ویدیوهای انگیزشی

رازی که زندگی شما را متحول می‌کند ( ویدئو انگیزشی)

راز زندگی شاید این باشد که فرصت‌ها محدود و زندگی کوتاه است. باید قدر تک تک لحظه‌ها را دانست. زمان مانند برق و باد در حال گذر است و ما کاری برای متوقف کردن آن نمی‌توانیم انجام دهیم.

در این ویدئوی انگیزشی از آکادمی بازار در مورد راز زندگی و فرصت کوتاه ما در این دنیا خواهید شنید. حرف‌های کوتاه اما بسیاز تاثیرگذار که به دل می‌نشینند. قطعا هر فردی که در زندگی دوست دارد حس خوشبختی را تجربه کند شنیدن این حرف‌‌ها ذهنش را روشن‌تر می‌کند.

همه ما می‌دانیم که تا به اینجای عمرمان چقدر از زمان‌مان را در پی ترس، نگرانی، استرس، زیاده‎‌خواهی، تفکرات منفی، حسرت‌ها و… بیهوده تلف کرده‌ایم. تا کی قرار است بدین منوال ادامه دهیم، مگر از فرصت زندگی کردن چقدر باقی مانده؟ آیا زمان آن نرسیده که با آرامش لحظه‌هایمان را سپری کنیم.

گاهی شنیدن یک حرف، یک جمله و سخن در وجودمان تلنگری را سبب می‌شود که ادامه راه را درست بپیماییم. در این ویدئوی انگیزشی کلام‌های بی‌نظیری را خواهید شنید.

مطالعه بیشتر: فیلم انگیزشی از آکادمی بازار که گره مشکلات زندگی را باز خواهد کرد

مطالعه بیشتر: ویدئو و فیلم‌ آموزشی که زندگی‌مان را متحول خواهد کرد

در بخش ویدئوهای آموزشی دکتر احمد محمدی می‌توانید ویدئوهای دیگری با موضوع نردبان موفقیت، قانون کمی تلاش بیشتر افراد موفق، نقش آمیگدال ها (بادامه مغز) در فروش و ویدئوهای آموزشی بیشتر را مشاهده کنید.

سخنانی دلنشین که از راز زندگی می‌گویند

شاید بهتر باشد که به جای جستجو برای یافتن راز زندگی از این بگوییم که چقدر فرصت‌مان محدود است و زندگی کوتاه‌تر از آن است که بخواهد به سختی و دلهره سپری شود. همه، مشکلات و مسائل این دنیا را دارند، هر کس به شکل و گونه‌های مختلف با این زندگی در حال جنگیدن هستند. اما بهتر است دست از ستیز با مشکلات برداریم. بگذاریم هر چیز بیاید و برود. خوبی مشکلات این است که نمی‌مانند، گذرا هستند و در نهایت رفتنی‌اند.

امید چه نقشی در زندگی ما دارد؟
بخوانید

واقعیت این است که شما نمی‌دانید فردا چه خواهد شد. زندگی مانند یک سوار دیوانه است و هیچ چیز تضمینی به او نیست. از هر لحظه لذت ببرید. از هر چه در زندگی هست لذت ببرید، زندگی هیچ دکمه بازگشت به عقبی ندارد.

زندگی کوتاه است و به خوشی گذراندن آن به عهده شماست. به هر چیز کوچک و کم ارزشی اجازه ندهیم باعث رنجش و دلشکستگی ما شود. ما به دنیا آمده‌ایم تا از چند صباحی که در اختیار ماست بهره ببریم، چه به خوشی چه به ناراحتی. این به خود ما بستگی دارد.

راز زندگی
راز زندگی

البته که روزهای سخت و دشوار در زندگی برخی بیشتر هستند اما این دلیل نمی‌شود که احساس خوشبخت بودن را از خودمان بگیریم. ما حق نداریم زندگیمان را با دیگری مقایسه کنیم. انسان‌ها شرایط زندگی متفاوتی با هم دارند. برخی افراد در سختی بزرگ شده‌اند و از شادی‌های کوچک لذت می‌برند اما گاهی برخی چنان در رفاه و آسایش بزرگ شده‌اند که شادی کوچک آنها برای اینان تمسخر آمیز بوده و کوچکترین لذتی از آن نمیبرند.

مهم حس خوبی است که ایجاد می‌شود، این حس خوب در زندگی افراد مختلف کاملا متفاوت از هم است. خوشبختی برای هر کس یک طور معنا پیدا می‌کند. پس دست از مقایسه کردن بردارید و آنگونه که خودتان دوست دارید از زندگی و لحظه‌ها لذت ببرید. راز زندگی شاید همین باشد.

وقتی حتی از ثانیه بعد خبر نداریم و اصلا تضمینی وجود ندارد که در آن زمان حاضر باشیم یا خیر، چرا انقدر نگرانیم برای آینده. استرس برای فردایی که نیامده و معلوم نیست شاهد آن باشیم یا خیر.

آنقدر بخندید تا بدی‌ها ردشان را بگیرند و بروند، زندگی را هر طور بگیرید همانطور خواهد گذشت. به کمتر چیزی اجازه دهید تا شما را نارحت کند یا اشکی از روی غصه بریزید. زندگی مانند سفری است که خیلی زود می‌گذرد و خاطرات خوش است که برای ما خوشایند خواهد بود. تا می‌توانید خاطره خوش بسازید.

استعدادهای خود را بشناسید و با کمک آن زندگی خود را بسازید
بخوانید

دوست داشتن و عشق ورزیدن با ارزش‌ترین اندوخته ما در زندگی است. دوست بدارید و به همه این احساس زیبا را منتقل کنید. حس خوب کمک کردن به دیگران حالتان را بهتر می‌کند. وقتی می‌توانید اینچنین حال خوب و عجیبی را نصیب خودتان کنید، آن را از خودتان دریغ مکنید.

مدام به ما یادآوری می‌شود که زندگی کوتاه است، پس سعی کنید بهترین‌ها را از خودتان به یادگار بگذارید، مثبت‌ترین رفتار و منش را داشته باشید. کاری کنید که دیگران در کنار شما احساس خوبی را تجربه کنند. وقتی کنار دوستان و خانواده می‌نشینید آن کسی باشید که حرف‌های منفی را عوض می‌کند و صحبت را به خنده و شادی می‌کشاند. این هم حال خودتان را خوب میکند هم حال کسی که مدام در حال نق زدن است.

وقتی تبدیل به چنین کسی شدید معلوم است به راز زندگی پی برده‌اید. بخندید، شاد باشید و از هر لحظه برای شاد بودن بهره ببرید.

آکادمی بازار مرجع موفقیت ایران، مجموعه‌ای غنی از مقاله‌های مختلف در زمینه‌های بازاریابی و فروش، موفقیت، ذهن قدرتمند و … ارائه می‌دهد. به‌علاوه کاربران می‌توانند از دوره‌های آموزشی این مرکز همچون پکیج آموزشی غیرحضوری ذهن قدرتمند بهره برده و آن را ازطریق فروشگاه آکادمی‌ بازار تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهند.

به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید 🙂

مطالب مرتبط

اگر امروز آخرین روز زندگی تان بود چه کار می‌کردید؟
ارزش زمان از دیدگاه دکتر احمد محمدی در ویدئو آموزشی آکادمی بازار
تکنیک تنظیم زمان و برنامه‌ریزی پومودورو چیست؟
برچسب ها

فاطمه رضوانی پور

میخوانم تا بنویسم برایتان، اکنون بهترین موهبت برای من نوشتن است.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + یک =

دکمه بازگشت به بالا
به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید :)
close-link
Open

دانلود هدیه نوروز 99 آکادمی بازار

Close
بستن