دوره برنامه ریزی فروش

برنامه ریزی فروش جهت تحقق اهداف سالانه فروش اجرا می گردد . این برنامه اجرایی، شامل فرایندی است که جهت تحقق بودجه فروش می‌بایست انجام پذیرد. برنامه ریزی می کنید که طی یک سال درآمد بیشتری داشته باشید، مشتریان بیشتری جلب کرده و سهم بازارتان را افزایش دهید.

معرفی دوره

آیا می دانید عموم فروشندگان روزانه 90 دقیقه کار مفید انجام می دهند؟
آیا می دانید هر دقیقه برنامه ریزی در فروش ، 12 برابر خود بهره وری به همراه خواهد داشت

ازآنجایی‌که موفقیت در فروش از انجام اعمال یک‌باره و بدون برنامه‌ریزی به دست نمی‌آید، فرایند برنامه‌ریزی فروش برای موفقیت یک کسب و کار و فروشنده  از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است   .دوره برنامه ریزی فروش ، یک دوره انگیزشی و علمی است ، کمک می کند به تعیین چشم انداز فروش یک کسب و کار و فروشنده ، نقشه راه مشخص  می کند ، نظام باورها در فروش را می سازد و سقف های فکری و محدودیت های یک فروشنده را بر می دارد.

طبق آمار جهانی ، فقط 3 % فروشندگان ، هدفگذاری و برنامه ریزی درست در فروش دارند! و با یادگیری درست این مهم می توانند فروش خود را  تا درصد بالایی افزایش دهند ، یعنی فروش یک کسب و کار  تاجندین برابر وابسته به داشتن هدف و برنامه ریزی درست می باشد .

دستاوردهای دوره

تخصص در مدیریت

در این دوره ، کمک می کنیم یک سرپرست و مدیر فروش با دانش و تخصص خود ، حتی با داشتن تیم فروش نیمه حرفه ای بتواند با مربی گری ، مشاوره ، انگیزه و … فروشندگان مجموعه خود را به بالاترین سطح عملکرد ممکن هدایت نماید و فروش تیم خود افزایش چشمگیر دهد.

در این دوره با تمرکز بر روش های علمی و کاملا کاربردی (آموزش حداقل15000 فروشنده) ، و ارائه متدولوژی علمی برنامه ریزی اهداف به مدیران ، سرپرستان و فروشندگان آموزش داده می شود چطور روش هایی متفاوت و اثرگذار در برنامه ریزی فروش جهت تحقق اهداف فروش خود پیاده نمایند تا بتوانند به فروش بالایی دست پیدا کنند.

سرفصل‌های آموزشی دوره

مخاطبین دوره

این دوره مناسب چه افرادی است؟

این دوره مناسب چه افرادی نیست؟

مورد اعتماد مشتریان‌مان هستیم

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو

آموزش بیش از 15000 فروشنده

تجربه کار با 110 برند بزرگ

مدرس دوره

استاد احمد محمدی سخنران، مدرس و مشاور کسب و کار

سوابق کاری

پادکست هدف

استاد احمد محمدی

سخنران انگیزشی، مدرس و مشاور کسب و کار

سوالات متداول

  • صاحبان کسب و کار و مدیران فروش
  • فروشندگان و ویزیتورها
  • شاغلین صنوف مختلف
  • افرادی که می خواهند یک فروشنده حرفه ای شوند

برای شرکت ها و سازمان ها به صورت حضور در مجموعه آنها و یا بصورت آنلاین و وبینار برگزار می گردد.

جهت اطلاع از شرایط برگزاری دوره می توانید با استفاده از شماره تلفن های ذکر شده در پایین همین صفحه تماس حاصل نمایید.

خیر، در این دوره تمامی مهارت هایی که تیم شما لازم دارد تا از یک فروشنده معمولی به یک فروشنده حرفه ای تبدیل شود، در دوره،  آموزش داده می شود

با توجه به کارگاهی بودن روش ها تدریس مدرس و ارائه راه کارهای موثر، به شرط انجام کارگاه ها و توصیه های مدرس، موفقیت شما تضمین می شود.

قطعا سرمایه گذاری بر روی آموزش مهارتهای فروشندگان می تواند در مدت زمان کوتاه، چندین برابر سودآوری برای شرکت به همراه داشته باشد و همواره پرورش نیروی انسانی ماهر ارزانتر از استخدام و جذب نیروی ماهر می باشد .

در این دوره علاوه بر استفاده از مباحث علمی روز از متد های جذاب آموزشی مانند: نمایش فیلم، برگزاری کارگاه های عملی، تکنیک های داستان سرایی، پرسش و پاسخ های تعاملی استفاده می گردد.

با سرمایه گذاری در این دوره ، براحتی در کمتر از 3 ماه چندین برابر درآمد خود را افزایش داده و به فرصتهای عالی شغلی و موفقیت در کسب و کار خواهید رسید .

مشاوره و راهنمایی

شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی مجموعه آکادمی بازار استفاده نمائید.