رهبری در فیلم تایتان ها را به یادآور- Remember the Titans 2000

Remember the Titans
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

رهبری در موارد خاص مانند زمانی که مخالفان شما زیاد است کاری پر ریسک است. با شکست مخالفان قدرت گرفته و بر تعدادشان افزوده می شود.

پایداری در مواقعی که هرج و مرج بسیار است کاری غیر ممکن است. رهبری قواعد خاص خود را دارد و این قواعد آشکار نیست و از دور این کار آسان به نظر می آید. آیا شما می توانید با وجود مخالفان بسیار رهبری خوبی داشته باشید؟

در این مقاله آکادمی بازار به رهبری در فیلم تایتان ها را به یادآور می پردازد. برای مطالعه ادامه رهبری در فیلم تایتان ها با ما همراه باشید. همچنین می‌توانید مقاله‌ی کتاب ” رهبری” نوشته الکس فرگوسن و همچنین نکات طلایی درباره مدیریت و رهبری را مطالعه کنید.

مطالعه بیشتر: از آخرین دفعه‌ای که در محیطی مثبت حضور داشتید، چقدر می‌گذرد؟

مطالعه بیشتر: سمینار «مربیگری فروش» با حضور دکتر احمد محمدی برگزار شد

فیلم تایتان ها را به یادآور

فیلم Remember the Titans فیلمی ماندگار با ۸ جایزه و ۱۷ نامزدی و بودجه گذاری ۳۰ میلیون دلاری توانست درآمد ۱۳۷ میلیون دلاری داشته باشد و در بین بهترین فیلم های انگیزشی قرار بگیرد. مدارس حومه ویرجینیا برای دانش آموزان نسل های مختلف تقسیم شده اند. یکی از دبیرستان های سیاه پوستان و یکی از سفید پوستان بسته است و دانش آموزان به T.C. فرستاده می شوند.

دبیرستان ویلیامز تحت مجوز فدرال برای ادغام این دو مدرسه اعلام شد. این سال از طریق چشم های علاقه مندان به تیم فوتبال دیده می شود که در آن مردان برای تیم استخدام شدند و مربی Black School به مربی بسیار موفق در تیم های سفید تبدیل شد. بر اساس داستان واقعی سال ۱۹۷۱، این تیم نماد متحد برای جامعه می شود.

پسران یاد دادند که می توان به یکدیگر اعتماد کرد. در ویرجینیا، موفقیت در فوتبال دبیرستان یک شیوه موفقیت در زندگی است. این تیم فقط ۲ اتفاق را جشن می گرفت، هر برد بیشتر و هر کریسمس، با چنین شرایطی احساسات قدرتمندی در آزادی به دست می آید.

در سال ۱۹۷۱ فوتبال دبیرستان همه چیز را برای مردم داشت. اما زمانی که هیئت مدرسه محلی مجبور شد همه دانش آموزان مدرسه سیاه را با یک مدرسه سفید ادغام کند، پایه و اساس سنت بزرگ فوتبال به آزمایش گذاشته شد.

محتوای فیلم تایتان ها را به یادآور

فیلم تایتان ها را به یادآور سرشار از هیجان و شگفتی است.جو جامعه ی خشک آن روز های آمریکا که پر از حماقت و منافع بزرگان بود کامل دیده می شود.

در شرایط نابرابر آن روز ها حرف برابری سیاه ها شنیده نمی شد و تلاش ها همه به نا امیدی تبدیل می شد. این مربی گرچه دشوار ولی نهایتا ثابت کرد سیاه ها هم مانند سفید ها هستند و در بعضی موارد حتی بهتر هستند. ثابت کردن این که سیاه ها هم مفید هستند کار ساده ای نبود. جدای از این ها رهبری قاطعانه این مربی چشم ها را به صفحه می دوخت.

رهبری در فیلم تایتان ها را به یادآور
تایتان‌ها

فیلم

بازیگران فیلم Remember the Titans

دنزل واشینگتن قطعا جز بازیگرانی است که نمی توان گفت اگر فیلمی را بازی کند آن فیلم ارزش دیدن ندارد. در این فیلم  یک رهبر قوی را می بینیم که گویی رهبر به دنیا آمده است. استراتژی های مدیریتی و رهبری او بسیار دیدنی است.

اما نمی توان گفت که ریسک این کارها را هر کسی دارد و این شجاعت نیز خود مثال زدنی است. بازیگرانی که در این فیلم بازی کردند بعد ها سوپر استار های هالیوود شدند و نباید بازی خوب آن ها را نادیده گرفت. موسیقی متن این فیلم بسیار انتخاب درستی بوده و کارگردان هم مشهود از گروه موسیقی این فیلم قدر دانی کرد.

بازیگران فیلم Remember the Titans

Remember the Titans

نکات مثبت فیلم Remember the Titans

در فیلم علاوه بر ایجاد انگیزه و نمایش راه صعود و رسیدن به موفقیت نکات مثبت دیگری نیز را داراست.  مانند برابری حقوق انسان ها و یه کارگیری مفید ترین لوازم برای کارایی که این نشان دهنده این است که هر چقدر یک فرد اعتقاد داشته باشد.سیاه ها بد هستند اما وقتی می بیند یک سیاه پوست بهتر است از آن برای کارایی بهتر گروه استفاده کند.

درس هایی از این قبیل در فیلم تایتان ها را به یادآور برای رهبری و مدیریت بسیار وجود داشت.  نکات دیگری مانند راه و روش های جالبی برای رهبری و مدیریت نیز نشان داده شد که در زمینه خود بسیار زیبا بود.

 

فیلم ها تاثیر زیادی در کسب تجربه و ایجاد انگیزه و خلاقیت را دارا هستند. بعضی فیلم ها کاملا بر اساس زندگی یک فرد موفق ساخته شده است
پس با دیدن آن فیلم گویی شما یک بار هم به جای آن فرد زندگی کرده اید. پس می توان با کمترین هزینه تجربه ای بسیار ارزشمند را کسب کرد.
برای رهبری و مدیریت این موارد الزامی است. شما هم اگر علاقه مند به کسب این لذت هستید می توانید از طریق این سایت و شرکت آکادمی بازار فیلم های تاثیر گذار را به دست آورید.

 

دیدگاه بگذارید

avatar