6 تکنیک طلایی قانون جذب برای رسیدن به اهداف و آرزوها(1)

اهداف و آرزوها
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

استفاده از قانون جذب برای دستیابی به اهداف و آرزوها شاید در درجه اول کمی عجیب و ناشناخته به نظر برسد. برای عده بسیاری از مردم باور آن سخت است که با استفاده از قانون جذب بتوانند به خواسته هایشان برسند زیرا این عده اغلب در زندگی منتظر اتفاقات و کنش های بیرونی برای ایجاد تغییر در زندگی شان بوده اند و هیچگاه در مورد قدرت و توانائی های ذهنی خود فکر نکرده اند. خانم راندا برن (خالق قانون جذب) در تعریف قانون جذب می گوید:

“ما اغلب آنچه را جذب می کنیم که به آن فکر می کنیم چه خوب و چه بد.”

بر اساس قانون جذب، افکاری که شما در سر می پرورانید مستقیما بر روی اتفاقاتی که در زندگی تان رخ می دهد تاثیرگذار استت. این موضوع از اهمیت زیادی برخوردار است به همین دلیل در این مقاله می خواهیم در مورد تکنیک های اساسی قانون جذب برای دستیابی به موفقیت صحبت کنیم.

law attraction techniques

1. احساس رضایت درونی گام اول قانون جذب

در هر سنی که هستید و در هر مرحله ای از زندگی که قرار دارید تا چه میزان از خود و شرایط کنونی تان احساس رضایتمندی می کنید؟ اگر همواره در حال غر زدن و ابراز نارضایتی از زندگی تان هستید باید بدانید که با این کارتان در حال جذب انرژی های منفی به سمت خود هستید به جای این کار بهتر است از هر آنچه دارید و هر آنچه هستید شکرگذاربوده و برای رفع کمبودهایتان تلاش خود را بیشتر کنید.

2.  طرز فکر مثبت دریافت فرکانس مثبت از کائنات

افکار انسان اصولا به دو بخش مثبت و منفی تقسیم بندی می گردند. با بررسی تحقیقات صورت گرفته در مورد زندگی افراد موفق در می یابیم که ان چیزی که باعث پیشرفت انها شده داشتن تفکرات مثبت نسبت به وقایع در زندگی است. زندگی فراز و نشیب های زیادی دارد موفقیت ها و کامیابی ها در کنار تلخی و ها و ناکامی ها است که معنا پیدا می کنند. هیچ یک از این دو مورد پایدار نبوده و گذرا هستند و لی آن چیزی که در لحظات سخت و دشوار باعث می شود تا شما دوباره از جا برخیزید و به تلاش ادامه دهید، امید داشتن و امیدوار بودن است که خود از طرز تفکر مثبت نشات می گیرد. پس نتیجه می گیریم که باید افکار منفی را کنار بگذارید. افکار منفی سم مهلکی برای موفقیت های شما محسوب می گردند.

law attraction techniques

3.  احساس شادی را در خود تقویت کنید

حتما شنیده اید که می گویند خنده بر هر درد بی درمان دواست. خندیدن باعث ایجاد خشنودی و رضایت می شود و باعث به وجود آمدن آرامش خاطر در فرد می گردد. راه های زیادی برای تقویت احساس شادی و نشاط وجود دارند مانند دیدن فیلم های کمدی، خواندن مطالب طنز، تئاترهای کمدی، ورزش کردن و فعال بودن و … با خندیدن وضعیت روحی و فیزیکی شما بلافاصله تغییر می کند. بنابراین زمانی که شما از لحاظ روانی و جسمانی در وضعیت خوبی قرار داشته باشید، واکنش های بهتری داشته و تصمیمات درست تری می گیرید.

ادامه دارد…

امروزه با پیشرفت روز افزون جوامع انسانی تعداد راهکار ها و راه حل هایی که برای حل یک مسئله ارائه می شوند بسیار زیاد است. هر کدام از این راه حل را نتیجه منحصر به فردی را بدنبال دارند. ممکن است به موفقیت منتهی شوند، ممکن است شکست را به همراه داشته باشند. یکی از این مسائل مهم که در حال حاضر هزاران راه برای حل آن توسط افراد گوناگونی ارائه شده است، مسئله رسیدن به خواسته ها و اهداف است. ما آکادمی بازار تحقیقاتی انجام داده ایم تا مطمئن ترین راه ها را برای رسیدن به اهدافتان به شما معرفی کنیم. برای دستیابی به اهدافتان شما نیاز دارید که افکار و ذهن خود را در وضعیت مثبتی نگه دارید و به عبارتی آنها را به کنترل خود درآورید. در آکادمی بازار ما رازهایی را در اختیار شما قرار می دهیم تا دیگر مجبور نباشید راهی را که بارها توسط افراد مختلف طی شده دوباره تجربه کنید و وقت و انرژی تان تلف شود. تمامی تجربه های خود را در این باره در محصول «معجزه قدرت ذهن» گردآوری کرده ایم. برای آشنایی با این محصول می توانید بر رویس لینک زیر کلیک کنید:

دوره آموزشی غیر حضوری «معجزه قدرت ذهن»

guest
4 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
حسن

سلام خانم رجب پور
خیلی ممنونم و خیلی خوشحالم که با سایت شما آشنا شدم و واقعا از مطالب جذابی که شما زحمت جمع آوریشون رو کشیدید استفاده کردم
سپاس از وجودتون

تینا پورشاهید

خوشحالیم آکادمی بازار را دنبال می‌کنید.

کسرا

بنظر من اگه پول باسه ارتباطاتت بیستر میسه و روابط عمومیت و اعتماد به نفست هم بالا میره و ناخوداگاه همه رو جذب میکنی به همین سادگی ..