ویدیوهای انگیزشی

ویدئو انگیزشی که زندگی‌ شما را زیر و رو می‌کند

همه ما در زندگی نظرات و پیشگویی‌های مختلفی را از اطرافیان می‌شنویم، اما برای تشخیص درست و غلط بودن آن باید کنترل زندگی را به دست بگیرید.

برای اینکه بتوانید کنترل زندگی را به دست بگیرید، ابتدا باید کنترل ذهنتان را داشته باشید. خیلی راحت تحت تاثیر حرف و سخن اطرافیان قرار نگیرید و با هر حرف مخالف و نظر منفی سست و مایوس نشوید. بعضی‌ها انگار متولد شده‌اند که توی دل آدم را خالی کنند، نق بزنند و منفی بافی کنند، چرا تحت تاثیرشان قرار می‌گیرید و از خودتان نا امید می‌شوید؟

چند بار شده تنها به خاطر پیشگویی یک فال قهوه یا هر فال دیگری از خودتان مایوس شده باشید و اعتماد به نفس‌تان را از دست داده باشید؟ اینکه بخت و اقبال‌تان بسته است و آینده تیره و تار و پر از تنهایی در انتظارتان است؟ وقتی خداوند اختیار زندگی کردن را به تو بخشیده، چرا به این آسودگی آن را به حرف‌های یک مشت آدم نادان رها می‌کنی و منتظر میمانی تا پایان عمرت فرا برسد؟ چرا کنترل زندگی را به دست خودت نمی‌گیری؟

 

مطالعه بیشتر: کتاب ” کنترل ذهن ” نوشته خوزه سیلوا

مطالعه بیشتر: راهکار های کنترل استرس در محل کار

ذهنت را کنترل کن تا کنترل زندگی را به دست بگیری

کنترل زندگی یعنی در دست گرفتن لحظه به لحظه عمرت. مشکلات و سختی‌ها موقتی هستند و رفتنی. از حرف‌ها و نظراتی که میشنوی آنها را بپذیر و باور کن که از موفقیت و رسیدن به آرزوهایت می‌گویند، آنچه که شما را قدرتمندتر می‌کند. اگر بخواهید به منفی‌بافی های اطرافیانتان توجه کنید چیزی از وجودتان باقی نخواهد ماند.

دچار دلمردگی و یاس خواهید شد و رفته رفته خواهید مُرد. اینکه چقدر در این دنیا زندگی می‌کنید اهمیت ندارد، اینکه چگونه و با چه کیفیتی زندگی می‌کنید مهم است. پس به عنوان اولین قدم در راه به دست گرفتن کنترل زندگی، کنترل ذهنتان را به دست بگیرید.

ویدئوی انگیزشی کنترل زندگی

اگر دچار لغزش و اشتباه شدید، اگر شکست خوردید، اگر زمین خوردید، بدانید راه را درست می‌روید. همه انسان‌های موفق این راه را رفته‌اند. در میدان زندگی انتقادهای زیادی را می‌شنوید، سرزنش می‌شوید، اما نشنوید چیزهایی که آزرده خاطرتان می‌کند. از کسانی که این حس را به شما می‌دهند فاصله بگیرید و با پذیرش مسئولیت زندگی‌تان با آرامش راه موفقیت را در پیش بگیرید.

هر چند حرکت‌تان آهسته بود، مایوس نشوید. سعی کنید شیوه  و روش خودتان را داشته باشید و طوری زندگی کنید که دوست دارید. این زندگیِ شماست و تنها یک بار خواهد بود.

آکادمی بازار با مدیریت دکتر احمد محمدی، مجموعه‌ای از ویدئوهای آموزشی و انگیزشی منتشر کرده است که می‌تواند پاسخگوی برخی دغدغه‌های ذهنی کاربران باشد. عناوین برخی از این ویدئوهای آموزشی عبارتند از: منتظر معجزه بمانم یا قوانین موفقیت را یاد بگیرم؟، از کجا بفهمیم در آینده موفق خواهیم شد یا خیر؟ ، چگونه می‌توانیم زندگی را طور دیگری ببینیم؟، نقش مشکلات در زندگی ما چیست؟، چه زمان به موفقیت می‌رسیم؟ و بسیاری از ویدئوهای آموزشی که می‌تواند راهگشا باشد.

مطالب مرتبط

مطالعه اخبار منفی و داشتن تفکرات منفی چه تاثیری در زندگی ما دارد؟
برای موفقیت در زندگی چه رژیمی باید بگیریم؟
نقش تصویر سازی ذهنی در سلامتی و بیماری انسان‌ها در کتاب « جهان هولوگرافیک »
مراقبه، انواع آن و تاثیراتی که بر جسم و روان می‌گذارد
راز موفقیت در عدم تمرکز بر لحظات و جلوگیری از حفظ اتفاقات گذشته
برچسب ها

فاطمه رضوانی پور

میخوانم تا بنویسم برایتان، اکنون بهترین موهبت برای من نوشتن است.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 9 =

دکمه بازگشت به بالا
Open

دوره آموزشی معجزه ذهن قدرتمند

Close
بستن