ویدئو انگیزشی که زندگی‌ شما را زیر و رو می‌کند

ویدیو انگیزشی
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
همه ما در زندگی نظرات و پیشگویی‌های مختلفی را از اطرافیان می‌شنویم، اما برای تشخیص درست و غلط بودن آن باید کنترل زندگی را به دست بگیرید. برای اینکه بتوانید کنترل زندگی را به دست بگیرید، ابتدا باید کنترل ذهنتان را داشته باشید. خیلی راحت تحت تاثیر حرف و سخن اطرافیان قرار نگیرید و با هر حرف مخالف و نظر منفی سست و مایوس نشوید. بعضی‌ها انگار متولد شده‌اند که توی دل آدم را خالی کنند، نق بزنند و منفی بافی کنند، چرا تحت تاثیرشان قرار می‌گیرید و از خودتان نا امید می‌شوید؟

چند بار شده تنها به خاطر پیشگویی یک فال قهوه یا هر فال دیگری از خودتان مایوس شده باشید و اعتماد به نفس‌تان را از دست داده باشید؟ اینکه بخت و اقبال‌تان بسته است و آینده تیره و تار و پر از تنهایی در انتظارتان است؟ وقتی خداوند اختیار زندگی کردن را به تو بخشیده، چرا به این آسودگی آن را به حرف‌های یک مشت آدم نادان رها می‌کنی و منتظر میمانی تا پایان عمرت فرا برسد؟ چرا کنترل زندگی را به دست خودت نمی‌گیری؟

مطالعه بیشتر: کتاب ” کنترل ذهن ” نوشته خوزه سیلوا

مطالعه بیشتر: راهکار های کنترل استرس در محل کار

ویدئوی انگیزشی کنترل زندگی
کنترل ذهن و موفقیت

ذهنت را کنترل کن تا کنترل زندگی را به دست بگیری

کنترل زندگی یعنی در دست گرفتن لحظه به لحظه عمرت. مشکلات و سختی‌ها موقتی هستند و رفتنی. از حرف‌ها و نظراتی که میشنوی آنها را بپذیر و باور کن که از موفقیت و رسیدن به آرزوهایت می‌گویند، آنچه که شما را قدرتمندتر می‌کند. اگر بخواهید به منفی‌بافی های اطرافیانتان توجه کنید چیزی از وجودتان باقی نخواهد ماند.

دچار دلمردگی و یاس خواهید شد و رفته رفته خواهید مُرد. اینکه چقدر در این دنیا زندگی می‌کنید اهمیت ندارد، اینکه چگونه و با چه کیفیتی زندگی می‌کنید مهم است. پس به عنوان اولین قدم در راه به دست گرفتن کنترل زندگی، کنترل ذهنتان را به دست بگیرید.

اگر دچار لغزش و اشتباه شدید، اگر شکست خوردید، اگر زمین خوردید، بدانید راه را درست می‌روید. همه انسان‌های موفق این راه را رفته‌اند. در میدان زندگی انتقادهای زیادی را می‌شنوید، سرزنش می‌شوید، اما نشنوید چیزهایی که آزرده خاطرتان می‌کند. از کسانی که این حس را به شما می‌دهند فاصله بگیرید و با پذیرش مسئولیت زندگی‌تان با آرامش راه موفقیت را در پیش بگیرید.

هر چند حرکت‌تان آهسته بود، مایوس نشوید. سعی کنید شیوه  و روش خودتان را داشته باشید و طوری زندگی کنید که دوست دارید. این زندگیِ شماست و تنها یک بار خواهد بود.

آکادمی بازار با مدیریت دکتر احمد محمدی، مجموعه‌ای از ویدئوهای آموزشی و انگیزشی منتشر کرده است که می‌تواند پاسخگوی برخی دغدغه‌های ذهنی کاربران باشد. عناوین برخی از این ویدئوهای آموزشی عبارتند از: منتظر معجزه بمانم یا قوانین موفقیت را یاد بگیرم؟، از کجا بفهمیم در آینده موفق خواهیم شد یا خیر؟ ، چگونه می‌توانیم زندگی را طور دیگری ببینیم؟، نقش مشکلات در زندگی ما چیست؟، چه زمان به موفقیت می‌رسیم؟ و بسیاری از ویدئوهای آموزشی که می‌تواند راهگشا باشد.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments