ویدیوهای انگیزشی

شکست در زندگی یعنی تلاش برای شروع دوباره

فیلم انگیزشی رونالدو و شکست‌های زندگیش

تجربه شکست در زندگی سهم تمام کسانی است که در پی موفقیت همواره تلاش می‌کنند. برای چنین کسانی شکست یعنی انگیزه برای ادامه دادن.

ترس از شکست، انگیزه تلاش کردن و شروع مجدد را از شما خواهد گرفت. وقتی شکست می‌خورید، مجددا بلند شوید و بگذارید شکست از شما فردی نیرومندتر و با انگیزه‌تر بسازد.

اگر به راستی تلاش کرده باشید و به اندازه کافی تمرین داشته باشید قطعا نتیجه خواهید گرفت. شاید گاهی به خاطر برخی اشتباهات محاسباتی آنطور نشود که انتظارش را داشتید، مایوس نشوید. دوباره بنشینید و همه چیز را از نو بسازید. تا به امروز با ترس از شکست چه چیزی به دست آورده‌ای؟ و به خاطر شروع نکردن و دست از کار کشیدن چه جیزهایی را از دست داده‌ای؟

با خودتان صادق باشید، چرا هنوز سر جایی که هستی ایستاده‌ای و حرکت نمی‌کنی؟ میترسی نتوانی؟ میترسی شکست بخوری؟ بگذار هر چه می‌شود بشود، نفس عمیقی بکش و به هیچ چیز جز رویا و هدفت فکر نکن و دست به کار شو. به راستی اگر ستاره‌ای چون کریستینو رونالدو از شکست می‌ترسید و دست از تلاش و تمرین برمی‌داشت تبدیل به فردِ امروزی می‌شد؟ فیلم انگیزشی این مقاله از شکست‌های او می‌گوید، قطعا تماشایی خواهد بود.

مطالعه بیشتر: چگونه ترس از شکست را در خود از بین ببریم؟

سرنوشت خودتان را در دست بگیرید
بخوانید

مطالعه بیشتر: ترس را از وجودتان پاک کنید، فرصتی نمانده

شکست در زندگی
شکست

شکست در زندگی به شما قدرت ادامه دادن می‌دهد

ما سعی می‌کنیم تبدیل به فرد بهتری شویم، سعی می‌کنیم شبیه دیگران شویم تا مورد تاییدشان قرار بگیریم، نقاط ضعفمان را می‌پوشانیم و از خودمان فاصله می‌گیریم. عاقبت چنین راهی چه خواهد بود؟

اما بعضی‌ها هستند که سعی می‌کنند خودشان باشند، بهترینِ خودشان. در این راه تلاش و تمرین بسیاری می‌کنند و گاهی هم احساس تنهایی می‌کنند. آمادگی و تمرین شما به شما قدرت و اعتماد به نفس می‌دهد، از شکست نترسید چون شما در حال تبدیل شدن به فرد بهتری هستید.

شکست قدرتمندترین وسیله‌ای است که شما می‌توانید از آن به نفع خود استفاده کنید. شکست باید تبدیل به انرژی حرکت شما شود، نه سدی که مقابلتان را بگیرد.

این به شما بستگی دارد که با شکست‌ها چگونه مقابله کنید، آیا باید متوقف شوید یا با تلاش بیشتر ادامه دهید؟ شکست در زندگی همه هست، همه اآن را تجربه کرده‌ایم، ببینید هرگاه با عزم و اراده قوی‌تر با آنها مقابله کرده‌اید و دوباره تلاش کرده‌اید نتیجه بهتری گرفته‌اید یا وقتی مایوس و نا امید از حرکت بازمانده‌اید؟

در بخش ویدئوهای آموزشی دکتر احمد محمدی می‌توانید ویدئوهای دیگری با موضوع نردبان موفقیت، قانون کمی تلاش بیشتر افراد موفق، نقش آمیگدال ها (بادامه مغز) در فروش و ویدئوهای آموزشی بیشتر را مشاهده کنید.

به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
معرفی فیلم آموزشی «تاثیرات ساعت بدن در زندگی»
بخوانید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید 🙂

مطالب مرتبط

چگونه می‌توانیم اعتماد به نفس خودمان را بالا برده و تقویت کنیم؟
وقتی خودت را باور کنی «شکست ناپذیر» می‌شوی
مشکلات و شکست‌ها سمومی هستند که پادزهرش در دستان توست
به هدف و راهت شک و تردید نداشته باش و ادامه بده
تماشای این ویدئوی انگیزشی محدودیت سنی دارد!
برچسب ها

فاطمه رضوانی پور

میخوانم تا بنویسم برایتان، اکنون بهترین موهبت برای من نوشتن است.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 11 =

دکمه بازگشت به بالا
به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید :)
close-link
بستن