شکست در زندگی یعنی تلاش برای شروع دوباره

نویسنده : تیم تحریریه آکادمی بازار
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

پلتفروم هوشمند ستاره یاب

کلیک کن، رزومه بساز، استخدام شو

اگر به راستی تلاش کرده باشید و به اندازه کافی تمرین داشته باشید قطعا نتیجه خواهید گرفت. شاید گاهی به خاطر برخی اشتباهات محاسباتی آنطور نشود که انتظارش را داشتید، مایوس نشوید. دوباره بنشینید و همه چیز را از نو بسازید. تا به امروز با ترس از شکست چه چیزی به دست آورده‌ای؟ و به خاطر شروع نکردن و دست از کار کشیدن چه جیزهایی را از دست داده‌ای؟

با خودتان صادق باشید، چرا هنوز سر جایی که هستی ایستاده‌ای و حرکت نمی‌کنی؟ میترسی نتوانی؟ میترسی شکست بخوری؟ بگذار هر چه می‌شود بشود، نفس عمیقی بکش و به هیچ چیز جز رویا و هدفت فکر نکن و دست به کار شو. به راستی اگر ستاره‌ای چون کریستینو رونالدو از شکست می‌ترسید و دست از تلاش و تمرین برمی‌داشت تبدیل به فردِ امروزی می‌شد؟ فیلم انگیزشی این مقاله از شکست‌های او می‌گوید، قطعا تماشایی خواهد بود.

شکست در زندگی به شما قدرت ادامه دادن می‌دهد

ما سعی می‌کنیم تبدیل به فرد بهتری شویم، سعی می‌کنیم شبیه دیگران شویم تا مورد تاییدشان قرار بگیریم، نقاط ضعفمان را می‌پوشانیم و از خودمان فاصله می‌گیریم. عاقبت چنین راهی چه خواهد بود؟

استاد احمد محمدی
استاد احمد محمدی
سخنران انگیزشی و مربی توسعه فردی، مدرس و مشاور کسب و کار
آغاز کنندگان

اما بعضی‌ها هستند که سعی می‌کنند خودشان باشند، بهترینِ خودشان. در این راه تلاش و تمرین بسیاری می‌کنند و گاهی هم احساس تنهایی می‌کنند. آمادگی و تمرین شما به شما قدرت و اعتماد به نفس می‌دهد، از شکست نترسید چون شما در حال تبدیل شدن به فرد بهتری هستید.

شکست قدرتمندترین وسیله‌ای است که شما می‌توانید از آن به نفع خود استفاده کنید. شکست باید تبدیل به انرژی حرکت شما شود، نه سدی که مقابلتان را بگیرد.

این به شما بستگی دارد که با شکست‌ها چگونه مقابله کنید، آیا باید متوقف شوید یا با تلاش بیشتر ادامه دهید؟ شکست در زندگی همه هست، همه اآن را تجربه کرده‌ایم، ببینید هرگاه با عزم و اراده قوی‌تر با آنها مقابله کرده‌اید و دوباره تلاش کرده‌اید نتیجه بهتری گرفته‌اید یا وقتی مایوس و نا امید از حرکت بازمانده‌اید؟

در بخش ویدئوهای آموزشی دکتر احمد محمدی می‌توانید ویدئوهای دیگری با موضوع نردبان موفقیت، قانون کمی تلاش بیشتر افراد موفق، نقش آمیگدال ها (بادامه مغز) در فروش و ویدئوهای آموزشی بیشتر را مشاهده کنید.

پلتفروم هوشمند ستاره یاب

کلیک کن، رزومه بساز، استخدام شو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *