دوره آموزشی

دوره «برنامه‌ریزی شغلی و زندگی» یا «Life Planning» با حضور دکتر احمد محمدی برگزار شد

هفتم مهر ماه ۱۳۹۸- شرکت پتروشیمی جم

دوره آموزشی «برنامه‌ریزی شغلی و زندگی» یا «Life Planning» با استفاده از نرم افزار Life Planning و با حضور دکتر احمد محمدی موسس و بنیانگذار آکادمی بازار در تاریخ هفتم مهرماه ۱۳۹۸ در شرکت پتروشیمی جم برگزار شد.

با شروع فصل پاییز و آغاز شش‌ماهه‌ی دوم سال، شاهد برگزاری دور جدیدی از دوره‌های آموزشی و سمینارهای مختلف آکادمی بازار هستیم. یکی از دوره‌های آموزشی پرمخاطب و البته بسیار کاربردی این موسسه، دوره آموزشی «برنامه‌ریزی شغلی و زندگی» یا «Life Planning» است که استفاده از نرم افزار Life Planning و باحضور دکتر احمد محمدی موسس، بینانگذار، مدرس و مشاور آکادمی بازار آموزش داده می‌شود.

آکادمی بازار مفتخر است در تاریخ هفتم مهرماه ۱۳۹۸ دوره‌ی آموزشی «برنامه‌ریزی شغلی و زندگی» را در شرکت پتروشیمی جم نیز همچون بسیاری از شرکت‌ها و موسسات دیگر با حضور استاد احمد محمدی برگزار کرده است.

مطالعه بیشتر: دوره آموزشی «اصول و فنون مذاکره فروش» با حضور دکتر احمد محمدی برگزار شد

مطالعه بیشتر: سمینار «مربیگری فروش» با حضور دکتر احمد محمدی برگزار شد

برنامه ریزی شغلی و زندگی

برنامه‌ریزی شغلی و زندگی، راهی به‌سوی کامیابی و موفقیت

بی‌شک یکی از ارزشمندترین دارایی‌های انسان در زندگی، سرمایه‌ی عمر و زمانی است که خداوند دراختیار هر یک از ما قرار داده است. همه‌ی ما در بازه‌ی زمانی ۲۴ ساعت هر شبانه‌روز، به‌اندازه‌ی مساوی زمان دراختیار داریم. اما برخی می‌توانند به‌خوبی از این زمان که موهبت خداوند است، به‌خوبی و با کیفیت بالاتری استفاده کنند ولی برخی سرمایه‌ی عمر خود را به‌هدر می‌دهند.

اما سوال مهم این است که چگونه می‌توانیم از یکی از ارزشمندترین سرمایه‌های خود در این دنیا بهترین استفاده را ببریم؟ چگونه می‌توانیم با برنامه‌ریزی درست و منطقی، واقع‌گرایانه و البته متناسب با توانمندی‌هایی که داریم، محصولات خوبی در زندگی داشته باشیم؟

مشاوره توسعه فردی گامی برای تجلی شخصیت
بخوانید

بی‌شک برای تک‌تک ما روزی فرا می‌رسد که از خودمان بپرسیم، با عمری که خداوند به تو عطا کرد، چه کردی؟ آیا از توانمندی‌های خودت در مسیر درست استفاده کردی؟ چه محصولات و نتایجی از خودت بر جای گذاشتی؟

بهترین مدرس بازاریابی و فروش
دکتر احمد محمدی

در جهان پرشتاب امروزی که زمان مثل برق و باد می‌گذرد، چاره‌ای جز توانمند شدن نداریم. انتخاب امروز ما، وضعیت فردای ما را روشن می‌‌کند. تحقیقات متخصصان برجسته‌ی دنیا نشان می‌دهد، یکی از راهکارهایی که می‌تواند به ما کمک کند در مسیر موفقیت قرار بگیریم و سرمایه‌گذار خوبی برای زندگی خودمان باشیم، برنامه‌ریزی است.

