ویدیوهای انگیزشی

چه چیزی به معنی واقعی حال شما را خوب می‌کند؟

این فیلم انگیزشی پاسخی است که به دنبالش هستید

کشف اینکه چه چیزی موجب حال خوب و رضایت شخصی می‌شود، گاهی دشوار است. اما من کارتان را آسوده می‌کنم، اگر تغییرات مثبت داشته باشید حالتان خوب خواهد شد.

گاهی همه ما تحت تاثیر سخنرانی و فیلم‌های انگیزشی قرار می‌گیریم و شاید تصمیمات مهمی هم در آن لحظه بگیریم. اما در بسیای موارد این تاثیرات گذرا هستند و با گذشت زمان اندکی از آن کاملا فراموش می‌کنیم که چه تصمیماتی گرفته بودیم و قرار بود چه برنامه‌هایی داشته باشیم.

شروع کارهایی از روز شنبه هم از جمله قول‌هایی است که به خودمان می‌دهیم. شما چند بار از این برنامه‌ها ریخته‌اید و به آن عمل نکرده‌اید؟ برخی هم کلا قید برنامه‌ریزی و نوشتن تصمبمات مهم برای سال جدید را کنار گذاشته‌اند، چون معتقدند در نهایت مانند هر سال به آنها عمل نخواهند کرد و اینطور است که خودشان را از این کار راحت کرده‌اند. این یعنی حس نارضایتی از خود و در نهایت ناامید شدن از ایجاد تغییر در وضعیت زندگی. چرا اجازه می‌دهید چنین اتفاقی برایتان بیفیتد؟

مطالعه بیشتر: با دوره آموزشی غیرحضوری «معجزه ذهن قدرتمند» تغییرات اساسی ایجاد کنید

مطالعه بیشتر: برای تغییر زندگیتان، نگرش خود را تغییر دهید

برای دیدن تغییرات مثبت هر روز یک کار مثبت انجام بده

همه ما دوست داریم که بقیه ما را دوست داشته باشند و همیشه در همه جمع‌ها مورد استقبال دیگران قرار بگیریم. نیاز به تایید شدن از سمت دیگران همیشه هم خوب نیست و در بسیاری موارد به ضررمان هم هست.

خلاصه کتاب « ۴۸ قانون قدرت» نوشته رابرت گرین
بخوانید

حس نیاز به تایید منشایی ندارد جزء نداشتن اعتماد به نفس، در واقع شما خودتان را قبول ندارید، به خودتان ایمان ندارید. و این موقع است که حس و حال خوبی نخواهید داشت. شما زمانی در زندگی احساس رضایت و خشنودی را تجربه می‌کنید که شاهد پیشرفت‌تان در زندگی باشید. این موضوع را نمی‌توان نادیده گرفت یا انکار کرد، پس باید برای داشتن پیشرفت در زندگی از آینده‌تان تصویر و دورنمایی داشته باشید.

فیلم انگیزشی تغییرات مثبت
تغییرات مثبت

تصویری واقعی و مجاب کننده، چیزی که باور داشته باشید به آن خواهید رسید. چیزی که تحقق آن بزرگترین نعمت زندگیتان باشد. و تمام تلاش و همتتان را برای تحققش به کار گیرید.

اگر خواهان داشتن زندگی ارزشمند هستید باید تشنه اهداف‌تان باشید و با اشتیاق و تلاش برای عملی شدنش تلاش کنید. باید طوری برنامه ریزی کنید که روزانه شاهد تغییرات مثبت و نزدیک شدن گام به گام به هدفتان باشید. باید روزانه روی برنامه‌تان کار کنید. باید هر روز کاری کنید، تلاشی داشته باشید، تلاشی هدفمند که ارزش زمان گذاشتن برای آن را داشته باشد.

باید آنقدر روی خودت کار کرده باشی که آمادگی مواجه شدن با فرصت‌های زندگیت را داشته باشی، یعنی طوری نشود که فرصت‌ها بیایند و چون تو نمی‌توانی از آنها بهره ببری از بین بروند. برای داشتن تغییرات مثبت باید با جدیت و برنامه روزهای زندگی را زندگی کنید.

معجزه ی عادت های خوب و پایبندی به آنها
بخوانید

آکادمی بازار با مدیریت دکتر احمد محمدی، مجموعه‌ای از ویدئوهای آموزشی و انگیزشی منتشر کرده است که می‌تواند پاسخگوی برخی دغدغه‌های ذهنی کاربران باشد. عناوین برخی از این ویدئوهای آموزشی عبارتند از: منتظر معجزه بمانم یا قوانین موفقیت را یاد بگیرم؟، از کجا بفهمیم در آینده موفق خواهیم شد یا خیر؟ ، چگونه می‌توانیم زندگی را طور دیگری ببینیم؟، نقش مشکلات در زندگی ما چیست؟، چه زمان به موفقیت می‌رسیم؟ و بسیاری از ویدئوهای آموزشی که می‌تواند راهگشا باشد.

می‌توانید از طریق فروشگاه محصولات آکادمی بازار درجریان سایر محصولات از جمله کتاب صوتی، فیلم آموزشی، محصولات بازاریابی و فروش، محصولات مربوط به توسعه فردی، محصولات مربوط به کارآفرینی و آموزش مالی و همچنین دوره آموزشی غیرحضوری قرار بگیرید.

به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید 🙂

مطالب مرتبط

سرنوشت از پیش تعیین شده یا به دستان شما ساخته می‌شود؟
«جری مگوایر» مردی که با تغییرات مثبت زندگیش دگرگون شد
اثر موجی چگونه می‌تواند زندگی ما را متحول کند؟
چگونه می‌توانیم زندگی را طور دیگری ببینیم؟
بازدهی خود را افزایش دهید
برچسب ها

فاطمه رضوانی پور

میخوانم تا بنویسم برایتان، اکنون بهترین موهبت برای من نوشتن است.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا
به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید :)
close-link
بستن