7 راه افزایش درآمد به کمک قانون جذب (2)

راه افزایش درآمد
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

4. به ندای درون‌تان گوش کنید

بسیاری از افراد موفق که کسب‌ و کاری راه انداخته و به افزایش درآمد رسیده اند از قانون جذب به عنوان ابزاری برای دستیابی به موفقیت بهره برده اند، آنها اعتراف می‌ کنند که نشانه ‌های مختلفی را در زندگی دیده‌ و به دنبال آن رفته اند. این بدین معنی است که باید تمام حواس‌ تان به فرصت‌ های جدید یا ناگهانی باشد که برای گسترش و پیشرفت کسب‌ و کارتان بر سر راهتان قرار می گیرند. آیا به این نشانه ها توجه می کنید؟ آیا به پیشنهادهای شغلی اطرافتان فکر می کنید؟ آیا اخیرا درباره دوستی که سال ها او را ندیده اید و دارای موقعیت خوبی است خبرهایی به گوشتان خورده ؟ زمانی که تصمیم میگیرید پیشرفت کنید و به افزایش درآمد برسید باید به ندای درونی تان نیز گوش دهید. بگذارید کمی هم قبلتان شما را هدایت کند. احتمالا این ندای درونی شما را در مسیری قرار می دهد که با اهدافتان در یک راستا قرار دارند. همچنین چنانچه این حس و ندای درونی شما را از کاری منع می کند باید به آن توجه کنید و به بیان دیگر به آن اعتماد کنید. زمانی که تمام تمرکزتان را بر روی اهدافتان می گذارید و تمام تلاش تان را صرف آن می کنید رفته رفته به این آگاهی دست می یابید که آیا هر یک از قدم هایی که بر میدارید درست است یا خیر.

5. از مسیری که در آن هستید لذت ببرید

درست است که شروع هر کاری با ریسک ها و چالش هایی همراه است، اما همچنین می تواند با وجود تمام این مسائل لذت بخش و جالب نیز باشد. باید یاد بگیرید که این مسیر با تمام بالا و پایین هایش جذاب و ترغیب کننده است.

6. برای رسیدن به افزایش درآمد باورهایتان را تغییر دهید

the-law-of-attraction-for-moneyبا مشاهده ی افرادی که به موفقیت و افزایش درآمد رسیده اند و افرادی هستند که قبولشان دارید. معمولا باورهای ما با مشاهده عینی یک موضوع راحت تر تغییر می کنند و در مسیر بهتر قرار می گیرند. زمانی که شما مکررا شواهد عینی را مشاهده کنید به تدریج آن را خواهید پذیرفت. برای این کار می توانید با مشاهده نحوه موفق شدن افرادی که در شرایطی مشابه شرایط شما بوده اند شروع کنید. شما حتی می توانید برای پیدا کردن چنین افرادی  از قانون جذب کمک بگیرید. زمانی که آگاهانه بر روی این موضوع تمرکز کنید و به جستجو بپردازید کم کم آنها را در اطراف خود خواهید دید و طبق قانون جذب آنها را به سمت خودتان می کشید.

7. از جملات تاکیدی مثبت استفاده کنید

یکی از ساده ترین و بهترین راه ها برای تغییر نگرش و دستیابی به اهداف ثروتمندی استفاده از جملات تاکیدی مثبت می باشد. استفاده از قانون جذب نیازمند داشتن نگرش مثبت است. یکی از کارهایی که برای داشتن نگرش مثبت می توانید انجام دهید استفاده مکرر از جملات تاکیدی است. این جملات شما را برای  استفاده از قانون جذب کمک می کنند. با تکرار و باور به این جملات می توانید افکار محدود کننده را از ذهنتان حذف کنید.

 

بسیاری از افراد ممکن است شب ها با آرزوی کسب ثروت و افزایش درآمد به رخت خواب بروند. بسیاری از افراد ممکن است موفقیت را در ثروت ببینند. بدون در نظر گرفتن درست و غلط بودن اینها می توان گفت که این افراد به امید دستیابی به این اهداف از خواب بیدار می شوند و در طول روز تلاش می کنند. افزایش درآمد دستاوردی است که مطمئن هستم هیچ کدام از ما از آن بدمان نمی آید. پس دانستن راه های رسیدن و دستیابی به آن می تواند برای شما بسیار مفید باشد. اگر شما نیز می خواهید با راهکار های مطمئن قدمی در راه رسیدن به این اهداف بردارید پیشنهاد ما محصول ذهن قدرتمند است. با این محصول می توانید با رشد و توسعه مهارت های فردی خود به اهدافتان دست یابید. برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید:

دوره آموزشی غیرحضوری “معجزه ذهن قدرتمند”

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments