معرفی کتاب

معرفی کتاب «راز قدرت» نوشته راندا برن

در این مقاله قصد داریم به معرفی کتاب  «راز قدرت» نوشته راندا برن بپردازیم.راندا برن نویسنده و تهیه‌کننده استرالیایی کتاب راز قدرت است. نویسنده در این کتاب می خواهد تا به شما راه‌های رسیدن به یک زندگی عالی را بیاموزد، با مطالعه این کتاب به رازهایی در مورد خود، زندگی‌تان و جهان پیرامون پی خواهید برد؛ رازهایی که به طرز عجیبی زندگی شما را متحول خواهند ساخت.

بعد از چاپ و انتشار کتاب راز قدرت، بسیاری از افراد متوجه شدند که منشا بسیاری از مشکلات و دردهای زندگی‌شان را می‌بایست در درون خود جست‌وجو کنند. کتاب راز قدرت با سرعت زیادی از فردی به فردی دیگر منتقل شد؛ به شکلی که می‌توان آن را به عنوان یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌ها معرفی کرد.

مطالعه بیشتر: بازاریابی و فروش در عصر نوین با کتاب‌ صوتی «پرش از دره» آکادمی بازار

مطالعه بیشتر: اصول و فنون مذاکره با کتاب «مذاکره کردن به روش اساتید هاروارد»

آکادمی بازار مرجع موفقیت ایران، مجموعه‌ای غنی از مقاله‌های مختلف در زمینه‌های بازاریابی و فروش، موفقیت، ذهن قدرتمند و … ارائه می‌دهد. به‌علاوه کاربران می‌توانند از دوره‌های آموزشی این مرکز همچون پکیج آموزشی غیرحضوری ذهن قدرتمند بهره برده و آن را ازطریق فروشگاه آکادمی‌ بازار تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهند.

همچنین می‌توانید در قسمت معرفی کتاب آکادمی بازار، خلاصه کتاب قدرت عادت نوشته چارلز داهیگ و همچنین خلاصه کتاب قدرت لحظات نوشته چیپ هیث و دن هیث به‌علاوه‌ی خلاصه کتاب قدرت هوش هیجانی نوشته دانیل گلمن و خلاصه کتاب ۱۰ ستون ثروت نوشته الکس بکر و کتاب متفاوت و جذاب  قدرت اعتماد به نفس نوشته برایان تریسی و کتاب‌های بسیار دیگری را مطالعه کنید .

درباره کتاب راز قدرت

مقدر است که شما به هر آن‌چه که دوست دارید، دست پیدا کنید. کار شما باید هیجان‌آور باشد و باید هر کاری را که تمایل دارید، انجام دهید. روابطتان با خانواده و دوستانتان باید پر از شادی باشد. به تمام پولی که برای داشتن یک زندگی مرفه و خوب نیاز دارید، دست پیدا می کنید. قرار است تمام رویاهای‌تان تحقق یابند. اگر دلتان سفر میخواهد ، باید مسافرت کنید. اگرتمایل دارید کسب و کاری را راه بیاندازید، پس مقدر شده که چنین کنید.

اگر دوست دارید موسیقی‌دان، دانشمند، تاجر، مخترع، مجری، پدر یا مادر یا هر چیز دیگری شوید، مقدر شده که به خواسته‌تان دست یابید هر روز صبح وقتی از خواب بیدار می‌شوید، باید احساس موفقیت و هیجان داشته باشید، زیرا می‌دانید روزی پر از اتفاقات خوب پیش روی‌تان است. قرار است بخندید و لذت ببرید. با مطالعه این کتاب به همه ی این ها می رسید.

راندا برن
راندا برن

چند جمله از کتاب راز قدرت

_ قانون جذب راز بزرگ زندگی است.

_ قانون جذب یک قانون طبیعی است و مثل جاذبه بی‌طرف است.

_ برای کم کردن وزن، روی «کم کردن وزن» متمرکز نشو. به جای آن روی وزن ایده آلت تمرکز کن. «داشتن وزن ایده آل» را با همه ی وجود احساس کن. آن وقت است که وزن ایده آلت را به سوی خودت جذب خواهی کرد.

_ دنیا برای عملی کردن خواسته تو به زمان نیاز ندارد. برای دنیا آشکار کردن یک‌میلیون دلار همان قدر راحت است که آشکار کردن یک دلار.

_خودت را از دست دشواری ها و مشکلات گذشته، ناهنجاری‌های فرهنگی و باورهای نادرست اجتماعی رها کن. تو تنها کسی هستی که می‌توانی آن زندگی را که شایسته‌اش هستی خلق کنی.

_ برای جذب پول به ثروت فکر کن. اگر همه توجهت کمبود پول باشد، غیرممکن است بتوانی پول بیشتری را جذب زندگی‌ات کنی.

_ باورهایی که درباره پیری و فرسودگی و بیماری‌های مختلف می‌زنند گوش نکن. حرف‌های منفی برایت هیچ منفعتی ندارند.

_ دنیا از فکر تشکیل شده است. ما نه تنها خالق سرنوشت خود بلکه آفریننده سرنوشت جهان هستیم.

_ هرچه از نیروی درونی‌ات بیشتر بهره ببری، نیروی بیشتری در درونت کشف خواهی کرد.

_ ما در میانه یک عصر پرشکوه هستیم. به محض اینکه از بند افکار محدودکننده رها شویم،‌ عظمت واقعی بشر را در هر زمینه‌ای از خلقت خواهیم دید.

_ حالا که دانش راز را فرا گرفتی، بستگی به خودت دارد که چگونه از آن استفاده کنی. هر چیزی و کاری که انتخاب کنی حق با توست. همه قدرت متعلق به توست.

کتاب راز قدرت شامل ده فصل مجزا به شرح زیر است:

فصل یک: قدرت چیست؟

فصل دو:قدرت احساسات

فصل سه: فرکانس احساسات

فصل چهار: قدرت و خلق

فصل پنج: احساس یعنی خلق

فصل شش: زندگی تو را دنبال می‌کند

فصل هفت: کلید دستیابی به قدرت

فصل هشت: قدرت و پول

فصل نه: قدرت و روابط

فصل ده: قدرت و زندگی

درباره نویسنده

راندا برن
راندا برن

راندا برن؛ نویسنده و تهیه‌کننده استرالیایی در سال ۱۹۴۵ چشم به جهان گشود. این نویسنده به دلیل نگارش مجموعه کتاب‌های راز در سرتاسر جهان معروف شده است. راندا برن در سال ۲۰۰۷ به عنوان یکی از ۱۰۰ شخصیت تاثیرگذار در دنیا از سوی مجله تایمز برگزیده شده است. کتاب منتشر شده توسط او تحت عنوان راز در سال ۲۰۰۷ با بیش از ۱۹ میلیون نسخه به چاپ رسید و به ۴۰ زبان زنده دنیا ترجمه شد.
راندا برن خود نیز پس از شکست‌های مکرر در زمینه اقتصاد، نهایتا با ایده راز توانست به موفقیت مورد انتظار خود دست پیدا کند. او معتقد است که هر فردی می‌توان با قدرت تفکر خود به تمام خواسته‌های خود و حتی فراتر از آن برسد.
از دیگر آثار این نویسنده می‌توان از راز هستی، قانون جذب، آموزه‌های روزانه راز، معجزه سپاس گذاری، قدرت، راز، راز شکر گذاری، معجزه، قهرمان، قدرت عشق، چگونه راز زندگی‌ام را متحول ساخت، جادو و… نام برد.

بخش ‌بزرگی‌ از ‌اتفاق ها ‌و ‌پدید‌ه هایی ‌که ‌ما ‌را ‌در ‌میان‌ گرفته اند‌ و‌ بر ‌زندگی ‌ما ‌تاثیر ‌می‌گذارند، ‌خارج از ‌اراده ‌و‌کنترل‌ ما‌ هستند.‌ اما ‌واکنش‌ به ‌آنها ‌در ‌اراده ‌و‌ کنترل ‌ما ‌است. پس می توان‌ گفت‌ که‌ راز‌ بزرگ‌ موفقیت‌ و‌ شکست،‌ نیکفرجامی ‌و‌ بدفرجامی،‌ توسعه ‌و ‌عقب ماندگی ‌ما ‌انسانها، ‌در ‌چگونگی ‌واکنش‌ ما‌ به ‌عوامل ‌بیرونی ‌پنهان شده است.اگر می‌خواهید به ایده‌های نوین، روش‌های تفکر جدید و یک مجموعه‌ی متنوع از دانش و اطلاعات برسید، باید به مطالعه کتاب بپردازید. پیشنهاد آکادمی بازار به شما در این زمینه استفاده از محصولات کتاب صوتی است. این محصولات به شما کمک می کند برای دستیابی به موفقیت، راهی بیابید.برای استفاده از این محصولات بر روی لینک زیر کلیک کنید:

مطالب مرتبط

برچسب ها

ندا تفضلی

کارشناس برنامه ریزی شهری از دانشگاه تهران هستم. علاقه زیادی به یادگیری اصول موفقیت در زمینه های مختلف دارم و مایل هستم آن ها را با دیگران به اشتراک بگذارم.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =

دکمه بازگشت به بالا
Open

دوره آموزشی معجزه ذهن قدرتمند

Close
بستن