پیشرفته‌ترین ماشین‌ها و تجهیزات، آیا می‌توانند بدون برنامه‌ریزی، کاری انجام داده و خروجی بدهند؟ اگر ماشین‌های صنعتی و ابر کامپیوترها نیاز به برنامه‌ریزی دارند، انسان و در واقع مغز انسان به‌عنوان پیشرفته‌ترین خلقت هستی، بدون برنامه‌ریزی نمی‌تواند عملکرد خوبی از خود نشان بدهد.

برنامه ریزی شغلی و زندگی

سرفصل‌های دوره‌ی آموزشی برنامه‌ریزی شغلی و زندگی

این دوره‌ی‌ آموزشی باهدف بالابردن کیفیت زندگی و حرکت در مسیر موفقیت و بهره‌مندی بهتر و موثرتر از زندگی و زمانی که دراختیار داریم به‌ ما کمک می‌کند تا با مفهوم برنامه ریزی شغلی و زندگی بیشتر آشنا شویم. برای حرکت در مسیر موفقیت باید بتوانیم متدولوژی ساختن مهارت‌های شغلی را بشناسیم و برمبنای آن بتوانیم مسیر موفقیت شغلی و  موفقیت در زندگی را طی کنیم.

فردی که برای شغل و زندگی خودش برنامه‌ای دارد، در اصل هدفی را دنبال می‌کند و پیش از برنامه‌ریزی، با تعیین اهداف و هدفگذاری درست و منطقی آشنا است. در این دوره‌‌ی آموزشی به دانش‌پذیران آموزش‌هایی درزمینه‌ی تعیین اهداف و دسته‌بندی آنها ارائه می‌شود.

یکی از بال‌های برنامه‌ریزی، مدیریت زمان است که می‌تواند نقش مهمی در نیل به سمت اهداف داشته باشد. باید بتوانین وظایف و کارهای خودمان را به‌شکل درستی دسته‌بندی کرده و با اصول حرفه‌ای مدیریت زمان آشنایی پیدا کنیم.

دوره آموزشی فروش حرفه‌ای برای شرکت خوشگوار توسط دکتر احمد محمدی برگزار شد
بخوانید

در بخش تعیین اهداف، تدوین اهداف بلند مدت و کوتاه مدت، بررسی وضعیت درصد تحقق اهداف شغلی و زندگی و تهیه‌ی نمودارهای روزانه، هفتگی و ماهانه تحقق اهداف مورد بررسی قرار می‌گیرد. در بخش دیگری از این دوره‌ی آموزشی با عادت‌های موثر شغلی، انواع عادات، نحوه‌ی تقویت عادات مثبت شغلی، ساختن عادات مثبت و حذف عادت‌های منفی آشنا می‌شویم.

در اصل می‌توانیم با آشنایی با اصول اولیه‌ی Life Planning، مسیر جدیدی در زندگی باز کرده و تجربه‌ی متفاوت و باکیفیت‌تری از زندگی داشته باشیم. در دوره‌ی آموزشی مذکور، نرم افزار Life Planning نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد که می‌تواند به‌صورت سیستماتیک در برنامه‌ریزی شغلی و زندگی ما را یاری کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد دوره‌های آموزشی آکادمی بازار با ما درتماس باشید. آکادمی بازار در تلاش است تا دانش تخصصی که در زمینه‌ی فروش و مشاوره‌ی فروش طی سال‌ها کسب کرده، دراختیار سازمان‌ها و نهادهای مختلف قرار دهد. دوره آموزشی غیرحضوری «معجزه فن بیان» یکی از محصولات آکادمی بازار است که  می‌تواند به شرکت‌ها و سازمان‌ها، خصوصا برای مدیران فروش بسیار مفید باشد.

به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید 🙂

مطالب مرتبط

دوره آموزشی برنامه ریزی شغلی و زندگی (Life Planning) برگزار شد
برچسب ها

تینا پورشاهید

زندگی را باید ساخت. درکنار هم می‌توانیم بهترین‌ها را تجربه کرده و زندگی را با تلاش مستمر، پشتکار، آموزش و همراهی از نو بسازیم. در کنار هم قوی‌تر از قبل پیش خواهیم رفت. خستگی در ما راهی ندارد چون معتقدیم هیچ وقت برای ساختن زندگی دیر نیست.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 16 =

دکمه بازگشت به بالا
به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید :)
close-link
بستن