بهتر اینکه با انجام تمرینات صحیح قانون جذب بتوانیم اتفاقات دلخواهمان را جذب کنیم. قانون جذب را در هر زمینه ای می توان استفاده نمود در جذب ثروت، موفقیت، شادی، عشق، ازدواج و … . اما اینکه چطور می توانیم از این قانون برای جذب آرزوها و خواسته هایمان استفاده کنیم، موضوعی است که قصد داریم در این  مقاله در مورد آن صحبت کنیم.

1. مثبت نگری را در خودتان تقویت کنید

هر فکر یا خیالی بار منفی داشته باشد به طور قطع بر جذب آنچه که می خواهید تاثیر می گذارد. پس بسیار مهم است که شما افکار منفی را از خودتان دور کنید. این را بدانید که همه ما در زندگیمان سختی ها و مشکلاتی داریم. ناراحتی، خودخوری و زانوی غم بغل گرفتن هیچ مشکلی را حل نمی کند. شما با رفتن در فاز منفی فقط مشکلی بر مشکلاتتان می افزایید. مثبت نگری کار ساده ای نیست اما برای ما ضروری است. اگر می خواهید قانون جذب برای شما کارآمد باشد باید منفی نگری را کنار بگذارید.

2. در هر موقعیتی که هستید خواسته هایتان را یادداشت کنید

در طول روز اگر زمانی را در مترو یا اتوبوس می گذرانید یا اوقات خالی در بین فعالیتتان دارید، تمرین کنید که خواسته ها و اهدافتان را در جایی بنوسید.  ممکن است فکری به ذهنتان در موقعی که در راه رفتن به محل کارتان هستید برسد. همان موقع دفترتان را باز کنید و شروع به نوشتن کنید. هر چیزی که به ذهنتان می آید را در همان زمان بنویسید و وقفه ای در کارتان نیاندازید. اگر بتوانید این کار را به یکی از عادت هایتان تبدیل کنید، گام بسیار بزرگی در جهت رسیدن به اهدافتان برداشته اید. تحقیقات نشان داده اهدافی که مکتوب می شوند شانس بیشتری برای به تحقق رسیدن دارند، پس از این ویژگی به نفع خودتان استفاده کنید و شانس رسیدن به خواسته هایتان را افزایش دهید.

HOW TO DO ATTRACTION LAW exercise

3. فعالیت هایی را انجام دهید که شمارا پرانرژی می کند

ممکن بعضی صبح ها از خواب بیدار شده اید و متوجه شده اید که هیچ انرژی برای شروع روز خود ندارید. خستگی روز گذشته در تنتان مانده است. یا شاید هم برای مدت زمان زیادی است که آنقدر که باید پر انرژی نیستید. در همین جا باید زنگ خطر برای شما به صدا در بیاید. هر چقدر هم که سرتان شلوغ باشد سلامتیتان باید در اولویت قرار گیرد. ساعت استراحت و خوابتان را تنظیم کنید و شب ها به موقع به تخت خواب بروید. حتما ساعاتی را به ورزش اختصاص دهید. ورزش در کنار اینکه شما را از نظر فیزیکی تخلیه می کند، انرژی ذهنی شما را نیز افزایش می دهد؛ زیرا سرزندگی و طراوت را به شما می بخشد. اگر به موسیقی یا دیگر کلاس های هنری علاقه دارید سعی کنید شرایطی را به وجود آورید که بتوانید در این کلاس ها شرکت کنید.

4. برنامه ریزی کنید

نظم و برنامه ریزی از ارکان مهم رسیدن به موفقیت هستند. برای هر روزتان یک برنامه مشخص داشته باشید. زمان برای شما مانند طلاست. هر چه زمان هدر برود به ضرر شما خواهد بود. برنامه ای بریزید که از تمام  روزتان به نحو احسن استفاده کنید. از تکنیک های مدیریت زمان استفاده کنید و درباره این موضوع مطالعه کنید. هر چه بیشتر در این مورد ظرافت به خرج دهید و با دقت بیشتری برای خودتان برنامه بریزید، قانون جذب هم با ظرافت بیشتری به کمک شما خواهد آمد.

HOW TO DO ATTRACTION LAW exercise

5. پشتکار داشته باشید

در آخر آنچه که شما را به اهدفتان می رساند تلاش و پشتکار شماست. وقتی کائنات تلاش شما را برای رسیدن به خواسته تان می بیند، فرصت را برای شما طوری به وجود می آورد که به آن برسید. در واقع تلاش شما برای رسیدن به موفقیت نیز به طوری از قانون جذب پیروی می کند. تلاش شما برای رسیدن به خواسته تان راه هایی را جلوی شما می گذارد که راحت تر به آن برسید. نمی شود با ساکن ماندن و هیچ تلاشی موفق شوید. همیشه شانس با کسی یار است که سخت کوش تر است. این اصل را هیچ وقت فراموش نکنید.

استاد احمد محمدی
استاد احمد محمدی
سخنران انگیزشی و مربی توسعه فردی، مدرس و مشاور کسب و کار
افراد مثبت

امروزه با پیشرفت روز افزون جوامع انسانی تعداد راهکار ها و راه حل هایی که برای حل یک مسئله ارائه می شوند بسیار زیاد است. هر کدام از این راه حل را نتیجه منحصر به فردی را بدنبال دارند. ممکن است به موفقیت منتهی شوند، ممکن است شکست را به همراه داشته باشند. یکی از این مسائل مهم که در حال حاضر هزاران راه برای حل آن توسط افراد گوناگونی ارائه شده است، مسئله رسیدن به خواسته ها و اهداف است. ما آکادمی بازار تحقیقاتی انجام داده ایم تا مطمئن ترین راه ها را برای رسیدن به اهدافتان به شما معرفی کنیم. برای دستیابی به اهدافتان شما نیاز دارید که افکار و ذهن خود را در وضعیت مثبتی نگه دارید و به عبارتی آنها را به کنترل خود درآورید. در آکادمی بازار ما رازهایی را در اختیار شما قرار می دهیم تا دیگر مجبور نباشید راهی را که بارها توسط افراد مختلف طی شده دوباره تجربه کنید و وقت و انرژی تان تلف شود. تمامی تجربه های خود را در این باره در محصول «معجزه قدرت ذهن» گردآوری کرده ایم. برای آشنایی با این محصول می توانید بر رویس لینک زیر کلیک کنید:

دوره آموزشی غیر حضوری «معجزه قدرت ذهن»

لینک های مفید

19 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

استیو جابز چگونه میلیارد شد ؟
50,000 تومان
رایگان
small_c_popup.png
کمتر از 30 ثانیه
اطلاعات خود را تکمیل و محصول را دریافت کنید