پادکست ها

موفقیت – برنامه فکرانه – دکتر احمد محمدی

پادکست آکادمی بازار

موفقیت موضوع این پادکست آکادمی بازار است که می‌‌تواند در مسیر به شما کمک کند.

همه انسان ها برای رسیدن به موفقیت به طرز خستگی ناپذیری تلاش می کنند، اما گاهی به آنچه که در آرزوی آن هستند، نمی رسند. آیا آنان مسیر را اشتباه انتخاب کرده اند؟ هدف و مقصود مشخص و روشنی نداشته اند؟ به توانایی ها و امکانات خود بی توجه بوده اند؟ آیا در نیمه راه پی برده اند که هدف مورد نظر، برایشان سعادتی به دنبال نخواهد داشت؟

« موفقیت همراه با حیثیت طلبی به عصبیت، ناکامی، محرومیت و ناخشنودی می انجامد.» ماکسول مالتز

مطالعه بیشتر: پادکست‌ و برنامه‌ فکرانه دکتر احمد محمدی را از دست ندهید

مطالعه بیشتر: ویزیتوری – برنامه فکرانه – دکتر احمد محمدی

چرا همیشه از انسانهاى خوشبخت می پرسند: راز موفقیت شما چیست؟ زیرا هیچ کس جز خود شخص نمی داند که چقدر موفق است. زیرا موفقیت یک حس درونی می باشد، که تا خود فرد به آن باور نداشته باشد کسی نمی تواند بگوید که او فرد موفقی هست یا نه؟ پس به حرف دیگران اهمیت ندهید و تلاش نمایید که در پاسخ به انتقاد و نظر سایرین در مورد خود، تنها لبخند بزنید. کسانی که درباره شما قضاوت می کنند، را مورد بررسی قرار دهید تا دریابید خودشان چگونه افرادی هستند و در کجای مسیر قرار دارند.

می‌توانید در قسمت بلاگ آکادمی بازار، آخرین مقاله‌های مربوط به بازاریابی و فروش، موفقیت، ذهن قدرتمند و …را مطالعه کنید و درجریان آخرین گزارش دوره‌های آموزشی آکادمی بازار با مدیریت دکتر احمد محمدی قرار بگیرید.

رژیم ذهنی - فکرانه - دکتر احمد محمدی
بخوانید

همچنین می‌توانید سایر  پادکست‌های برنامه فکرانه دکتر احمد محمدی را از جمله مشتری مداری ۲ – برنامه فکرانه – دکتر احمد محمدی، اثر مرکب – برنامه فکرانه – احمد محمدی و همچنین هدف – برنامه فکرانه – احمد محمدی و مدیریت زمان – برنامه فکرانه – احمد محمدی به علاوه‌ی استعداد – فکرانه – دکتر احمد محمدی و پادکست دیگری با عنوان رژیم ذهنی – فکرانه – احمد محمدی و بسیاری دیگر از پادکست‌های برنامه فکرانه را گوش فرا دهید.

سمینار موفقیت
سمینار موفقیت

پادکست آکادمی بازار با موضوع موفقیت

در مسیر موفقیت فراز و نشیب ها و مشکلات بسیار زیادی وجود دارد،  اما باید به آنها توجهی نداشته باشید تا به آنچه قصد دارید، برسید. هدفمند بودن، یکی از ویژگی های موفقیت می باشد و با پیدا کردن راه های صحیح، می توان به موفق شد. موفقیت یعنی پیشبرد تمام فاکتورهای انسانی از جمله سلامتی، معنویت، ثروت، آرامش، عشق و خدمت به دیگران.

انسان دارای ابعاد مختلفی است که به منظور موفق شدن، باید تمام فاکتورهای موفقیت را توسعه دهد. یک فرد تنها با پرورش یک بعد وجودی خود موفق به حساب نمی آید، بلکه باید تمام زوایای وجود خویش را پرورش دهد تا به هدف نهایی خود در زندگی دست یابد. انسان باید باورهای مثبتی داشته باشد و همیشه خود را فردی دارای رویا و آرزو ببیند. افکار منفی فرد را از رسیدن به خواسته ها و اهدافش دور می نماید. این افکار از کودکی درون ذهن ما لانه کرده و ما را به سمتی پیش می برد که نمی خواهیم.

پادکست آکادمی بازار با موضوع «قدرت نه گفتن»
بخوانید

در این برنامه فکرانه، آقای احمد محمدی به تعریف موفقیت و بیان راه های دستیابی به آن در همه ابعاد زندگی خواهند پرداخت.

تعریف افراد از موفقیت و خوشبختی بسیار متفاوت است. موفقیت یک حس درونی است، بنابراین تا فردی از درون احساس موفقیت و خوشبختی نکند، خود را موفق نخواهد دانست؛ و یا حتی ممکن است دیگران او را بسیار موفق بدانند در صورتی که چون خود آن شخص به این باور نرسیده است، با سایرین در این رابطه اختلاف نظر دارد!

 در رابطه با موضوع موفقیت، آکادمی بازار سمیناری را با عنوان موفقیت برگزار می نماید، که در آن استاد احمد محمدی، کارشناس برنامه ی رادیویی فکرانه، تعریف پایه ای از موفقیت ارائه خواهند نمود و همچنین چگونگی دستیابی به آن و داشتن حس درونی موفقیت را به شما خواهند آموخت. برای کسب اطلاعات در مورد نحوه ی ثبت نام در این سمینار و محتوای آموزشی آن می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید.

سمینار بزرگ موفقیت – استاد احمد محمدی

 

به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید 🙂

مطالب مرتبط

پادکست برند شخصی – پرسونال برندینگ – برنامه فکرانه
پادکست آکادمی بازار با موضوع «قدرت نه گفتن»
چرا نمی‌توانم روی کارهایم تمرکز لازم را داشته باشم؟
چگونه خشم خودمان را کنترل کنیم؟ (برنامه فکرانه)
چرا تنبلی می‌کنیم و کارها را به تعویق می‌اندازیم؟ – برنامه فکرانه
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 10 =

دکمه بازگشت به بالا
به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید :)
close-link
بستن