ویدیوهای انگیزشی

ترس را از وجودتان پاک کنید، فرصتی نمانده

فیلم انگیزشی برای رهایی از ترس

شما هم بخاطر ترس در مسیر زندگی مانده‌اید، راهی نمانده، فرصتی هم نیست. وقتش رسیده ترس وجودت را محو کنی.

وجود ترس در زندگی خیلی از فرصت‌ها و لحظه‌هایمان را به هیچ و پوچ از ما گرفته، ترس از اظهار نظر، ترس از گفتن حقیقت، ترس از انتخاب و ترس‌هایی که اگر نبودند شاید اوضاع خیلی بهتر از این می‌شد.

متاسفانه این خصلت انقدر فرد را در زندان خود به چهار میخ می‌کشد که حتی میترسی در موردش با کسی حرف بزنی. نکند حرفی بزنم و مسخره شوم، آخر مگر می‌شود کسی به خاطر ترسی که در وجودش است نتواند از حق مسلمش دفاع کند؟ ترسو بودن بد دردی است و رهایی از آن دشوار است. تماشای این فیلم انگیزشی شاید راه چاره‌ای باشد که همیشه منتظرش بودید. تمرکزتان را یک جا جمع کنید و رها و آسوده از هر حسی آن را ببینید.

مطالعه بیشتر: 4 سوالی که برای غلبه بر ترس از شکست باید از خودتان بپرسید

مطالعه بیشتر: راه های غلبه بر ترس از قضاوت شدن توسط دیگران

همین حالا وقتشه، ترس وجودت رو متوقف کن

فشردن دست‌ها، لرزش پاها یا تپش قلب، درگیر کدامشان هستی که نمی‌توانی پا پیش بگذاری و حرفت را بزنی، از ترسیدن چه عایدت شده و به چه چیزی رسیده‌ای که چنین سفت و محکم همان جایی که بوده‌ای ایستاده‌ای؟

تماشای این فیلم انگیزشی برای همه تلنگر بزرگی است
بخوانید

خسته نشدی از حس ترسی که تمام وجودت را پر کرده و اختیار تمام زندگی‌ات را گرفته، مگر از فرصت زندگی چقدر مانده که هنوز این پا و آن پا می‌کنی؟ به خاطر این حس لعنتی تمام فرصت‌های زندگی را سوزاندی، لحظه‌ها آمدند و رفتند و تو همچنان ترسیدی و ترسیدی…

فیلم انگیزشی ترس
فیلم انگیزشی ترس

خب، افسوس هم برای تو تغییر چنانی نخواهد کرد، اگر میخواهی لطفی در حق خودت کنی، کلیک کن، بله روی همین فیلمی که مقابلت قرار دارد کلیک کن، ببین سرنوشت کسانی که تمام زندگی ترسیده‌اند و کاری از پیش نبرده‌اند.

و در عوض آنهایی که یکبار برای همیشه جرات به خرج داده‌اند و با ترس وجودشان مقابله کرده‌اند، شاید فکر کنی نمی‌شود یا سخت است، اما این را بگویم که شدنی است، این فیلم انگیزشی می‌گوید شدنی است. این لطف را در حق خودت بکن و ببین زندگی روی دیگری هم دارد که تو و تنها خودِ تو آن را از خودت محروم کرده‌ای.  از این جای زندگی را زندگی کن، ترس وجوت را بشکن و متوقفش کن.

آکادمی بازار با مدیریت دکتر احمد محمدی، مجموعه‌ای از ویدئوهای آموزشی و انگیزشی منتشر کرده است که می‌تواند پاسخگوی برخی دغدغه‌های ذهنی کاربران باشد. عناوین برخی از این ویدئوهای آموزشی عبارتند از: منتظر معجزه بمانم یا قوانین موفقیت را یاد بگیرم؟، از کجا بفهمیم در آینده موفق خواهیم شد یا خیر؟ ، چگونه می‌توانیم زندگی را طور دیگری ببینیم؟، نقش مشکلات در زندگی ما چیست؟، چه زمان به موفقیت می‌رسیم؟ و بسیاری از ویدئوهای آموزشی که می‌تواند راهگشا باشد.

می‌توانید از طریق فروشگاه محصولات آکادمی بازار درجریان سایر محصولات از جمله کتاب صوتی، فیلم آموزشی، محصولات بازاریابی و فروش، محصولات مربوط به توسعه فردی، محصولات مربوط به کارآفرینی و آموزش مالی و همچنین دوره آموزشی غیرحضوری قرار بگیرید.

به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
این فیلم انگیزشی با عشق تقدیم به پدران سرزمینم
بخوانید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید 🙂

مطالب مرتبط

با ترس از دست دادن چه کار کنیم؟
ترس درونت را مهار کن- برگزیده‌ای از فیلم «سخنرانی پادشاه»
با ترس‌های زندگی چه باید کرد؟
به هدف و راهت شک و تردید نداشته باش و ادامه بده
مخرب‌ترین بیماری خاموش چه نام دارد؟
برچسب ها

فاطمه رضوانی پور

میخوانم تا بنویسم برایتان، اکنون بهترین موهبت برای من نوشتن است.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =

دکمه بازگشت به بالا
به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید :)
close-link
بستن