ویدیوهای انگیزشی

تاثیر تفکر مثبت بر سرنوشت ما در ویدئو انگیزشی

قدرت تلقین و داشتن تفکرات مثبت یا منفی به قدری در زندگی هر فرد تاثیرگذار است که شاید باورش برای همه سخت باشد. در این ویدئوی انگیزشی از میزان این تاثیرگذاری شگفت زده خواهید شد.

همیشه شنیده‌اید که انرژی و تفکرات مثبت داشته باش تا کائنات برای رسیدن به آرزو و اهدافت همراهت شوند. البته شاید شما هم مانند بسیاری این جمله را در حد حرف و سخن زیبا قبول داشته باشید و زیاد به آن باور و ایمان نداشته باشید.

به راستی آیا داشتن تفکرات مثبت روی زندگی و سرنوشت تاثیرگذار است، اگر چنین است برای رسیدن به چنین تفکری چه باید کرد. این ویدئوی انگیزشی از آکادمی بازار پرده از این راز برداشته و به شما خواهد گفت چقدر این موضوع روی امروز و فردای همه تاثیر می‌گذارد و چطور باید به این طور زندگی کردن رسید. تماشای این ویدئوی جالب را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر: از آخرین دفعه‌ای که در محیطی مثبت حضور داشتید، چقدر می‌گذرد؟

مطالعه بیشتر: قانون جذب موفقیت- مثبت اندیشی ذهن

در این ویدئوی انگیزشی به قدرت تفکرات مثبت ایمان می‌آورید

قدرت تفکرات مثبت یک مفهوم عامه پسند است و گاهی اوقات می‌تواند کلیشه‌ای هم باشد. اما مطالعات علمی نشان داده تاثیر روحی تفکر مثبت در زندگی افراد امری انکار ناپذیر است. داشتن ذهنیت مثبت می‌تواند اعتماد به نفس بیشتری به شما بدهد، روحیه شما را بهبود بخشد و حتی احتمال بروز شرایطی مانند فشار خون بالا، افسردگی و سایر اختلالات مرتبط با استرس را کاهش دهد.

“قدرت تفکر مثبت” واقعا چیست؟ شما می‌توانید تفکر مثبت را به عنوان تصاویر مثبت، گفتگوی مثبت یا خوش بینی کلی تعریف کنید، اما اینها همه مفاهیم کلی و مبهم هستند. اگر می‌خواهید دارای تفکرات مثبت باشید، به نمونه‌های مشخصی نیاز دارید تا بتوانید در طی این فرآیند به شما کمک کنند.

۱. روزتان را مثبت شروع کنید

نحوه شروع صبح، شما را برای بقیه روز تنظیم می‌کند. آیا تا به حال دیر از خواب بیدار شده‌اید، وحشت کرده‌اید، و احساس کرده‌اید که هیچ چیز خوبی در بقیه روز رخ نداده است؟ به احتمال زیاد به این دلیل است که شما روز را با احساسات منفی و یک نگاه بدبینانه شروع کرده و باقی روز تحت تاثیر شروع بد شما شده است. به جای این که اجازه دهید این امر بر شما حاکم شود، روز خود را با تأیید مثبت شروع کنید. با خودتان در آینه صحبت کنید، حتی اگر احساس احمقانه‌ای کنید، با جمله هایی مانند «امروز روز خوبی خواهد بود» یا «من امروز عالی خواهم بود.» باور نمی‌کنید که چقدر روزتان با این انرژی تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.

۲. روی چیزهای خوب متمرکز شوید، هرچند اندک باشد

تقریباً همیشه، شما در طول روز با موانعی روبرو خواهید شد،  هیچ چیز به عنوان یک روز عالی وجود ندارد. هنگامی که با چنین چالشی روبرو می‌شوید، روی نکات خوب متمرکز شوید، هر چقدر هم که اندک یا بی اهمیت به نظر برسد. به عنوان مثال، اگر در ترافیک گیر افتادید، به این فکر کنید که اکنون وقت دارید که به بقیه پادکست‌های مورد علاقه خود گوش دهید. تفکرات مثبت را در خودتان پرورش دهید.

ویدئوی انگیزشی تفکرات مثبت
تفکر مثبت

۳. در شرایط بد روحیه طنز داشته باشید

به خودتان اجازه دهید تا حتی در تاریک ترین یا پرتحرک ترین شرایط ، طنز را تجربه کنید. به خود یادآوری کنید که این وضعیت احتمالاً بعداً داستان خوبی را رقم خواهد زد و سعی کنید یک شوخی در مورد آن تخیل کنید.

۴. شکست را به درس تبدیل کنید

شما کامل نیستید شما می‌خواهید در چندین زمینه  در مشاغل مختلف و با چندین نفر کار کنید و شکست را تجربه کنید. به جای اینکه به این مسئله توجه کنید که چگونه شکست خوردید، به فکر کنید که دفعه بعد چه کاری انجام خواهید داد. شکست خود را به یک درس تبدیل کنید. این را در قوانین مشخص مفهوم سازی کنید.

۵. گفتگوی منفی را به گفتگوی مثبت تبدیل کنید

صحبت کردن منفی می‌تواند به راحتی در وجودتان رخنه کند و اغلب به تاثیر آن توجه نمی‌شود. ممکن است فکر کنید که من در این مورد خیلی بد هستم یا نباید آن را امتحان کردم. اما این افکار به احساسات درونی تبدیل می‌شوند و ممکن است برداشت های شما از خودتان را تقویت کنند. وقتی خودتان را به این کار وادار می‌کنید، پیام های منفی را متوقف کنید و آنها را با پیام های مثبت جایگزین کنید.

۶. بر زمان حال متمرکز شوید

من در مورد حالار صحبت می‌کنم نه امروز، نه در این ساعت، فقط در این لحظه دقیق. شما ممکن است توسط رئیس خود رنجیده شوید ، اما چه چیزی در این لحظه دقیق اتفاق می‌افتد که خیلی بد است؟ اینکه پنج دقیقه پیش چه اتافی بدی افتاد را فراموش کنید. حرفهای او را از حالا فراموش کنید که پنج دقیقه است. تمرکز خود را بر روی این لحظه قرار دهید. در بیشتر مواقع ، متوجه می‌شوید که آنقدرها هم که تصور می‌کنید بد نیست. بیشتر منابع منفی ناشی از خاطره یک رویداد اخیر یا تخیل اغراق آمیز از یک رویداد احتمالی آینده است. در لحظه حاضر بمانید.

۷. دوستان، مربیان و همکاران مثبت را پیدا کنید

وقتی خود را با افراد مثبت محاصره می‌کنید ، دیدگاه های مثبت، داستان های مثبت و تأییدات مثبت می‌شنوید. سخنان مثبت آنها درون خط تفکر شما غرق خواهد شد و تأثیر می‌گذارد، که در ادامه کلمات شما را تحت تأثیر قرار می‌دهد و به همین ترتیب در آرامش شما نقش دارد. یافتن افراد مثبت برای پر کردن زندگی شما می‌تواند دشوار باشد. آنچه در توان دارید برای بهبود مثبت دیگران انجام دهید و بگذارید مثبت بودن آنها روی شما هم تاثیر بگذارد.

در بخش ویدئوهای آموزشی دکتر احمد محمدی می‌توانید ویدئوهای دیگری با موضوع نردبان موفقیت، قانون کمی تلاش بیشتر افراد موفق، نقش آمیگدال ها (بادامه مغز) در فروش و ویدئوهای آموزشی بیشتر را مشاهده کنید.

مطالب مرتبط

مشکلات و شکست‌ها سمومی هستند که پادزهرش در دستان توست
به هدف و راهت شک و تردید نداشته باش و ادامه بده
شکست در زندگی یعنی تلاش برای شروع دوباره
تماشای این ویدئوی انگیزشی محدودیت سنی دارد!
از شکست نهراسید، بیشترین شکست‌ها سهم موفق‌ترین انسان‌ها است
برچسب ها

فاطمه رضوانی پور

میخوانم تا بنویسم برایتان، اکنون بهترین موهبت برای من نوشتن است.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 1 =

دکمه بازگشت به بالا
Open

دوره آموزشی معجزه ذهن قدرتمند

Close
بستن