سمینار روانشناسی فروش توسط آکادمی بازار برگزار شد

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

سمینار روانشناسی فروش توسط آکادمی بازار و سخنرانی دکتر احمد محمدی برای شرکت بهستان پخش برگزار شد.

بی‌شک سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف علاقه‌‌مند  هستند محصولات و خدمات خود را به دست مشتریان برسانند. برای رسیدن به این هدف باید مهارت‌هایی را به پرسنل و کارمندان خود آموزش بدهند که بتواند در این راستا به آنها کمک کند.

آکادمی بازار با مدیریت دکتر احمد محمدی، دوره‌های آموزشی مختلفی در موضوعات تکنیک های فروش موثر، برنامه ریزی فروش، مدیریت بازاریابی، مشتری مداری، اصول مدیریت و سرپرستی فروش، پرورش ویزیتور حرفه ای، بازاریابی تلفنی، نخبگان فروش، فن بیان و ارتباط موفق، اصول و فنون مذاکره موفق و زبان بدن و آداب معاشرت برگزار می‌کند. نهم شهریورماه امسال نیز سمینار روانشناسی فروش برای شرکت بهستان پخش برگزار شد.

از اهداف این سمینار، آشنایی شرکت کنندگان با مفاهیم هوش هیجانی و نقش آن در فروش، توسعه تفکر صحیح در فروش، روش‌های مدیریت استرس در کار، شغل و فروش، تکنیک‌های کنترل خشم در برخورد با مشتریان عصبانی و روش‌های حفظ، ارتقاء و  وفادارسازی مشتریان و روش‌های فروش احساسی در مشتریان است.

مطالعه بیشتر: دوره آموزشی «تکنیک‌های ویزیتوری و فروش حرفه‌ای» با حضور دکتر احمد محمدی

مطالعه بیشتر: پکیج آموزشی آکادمی بازار راهکاری برای حرکت در مسیر موفقیت


محتوای دوره آموزشی

یکی از بخش‌های سمینار برگزار شد‌ه توسط آکادمی بازار، فعالیت گروهی جهت افزایش خودآگاهی هیجانی بود که مورد استقبال حضار قرار گرفت. از دیگر محورهای این دوره آموزشیی می‌توان به شناسایی و طبقه بندی استرس شغلی با کمک اعضا شرکت کننده، تقویت مهارت‌های یادگیری و الگوبرداری مدیریت استرس از همکاران، ایجاد فضای همدلانه و تخلیه هیجانی جهت کاهش نشخوار فکری نسبت به استرس شغلی نام برد.

شناسایی و طبقه بندی ویژگی های شخصیتی اعضاء شرکت کننده یکی از موضوعات مهم دیگری بود که در این سمینار بدان پرداخته شد. معرفی استرس مثبت و منفی و اثرات آن، آموزش راهکارهای هیجانی مدیریت استرس، آموزش راهکارهای شناختی و منطقی مدیریت استرس و آموزش دیدگاه راه حل مدار نسبت به استرس شغلی و بررسی نقش باورها در ایجاد استرس شغلی از دیگر محورهای دوره آموزشی مذکور بود. 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره‌های آموزشی آکادمی بازار می‌توانید به صفحه‌ی دوره‌ آموزشی در وب‌سایت مراجعه کنید.

می‌توانید از طریق فروشگاه محصولات آکادمی بازار درجریان سایر محصولات از جمله کتاب صوتی، فیلم آموزشی، محصولات بازاریابی و فروش، محصولات مربوط به توسعه فردی، محصولات مربوط به کارآفرینی و آموزش مالی و همچنین دوره آموزشی غیرحضوری قرار بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *