ویدیوهای انگیزشی

معجزۀ زندگی خودت باش و مشکلات و سختی‌ها را از پا در بیاور

فیلم فوق انگیزشی برای مقابله با مشکلات

بعضی وقت‌ها در زندگی مشکلات و مسائلی سراغمان می‌آیند که حس می‌کنیم به پایان راه رسیده‌ایم. اما نباید پایان راه من اینچنین باشد.

تا به حال شده بنشینید و گذشته‌تان را مرور کنید؟ حتما شده. به روزهای تلخ و سختی فکر کنید که اکنون هیچ نشانی از آنها نیست. مثل یک زخم کهنه شاید تنها جای آن روی روح‌تان مانده باشد، اما نیست و گذشته. مشکلاتی که آن روزها فکرش را هم نمی‌کردید که بگذرند و بروند و دست از سر زندگی‌تان بردارند. اما گذشته.

روزهای سخت، مشکلات و مسائل بیشماری که شاید شما درگیرشان باشی خواهند گذشت همانطور که قبلا گذشته. این فیلم انگیزشی انگیزه لازم برای تلاش را به تو خواهد بخشید.

مطالعه بیشتر: فیلم انگیزشی از آکادمی بازار که گره مشکلات زندگی را باز خواهد کرد

مطالعه بیشتر: مارک زاکربرگ در این فیلم انگیزشی از محقق شدن هدف می‌گوید

در آینه نگاه کن، مشکلاتت به دست او باز خواهد شد!

اما این تو هستی که نباید اجازه دهید این موضوع حرکت و رشد تو را متوقف کند. نباید اجازه دهی جلوی پیشرفت و موفقیت تو را بگیرد. هر جای زندگی به مشکلی برخوردی که مقابل راهت ایستاد، راهت را عوض کن. اگر سد دیگری مقابلت سبز شد، دور بزن و تغییر مسیر بده. فقط متوقف نشو.

ترس را از وجودتان پاک کنید، فرصتی نمانده
بخوانید
مشکلات
خودت باش

کاری کن که مشکلات مقابل عزم و اراده‌ت سر خم کنند و بی‌خیال تو شوند. هرگز آدم قبل نمان، اگر با این فردی که امروز هستی موفق نیستی، خودت را تغییر بده، سعی کن آدم بهتری شوی، شخصیت کامل‌تری از خودت بسازی.

اگر دانش و مهارتت کافی نیست و همین موضوع جلوی پیشرفتت را گرفته، تلاش کن و خودت را بالا بکش، همنشین آدمهای موفق شو و از آنها بیاموز، اگر از تو بهترند، تو هم بهتر شو، حتی بهتر از آنها. تمرین، تمرین و تمرین برای بهتر شدن، چه شخصی و چه مهارتی تو را موفق خواهد کرد. مطمئن باش تلاش برای بهتر شدن، تمرین برای خوب‌تر بودن جواب خواهد داد.

اینکه دست روی دست بگذاری تا روزهای زندگی‌ت یکی پس از دیگری بیایند و بروند هیچ چیز را عایدت نمی‌کند. تنها تو هستی که باید برای خودت کاری کنی. تو هستی که می‌توانی آینده‌ت را رقم بزنی و تبدیل به بهترین کنی. منتظر هیچ معجزه و اتفاق عجیبی نباش، منتظر هیچ منجی‌ای نباش که سرنوشتت را درخشان کند. تنها این تو هستی که همه چیز در درستان توست.

آکادمی بازار با مدیریت دکتر احمد محمدی، مجموعه‌ای از ویدئوهای آموزشی و انگیزشی منتشر کرده است که می‌تواند پاسخگوی برخی دغدغه‌های ذهنی کاربران باشد. عناوین برخی از این ویدئوهای آموزشی عبارتند از: منتظر معجزه بمانم یا قوانین موفقیت را یاد بگیرم؟، از کجا بفهمیم در آینده موفق خواهیم شد یا خیر؟ ، چگونه می‌توانیم زندگی را طور دیگری ببینیم؟، نقش مشکلات در زندگی ما چیست؟، چه زمان به موفقیت می‌رسیم؟ و بسیاری از ویدئوهای آموزشی که می‌تواند راهگشا باشد.

به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
ویدئو انگیزشی که زندگی‌ شما را زیر و رو می‌کند
بخوانید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید 🙂

مطالب مرتبط

فیلم «شیر» فداکاری انسان‌های بزرگ را به تصویر می‌کشد
فیلم «رکورد بزرگ» و داستان پیروزی انسان‌های جاه‌طلب
چطور می‌توانم بدانم در مسیر موفقیت قرار دارم؟
پیروزی و عوامل مهم و مؤثر در رسیدن به آن
ذهن شکست ناپذیر!
برچسب ها

فاطمه رضوانی پور

میخوانم تا بنویسم برایتان، اکنون بهترین موهبت برای من نوشتن است.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 1 =

دکمه بازگشت به بالا
به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید :)
close-link
بستن