کتاب – برنامه فکرانه – احمد محمدی

راز خلاقیت انسان ، کتاب ها هستند. کتاب نقش های  مهمی چون معلم، راهنما و دوست را در زندگی ما بازی می کند. بدون آن ها، زندگی غیرممکن می باشد. کتاب همدرد ما، و راهنمایی برای پیشروی همراه با اعتماد به نفس در آینده است.

کتاب سبب خلاقیت و شفاف سازی ذهن دانش آموزان و دانشجویان می شود. همچنین آنان ابزار تدریس برای معلمان و استادان هستند. کتابخانه ها دریای دانش برای جویندگان دائمی است. کتابخوانی روزانه، زندگی ما را تازه و فعال می کند و همچون هرروز حمام کردن است.

کتاب، گذشته، حال و آینده ما را مشخص می کند. ما می توانیم با کتابخوانی ، آینده بهتری را متصور شویم. ما به هنگام کتابخوانی میلیون ها مشکل زمان حال را حل می کنیم. به هنگام یا بعد از کتابخوانی، می توانیم زندگی خود را از گذشته تا آینده، تحلیل کنیم.

کتاب ها از دوران مدرسه همراه ما بوده اند و هرگز نمی میرند و تا پایان دنیا باقی خواهند ماند. تنها آن ها هستند که درد و شادی ما را درک می کنند و به این دلایل است که نقش مهمی در زندگی ما دارند.

کتاب ها تمرکز ما را در زندگی افزایش می دهند. طی کتابخوانی، ما بر روی زندگی و اهداف کاری خود متمرکز می شویم. به هنگام یادگیری، کمتر فکر می کنید و بیشتر دریافت می کنید. مغز شما شروع به کار بر روی کلمات و باورهای جدید،‌ می کند. سلول های جدیدی در مغز ساخته و زیاد می شوند. سپس سلول های تازه در بدن ما، سبب اعتماد به نفس و تمرکز شده و فرایند افکار ما را در ذهن، هماهنگ می کنند.

اثر مرکب - برنامه فکرانه - احمد محمدی
بخوانید

هر زمان که احساس منفی ، عصبانیت ، گیجی و استرس دارید، کافی است که یک کتاب کاربردی مثل شعر، نثر، انگیزشی، سرمایه گذاری و تجاری را باز کنید. درمی یابید که با این عمل شما احساس شادی و آرامش کرده و مثبت، خلاق، پرانرژی و متمرکز خواهید شد.

در این برنامه فکرانه (شبکه رادیو اقتصاد)، آقای احمد محمدی مزایای کتاب و کتابخوانی  را به شیوه ای روان و ساده شرح و همچنین روش هایی برای افزایش سرانه مطالعه شما ارائه خواهند داد.

گوش بفرمایید
1397/4/9 21:56:48 بهمن 29ام, 1396|پادکست ها|بدون ديدگاه

ثبت ديدگاه