جذب عشق با استفاده از ترفندهای قانون جذب (1)

جذب عشق
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

جذب عشق

انسان موجودی اجتماعی است که بسیاری از نیازهای او در تعامل با همنوعانش برطرف می‌شود. بودن در محیط‌هایی همچون خانواده، اقوام و جمع‌های دوستانه می‌تواند به شکوفایی بسیاری از توانایی‌های او منجر شود. به همین دلیل جذب عشق و ازدواج و تشکیل خانواده یکی از مراحل رشد و تکامل هر فردی است.

اما در عین حال این مسئله از حساسیت زیادی برخوردار است و چنانچه تصمیمات درستی در این زمینه گرفته نشود پیامدهای خوبی نخواهد داشت. اما فارغ از این مسائل، نحوه آشنایی دو فرد با هم و به وجود آمدن عشق و علاقه در آن دو نیز مهم است.

تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که شاید بتوان فرد مورد نظرتان را از طریق قانون جذب پیدا کنید؟ همانطور که گفتیم قانون جذب از ابتدا در زندگی ما وجود داشته و موضوع جدیدی نیست. در مبحث پیدا کردن عشق و جفت روحی نیز می‌توان از ترفندهای قانون جذب کمک گرفت. برای پیدا کردن عشق در زندگی لازم است موارد زیر را در مورد قانون جذب به کار بندید:

بیشتر بخوانید: قانون جذب حقیقت و موفقیت در مواجهه با واقعیت – ذهن و زندگی شاد

۱. اعتماد به نفس خود را تقویت کنید

 مسئله داشتن اعتماد به نفس از آن دست موضوعاتی است که اغلب با آن درگیر هستیم و شاید خیلی از ما متوجه این موضوع نباشیم که در برخی موضوعات اعتماد به نفس پایینی داریم.

استاد احمد محمدی

فقط یک بار زندگی می‌کنیم، پس به زیباترین شکل ممکن آن را به نمایش بگذاریم.

استاد احمد محمدی

اول از همه شما باید خودتان را هر طوری که هستید دوست داشته باشید زمانی که خودتان را دوست نداشته باشید و خود را لایق خوشبختی ندانید دیگران نیز شما را دوست نخواهند داشت و جذب عشق ندارید.

پس اعتماد به نفس خود را بالا ببرید و ابتدا از دوست داشتن خودتان شروع کنید تا دوست داشته شوید.

۲. طرز فکر مثبتی داشته باشید

مثبت باشید و مثبت فکر کنید. تمام عقاید و افکار منفی را از خود دور کنید. شاید بارها این فکر به ذهن‌تان خطور کند که پیدا کردن فرد مورد دلخواه‌تان کاری دشوار و نشدنی است.

یا این‌که چرا تا به حال نادیده گرفته شده‌اید و هیچ کس متوجه خوبی‌ها و امتیازات اخلاقی و ظاهری شما نمی‌شود یا این‌که چرا عشق هرگز قدم در زندگی شما نگذاشته است.

تمامی این افکار نه تنها شما را به هدف‌تان نمی‌رساند بلکه به غایت شما را از آن دور می‌کند.

بیشتر بخوانید: عبارت تاکیدی برای جذب عشق در زندگی

تاثیر افکار

باید به جای این افکار به این فکر کنید که وجودتان سرشار از عشق و شور و زندگی است و آماده‌اید که آن را تمام و کمال به شخص دلخواه‌تان هدیه کنید و در مقابل نیز از او دریافت کنید.

در هنگام استفاده از قانون جذب عشق شما باید ابتدا پذیرای عشق باشید به این معنی که اجازه دوست داشته شدن از طرف دیگران را به خود بدهید.

در این صورت به کائنات این انرژی را ارسال می‌کنید که فرد دوست داشتنی هستید و لایق دوست داشته شدن هستید. در پاسخ بر طبق مبانی قانون جذب کائنات نیز شما را از راهی که فکرش را هم نمی‌کنید به فرد مورد علاقه‌تان می‌رساند.

۳. از شکست خوردن در عشق واهمه نداشته باشید

قانون جذب عشق

 اگر همواره به صورت محافظه کارانه از عاشق شدن و شکست عشقی خوردن ترسیده‌اید خب بدیهی است که عشق واقعی‌تان را نیز پیدا نکنید. پس بهتر است از پوسته‌ای که دور خودتان کشیده‌اید بیرون بیایید و به خودتان اجازه دهید که عاشق شوید.

البته در زیر سایه عقل‌تان و نه تماما بر اساس احساسات. اما چنانچه همواره از عاشق شدن بترسید این اجازه را به افراد نمی‌دهید که برای آشنایی با شما به شما نزدیک شوند.

پس بهتر است خودتان را رها کنید تا افراد به سمت شما جذب شوند.

بیشتر بخوانید: جذب عشق با استفاده از ترفندهای قانون جذب (۲)

جذب عشق به عنوان هدف

امروزه با پیشرفت روز افزون جوامع انسانی تعداد راهکار‌ها و راه حل‌هایی که برای حل یک مسئله ارائه می‌شوند بسیار زیاد است. هر کدام از این راه حل را نتیجه منحصر به فردی را بدنبال دارند. ممکن است به موفقیت منتهی شوند، ممکن است شکست را به همراه داشته باشند.

یکی از این مسائل مهم که در حال حاضر هزاران راه برای حل آن توسط افراد گوناگونی ارائه شده است، مسئله رسیدن به خواسته‌ها و اهداف است. ما آکادمی بازار تحقیقاتی انجام داده‌ایم تا مطمئن‌ترین راه‌ها را برای رسیدن به اهداف‌تان به شما معرفی کنیم.

زیبا ببینید

استاد احمد محمدی

استاد احمد محمدی

سخنران انگیزشی و مربی توسعه فردی، مدرس و مشاور کسب و کار

برای دستیابی به اهداف‌تان شما نیاز دارید که افکار و ذهن خود را در وضعیت مثبتی نگه دارید و به عبارتی آن‌ها را به کنترل خود درآورید. در آکادمی بازار با کمک بسته آموزشی «زندگی افراد موفق» و صفحه اینستاگرام دکتر احمد محمدی ما رازهایی را در اختیار شما قرار می‌دهیم تا دیگر مجبور نباشید راهی را که بارها توسط افراد مختلف طی شده دوباره تجربه کنید و وقت و انرژی‌تان تلف شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *