از شکست نهراسید، بیشترین شکست‌ها سهم موفق‌ترین انسان‌ها است

نهراسیدن
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
تماشای موفق‌ترین انسان‌ها در جایگاه کنونی و قضاوت کردن زندگی آنها در لحظه حال منصفانه نیست. زندگی آنها به همین سادگی شکل نگرفته است. در این فیلم انگیزشی حرفهای ساده‌ای را خواهید شنید که شاید بیشترین تاثیر را روی شما و تلاش‌هایتان خواهد داشت. 

همه کسانی که خواهان موفقیت و رسیدن به بهترین‌ها هستند در پی تلاش‌های بی‌شماری که می‌کنند، متمحل شکست‌هایی بسیاری هم می‌شوند. گاهی برخی‌ها به دلیل همین شکست‌ها از پا در می‌آیند و بعضی‌ها ادامه می‌دهند.

تفاوت انسان‌ها در همین نقطه رقم می‌خورد، اینکه تبدیل به یکی از موفق‌ترین انسان‌ها شوید یا همان آدم معمولی بمانید. انتخاب با شماست، شما چه می‌کنید؟ در همین لحظه چه کرده‌اید با این موقعیت؟ شکست را پذیرفته‌اید و مجددا شروع کرده‌اید یا متوقف شده‌اید؟

دلگیر شدن از ناکامی‌های زندگی امری طبیعی است و تقریبا همه تجربه کرده‌ایم این روزهای تلخ را، اما اگر بخواهیم در زندگی شاهد پیشرفت باشیم، اگر بخواهیم به فردی موفق تبدیل شویم، چه باید بکنیم؟ راه‌حل افراد موفق در این وضعیت چه بوده؟

مطالعه بیشتر: کتاب” ده اصل موفق ترین کسب و کار کوچک در جهان” نوشته مایکل گربر

مطالعه بیشتر: آشنایی با بهترین سمینار موفقیت در تهران

فیلم انگیزشی موفق‌ترین انسان‌ها

موفق‌ترین انسان‌ها چطور با شکست‌ها مقابله کرده‌اند؟

همه ما در هر موقعیت و شرایطی که هستیم، یکی از دلایل مهمش، انتخاب‌هایمان بوده است. انتخاب‌های درست شاید ما را در دسته موفق‌ترین انسان‌ها قرار دهد، اما قطعا انتخاب‌های اشتباه زندگی‌مان را به باد خواهد داد. تصمیمات زندگی، یکی دیگر از دلایلی است که ما را در وضعیت فعلی قرار داده است. تصمیم به ادامه دادن، تصمیم به قبول شرایط فعلی و تصمیم به تلاش بیشتر.

شما در برهه‌هایی از زندگی مجبور به انتخاب و گرفتن تصمیمات مهمی می‌شوید که سرنوشت‌تان در گرو آنهاست.

پذیرش شکست و تسلیم شدن، یا بیرون زدن از دلِ تاریکیِ شکست و تلاش دوباره. این قدمی است که یا ما را تبدیل به موفق‌ترین انسان‌ها می‌کند یا فردی معمولی درگیر روزمرگی و همیشه در حسرت.

قدمی به سمت جلو بردارید، به سمت نور، به سمت بهتر شدن، زندگی فرصت‌های زیادی در اختیارتان نمی‌گذارد، چون خودِ زندگی فرصت کوتاهی است. شاید دیگر نتوانید در موقعیت کنونی قرار بگیرید، شرایط لحظه به لحظه در حال تغییر است، اکنون نوبت شماست، اگر استفاده نکنید زندگی آن را در اختیار دیگران می‌گذارد که استحقاقش را دارند. پس تعلل نکن، همین حالا که وقت داری حرکت کن.

آکادمی بازار با مدیریت دکتر احمد محمدی، مجموعه‌ای از ویدئوهای آموزشی و انگیزشی منتشر کرده است که می‌تواند پاسخگوی برخی دغدغه‌های ذهنی کاربران باشد. عناوین برخی از این ویدئوهای آموزشی عبارتند از: منتظر معجزه بمانم یا قوانین موفقیت را یاد بگیرم؟، از کجا بفهمیم در آینده موفق خواهیم شد یا خیر؟ ، چگونه می‌توانیم زندگی را طور دیگری ببینیم؟، نقش مشکلات در زندگی ما چیست؟، چه زمان به موفقیت می‌رسیم؟ و بسیاری از ویدئوهای آموزشی که می‌تواند راهگشا باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *