جذب عشق با استفاده از ترفندهای قانون جذب (2)

جذب عشق
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

جذب عشق

در مقاله قبلی از اهمیت وجود عشق در زندگی و جذب فرد دلخواه از طریق قانون جذب عشق صحبت کردیم و سپس در مورد ترفند‌های قانون جذب در جذب عشق توضیحاتی دادیم.

در ادامه نکات تکمیلی این ترفندها آمده است. با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید: جذب عشق با استفاده از ترفندهای قانون جذب (۱)

۴. برای جذب عشق خوشحال و خوش برخورد باشید

 فرض کنید در یک جمع دوستانه هستید و چندین نفر از دوستان‌تان نیز در اطراف‌تان هستند. شما خودتان ترجیح می‌دهید تا در حین مهمانی پیش کسی بنشینید که چهره‌ای شاد و بشاش داشته و در حال بگو بخند است.

استاد احمد محمدی

اگر در باغچه زندگی‌ات بذر مهارت بکاری، به‌زودی گلستانی می‌شوی که بوی عطرش، معطر می‌کند فرداهایت را.

استاد احمد محمدی

یا آن دوست‌تان که همیشه چهره‌ای عبوس داشته یا همیشه غمگین است و در مورد بدبختی‌ها و بدبیاری‌هایش در زندگی صحبت می‌کند.

پاسخ

پاسخ این سوال واضح است هیچ کس دلش نمی‌خواهد زمانش را با شخص دوم بگذراند. پس بهتر است برای اینکه بتوانید فرد مورد علاقه‌تان را در جمع‌های مختلف به سمت خود جذب کنید غم و غصه‌ها را کنار گذاشته و شاد باشید.

البته منظورمان لبخند زدن‌های تصنعی‌ یا نقش بازی کردن نیست. شما باید به صورت درونی شادی را در وجود خودتان متبلور سازید.

برای این کار نیز اقدامات فراوانی هست که می‌توانید انجام دهید که در مقالات قبلی به صورت مفصل در مورد آن صحبت کردیم.

بیشتر بخوانید: جملات تاکیدی چگونه ما را دریافتن عشق کمک می‌کند؟

۵. سپاسگزار باشید

سپاسگزار بودن یعنی در عین اینکه برای خواسته‌های‌تان تلاش می‌کنید شکرگزار تمام چیزهایی باشید که به شما داده شده یا به دست آورده‌اید. از تمام چیزهای کوچک در زندگی گرفته تا دستاوردهای بزرگ.

گاهی اوقات به دلیل آنکه به خاطر سبک زندگی داریم دچار روزمرگی می‌شویم یادمان می‌رود که صاحب چه چیزهای ارزشمندی در زندگی‌مان هستیم. به همین دلیل آن‌ها را کم ارزش و کوچک شمرده و تنها زمانی که از دست‌شان می‌دهیم ارزش‌شان را درک می‌کنیم.

سپاسگزاری باعث می‌شود به آرامش درونی برسید و زمانی که از درون آرامش دارید این آرامش را به کائنات نیز ارسال کرده و زمینه را برای جذب فرد دلخواه‌تان از طریق قانون جذب فراهم می‌کنید.

۶. یاد بگیرید که بتوانید رها کنید

قانون جذب عشق

 برای خیلی از ما پیش می‌آید که فردی وارد زندگی‌مان می‌شود که بسیار به او علاقه داریم اما بنا‌بر دلایلی نمی‌توانیم با یکدیگر آینده‌ای داشته باشیم. خب سخت‌ترین قسمت یک رابطه عاطفی جدا شدن و از آن سخت‌تر رها کردن و پاک کردن آن فرد از ذهن است.

شاید شما سال‌ها آن فرد را ملاقات نکنید اما در ذهن‌تان نیز او را رها نکنید. این باعث می‌شود زمانی که ذهن‌تان درگیر آن شخص قبلی است راه برای ورود شخص مناسب دیگر بسته شود.

پس بهتر است با انجام تمرینات ذهنی، کمک گرفتن از مشاور و روانشناس یا مطالعه کتاب‌های مرتبط با این زمینه ذهن و عواطف خود را کنترل کنید. باور کنید که پس از یک شکست عاطفی دنیا به پایان نرسیده و شما هنوز شانس پیدا کردن فرد مورد دلخواه‌تان را دارید.

بیشتر بخوانید: نقل قول‌هایی از قانون جذب که حتما باید بخوانید

راه حل جذب عشق

قانون جذب

استاد احمد محمدی

استاد احمد محمدی

سخنران انگیزشی و مربی توسعه فردی، مدرس و مشاور کسب و کار

امروزه با پیشرفت روز افزون جوامع انسانی تعداد راهکار‌ها و راه حل‌هایی که برای حل یک مسئله ارائه می‌شوند بسیار زیاد است. هر کدام از این راه حل را نتیجه منحصر به فردی را به دنبال دارند. ممکن است به موفقیت منتهی شوند، ممکن است شکست را به همراه داشته باشند.

یکی از این مسائل مهم که در حال حاضر هزاران راه برای حل آن توسط افراد گوناگونی ارائه شده است، مسئله رسیدن به خواسته‌ها و اهداف است. ما آکادمی بازار تحقیقاتی انجام داده‌ایم تا مطمئن‌‌ترین راه‌ها را برای رسیدن به اهداف‌تان به شما معرفی کنیم.

برای دستیابی به اهداف‌تان شما نیاز دارید که افکار و ذهن خود را در وضعیت مثبتی نگه دارید و به عبارتی آن‌ها را به کنترل خود درآورید. در آکادمی بازار ما رازهایی را در اختیار شما قرار می دهیم تا دیگر مجبور نباشید راهی را که بارها توسط افراد مختلف طی شده دوباره تجربه کنید و وقت و انرژی‌تان تلف شود. از این رو می‌توانید از بسته آموزشی: چگونه به اهداف خود برسیم؟ و صفحه اینستاگرام دکتر احمد محمدی کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *