دوره فن بیان و ارتباط موفق

دوره فن بیان و ارتباط موفق

در این دوره فن بیان به افراد آموزش داده می شود که چگونه با اصول علمی نحوه فن بیان موثر ، تکنیک های افزایش اعتماد به نفس به هنگام صحبت ، راههای بهبود و اثربخشی بیشتر صدا و گفتار ، رفع موانع برقراری ارتباط موثر گفتاری ، بداهه گویی و روشهای تقویت لحن صدا خود اقدام نمایند و به مهارت بالا در ارائه کلام نافذ خود موفق شوند .

معرفی دوره فن بیان

آیا می دانید فن بیان اثر گذار می تواند در فروش حس مثبت به مشتری انتقال داده و اعتماد سازی بر روی مشتریان ایجاد نماید؟
آیا می دانید 95% مشتشریان با احساس خود خرید می کنند که فن بیان زیبا می تواند بر روی احساس آنها تاثیر مثبت بگذارد؟

همه ما خواهان این هستیم که با تسلط بر بیان و کلام خود بر دیگران تاثیر گذاشته و آنها را با عقاید و نظرات خود همراه کرده و به اهدافمان برسیم. ارزش خوب حرف زدن و قدرت اعجاز آن در برقراری ارتباط موثر هم بر کسی پوشیده نیست. دراین دوره کارگاهی به افراد آموزش داده می شود تا بر کلام خود تسلط داشته و از قدرت بیان خود برای تاثیر پذیری بر افراد استفاده نمایند و همواره در هر موقعیت اجتماعی بتوانند موفق شوند .

فن بیان یک فروشنده می تواند اعتماد مشتریان را برانگیخته نماید و این موضوع تا 40% فرایند فروش را موفقیت آمیز می نماید ، یعنی فروش در یک کسب و کار وابسته به ارتباطات و فن بیان موثر فروشندگان آن مجموعه می باشد .

دستاوردهای دوره فن بیان

فن بیان ضمانت فروش حرفه ای

در این دوره فن بیان با تکیه بر تجربه کار با تیم های فروش 110 شرکت و سازمان در سراسر کشور و تمرکز بر روش های علمی و کاملا کاربردی به افراد و فروشندگان آموزش داده می شود چطور علاوه بر یادگیری تکنیک های فن بیان اثر گذار در هنگام فروش ، به روش های حرفه ای اعتماد سازی در مخاطبان (مشتریان)توجه نمایند به نحوی که در حوزه های شغلی و فروش موفق شوند.

در این دوره فن بیان با تمرکز بر روش های علمی و کاملا کاربردی از تجربه آموزش هزاران دانش پذیر و کارکنان در شرکتهای متعدد با ارائه تکنیک های موثر به افراد آموزش داده می شود چطور با یادگیری تکنیک های فن بیان اثر گذار و روش های حرفه ای اقناع در مخاطبان به شخصیتی متمایز و فردی موفق در جامعه تبدیل شد .

سرفصل‌های آموزشی دوره فن بیان

مخاطبین دوره

این دوره مناسب چه افرادی است؟

این دوره مناسب چه افرادی نیست؟

مورد اعتماد مشتریان‌مان هستیم

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
مریم زرگر
سعیده حیدری
شرکت کننده دوره
خانم سیدی نژاد

آموزش بیش از 20,000 فروشنده

تجربه کار با 110 برند برتر

پرورش 10,000 ویزیتور

آموزش 7,000 نماینده فروش

مدرس دوره

دکتر محمدی

استاد احمد محمدی سخنران، مدرس و مشاور کسب و کار

سوابق کاری

پادکست فکرانه - فن بیان

استاد احمد محمدی

مدرس، محقق و مشاور کسب و کار

سوالات متداول

  • صاحبان کسب و کار و مدیران فروش
  • فروشندگان و ویزیتورها
  • شاغلین صنوف مختلف
  • افرادی که می خواهند یک فروشنده حرفه ای شوند

برای شرکت ها و سازمان ها به صورت حضور در مجموعه آنها و یا بصورت آنلاین و وبینار برگزار می گردد.

جهت اطلاع از شرایط برگزاری دوره می توانید با استفاده از شماره تلفن های ذکر شده در پایین همین صفحه تماس حاصل نمایید.

خیر، در این دوره تمامی مهارت هایی که تیم شما لازم دارد تا از یک فروشنده معمولی به یک فروشنده حرفه ای تبدیل شود، در دوره،  آموزش داده می شود

با توجه به کارگاهی بودن روش ها تدریس مدرس و ارائه راه کارهای موثر، به شرط انجام کارگاه ها و توصیه های مدرس، موفقیت شما تضمین می شود.

قطعا سرمایه گذاری بر روی آموزش مهارتهای فروشندگان می تواند در مدت زمان کوتاه، چندین برابر سودآوری برای شرکت به همراه داشته باشد و همواره پرورش نیروی انسانی ماهر ارزانتر از استخدام و جذب نیروی ماهر می باشد .

در این دوره علاوه بر استفاده از مباحث علمی روز از متد های جذاب آموزشی مانند: نمایش فیلم، برگزاری کارگاه های عملی، تکنیک های داستان سرایی، پرسش و پاسخ های تعاملی استفاده می گردد.

با سرمایه گذاری در این دوره ، براحتی در کمتر از 3 ماه چندین برابر درآمد خود را افزایش داده و به فرصتهای عالی شغلی و موفقیت در کسب و کار خواهید رسید .

مشاوره و راهنمایی

برای رزرو دوره و پیش ثبت نام فرم ذیل را تکمیل نمایید، بزودی کارشناسان آکادمی بازار با شما تماس خواهند گرفت.

تماس با ما