زندگینامه فرزاد ناظم مدیر فنی سایت یاهو

فرزاد ناظم در مارس 1996 «ناظم» به یاهو پیوست و به عنوان یکی از اعضای اصلی مهندسی شبکه این سایت مشغول به کار شد.

امروزه همه ی کسانی که با دنیای اینترنت و فضای مجازی اشنا هستند و در ارتباط اند اسم «Yahoo» را بار ها و بارها شنیده اند و حتی از آن نیز استفاده کرده اند.از بین تمامی سایت های ارتباطی موجود، دو سایت «Yahoo» و «Google» از رقبای جدی ، سرسخت و دیرین یکدیگر به شمار می روند، و هر روزه با بکارگیری متدهای جدید و روش های آسان برای دستیابی کاربران خود به اطلاعات مورد نیازشان گام دیگری جهت پیشی گرفتن از حریف خود و درنتیجه نزدیک شدن به دنیای الکترونیکی ایده آل برمی دارند.

سایت «Yahoo» که بنا به گفته های مسئولین این شرکت تاکنون یاهو بیش از 180 میلیون کاربر در سرتا سر دنیا دارد، و تا به امروز از بزرگترین بازار های اطلاعاتی و تجاری در آن مشغول فعالیت هستند.و باید بدانید این فناوری پیشرفته و روز افزون بدون وجود متخصصان با تجربه و خبره امکان پذیر نیست متخصصانی که از ملیت ها و نژاد های مختلف برای رشد برای رشد و رفاه بیشتر مردم دست به دست هم می دهند و از هیچ تلاشی دریغ نمیکنند . یکی از این متخصصان سرشناس و خبره مهندس فرزاد ناظم می باشد این جوان ایرانی که شهرت در مهارت و خلاقیت او توجه همه ی مدیران سایت های گوناگون را جلب کرده که سبب شده آن ها از مهارت های او استفاده کنند .

برای بازیابی آرامش درون چگونه ببخشیم و یا طلب بخشش کنیم؟
بخوانید

زندگینامه فرزاد ناظم مدیر فنی سایت یاهو

مهندس فرزاد ناظم، 46 سال دارد، او دارنده مدرک مهندسی کامپیوتر و فارغ التحصیل از دانشگاه پلی تکنیک کالیفرنیا است که در سال 2002 رسماً مدیریت فنی سایت یاهو را در دست گرفته است. مهندس ناظم از سال 1985 فعالیت حرفه ای خود را در «SYDIS» شروع کرد . فرزاد ناظم در این مدت یه دلیل توانایی های بالا و شایستگی های فراوانی که از خود نشان داد موفق شد به سرعت پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی نماید و به مدارج بالای مدیریتی دست پیدا کند. در همین سال به کمپانی عظیم «Oracle» پیوست و در حدود ده سالی که در این شرکت فعالیت می کرد توانست سمت معاونت رسانه ای این شرکت بزرگ را به دست بگیرد علاوه بر آن در دو نقش مسئول تقسیمات سرور شبکه ای و همچنین به عنوان یکی از اعضای مدیریت کمیته فروش محصولات ظاهر گردد.

زندگینامه فرزاد ناظم مدیر فنی سایت یاهو

در مارس سال 1996 میلادی بود که فرزاد ناظم به شرکت یاهو پیوست و به عنوان یکی از اعضای اصلی مهندسی شبکه در این سایت مشغول به کار شد. و ناظم در کمتر از یکسال با توجه به توانایی هایش و تشخیص مدیران شرکت یاهو ناظم را به بخش فنی سایت انتقال دادند و کمتر از یک ماه موفق شد با توجه به توانایی و تخصصش مدیریت بخش فنی را بر عهده بگیرد و در این پست جدید ناظم  مسوولیت رسیدگی به تمام امور مربوط به فعالیت های سایت، ارایه خدمات و مسایل فنی آن را به عهده داشت.

تاثیرات مهم نوع بسته بندی در افزایش فروش
بخوانید

به اعتقاد خیلی از همکاران ناظم، یکی از عوامل اصلی او در موفقیتش اتکا به نیروی بشری برای انجام تمام امور است. ناظم معتقد است اگر گروهی از افراد خبره در یک مکان کناره همدیگر باشند و سخت کار کنند و نظرات و تجارب خود را باهمدیگر به اشتراک بگذارند قطعا به اهدافشان میرسند و موفق خواهند شد. به همین خاطر است که ناظم به هر بخشی که ورود میابد آن بخش سریعا به مدارج بالا دست می یابد و به خوبی قادر است تیم را هدایت کند و همه چیز را در دست بگیرد . چند سال بعد یعنی در سال 2002 اخبار رسمی در مورده سمت جدید ناظم در یاهو منتشر شد ناظم در این تاریخ مسئولیت فنی تمامی سایت یاهو را برعهده گرفت و فعالیت های قبلی اش گسترده تر شد . او اکنون که در این سمت قرار گرفته با تیم های تخصصی اش که زیر نظر او آموزش دیده اند تمام تلاششان را میکنند تا سایت یاهو را به عنوان قدرت اول دنیای اینترنت به کاربران خود بشناساند و در این مسیر از هیچ تلاش علمی و تخصصی دریغ نمیکنند.

زندگینامه فرزاد ناظم مدیر فنی سایت یاهو

یکی از نکات جالب توجه در رابطه با فعالیت های او در این بخش این است که او قصد دارد تنها با کمک و تلاش تیم های تخصصی خودش و نه دخالت سرمایه داران مختلف  به هدف نهایی خود برسد و معتقد است که دخالت دیگران که از تخصص کافی برخوردار نیستند موجب کاهش سرعت رشد خواهد شد. این باور او اگر چه از نظر خیلی از حامیان مالی سایت خوشایند نبوده اما ناظم با روحیه ایرانی و خستگی ناپذیر سبب شده تا مدیران شرکت یاهو همچنان از او کاملا حمایت نمایند. ناظم در حدوده ۱۱ سال مدیر فنی شرکت یاهو بود و به این ترتیب یکی از طولانی ترین دوره های اجرایی را در سمت مدیریت در یاهو را دارا است. اما ناظم و درسال ۱۳۸۶ از مقامش در یاهو کناره گیری نمود.

کارآفرینی چیست و کارآفرینان چه کسانی هستند؟
بخوانید

نشریه فورچون در سال ۱۳۸۲ فرزاد ناظم را با ثروتی در حدود ۳۰۰ میلیون دلار، را یکی از چهاردهمین ثروتمندان ایرانی در جهان معرفی کرد . همچنین پس از خاتمه اختیاری فعالیت ناظم در یاهو، به پاس قدردانی از زحمات او پاداشی ۹ میلیون و ۶۰۰ هزار دلاری در نظر گرفته شد.

 هدف همان خواسته ای ‌است که می‌خواهید به آن برسید یعنی رسیدن به آن‌ چه می خواهید و می ‌توانید باشید. هدف همان تصاویر خوبی ‌است که در ذهن، از خود و زندگی آینده خود ساخته‌ اید. هدف همان نتیجه ای ‌است که در اثر برنامه ریزی، تلاش و پشتکار شما به دست می ‌آید.برای پی بردن به هدفمان و مسیر رسیدن به آن از سمینارهای کاربردی و مفید دکتر احمد محمدی نهایت استفاده را ببرید .

سمینار بزرگ موفقیت_استاد احمد محمدی

درباره نویسنده :

ثبت ديدگاه