بزرگترین لطف را در حق خودت بکن، به خودت اعتماد کن

نویسنده : تیم تحریریه آکادمی بازار
اعتماد به خود
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

نداشتن آرامش اولین و شاید بزرگترین لطمه‌ای است که به خاطر نداشتن دوره اعتماد به نفس دچار آن می‌شوید. خُب وقتی خوشبختی در داشتن آرامش معنا پیدا می‌کند، یعنی باید به کل از حس خوشبختی خداحافظی کنید. چندبار شده که در جمع دوستان یا همکاران نظرات و انتقادهایی را شنیده باشید و دلتان شکسته باشد؟

چند بار از ذهن‌تان گذشته که کاش من هم شبیه فلانی بودم تا همه دوستم داشتند؟ کاش قیافه یا تیپ فلان شخص مال من بود، وااای که چه می‌شد؟ اما یک لحظه مکث کنید، ببینید این ای کاش‌ها با شما چه کرده، زندگی را چقدر برایتان سخت کرده، وقت آن نشده که به چیزی که هستید اعتماد کنید؟

مطالعه بیشتر: تقویت اعتماد به نفس در ویدئو انگیزشی آکادمی بازار

مطالعه بیشتر: «ساختن اعتماد به نفس» اثری عالی از محصولات انگیزشی آکادمی بازار

فیلم انگیزشی داشتن اعتماد به نفس

با داشتن اعتماد به نفس این فیلم انگیزیشی را ببینید و آرامش بگیرید

تنها کاری که باید بکنید این است که با داشتن اعتماد به نفس کودکان به دنبال چیزی که دوست دارید بروید، راهی که دوست دارید انتخاب کنید و در راستای آن حرکت کنید.

استاد احمد محمدی
استاد احمد محمدی
سخنران انگیزشی و مربی توسعه فردی، مدرس و مشاور کسب و کار
خودت را دوست داشته باش

ننشینید که دیگران برای شما تعیین تکلیف کنند، چه می‌دانید در دل و فکر این افراد چه می‌گذرد؟ آیا واقعا از سر دلسوزی حرف می‌زنند و صلاح شما را می‌خواهند؟ یا شاید منتظر دیدن شکست شما یا به دنبال منافع خود هستند؟

نفس عمیقی بکشید و با پذیرش خصوصیات خوب و نقاط مثبت وجودتان، با کشف و اعتماد به استعداد و توانایی‌هایی که دارید وارد عمل شوید. هرگز حرف و نظر دیگران نباید برایتان آنقدرها هم مهم باشد، اگر چیزی که هستید را دوست ندارید به جای اینکه سعی کنید شبیه دیگران شوید، به فکر تغییر باشید تا به بهترین فردی که می‌توانید تبدیل شوید.

آکادمی بازار با مدیریت دکتر احمد محمدی، مجموعه‌ای از ویدئوهای آموزشی و انگیزشی منتشر کرده است که می‌تواند پاسخگوی برخی دغدغه‌های ذهنی کاربران باشد. عناوین برخی از این ویدئوهای آموزشی عبارتند از: منتظر معجزه بمانم یا قوانین موفقیت را یاد بگیرم؟، از کجا بفهمیم در آینده موفق خواهیم شد یا خیر؟ ، چگونه می‌توانیم زندگی را طور دیگری ببینیم؟، نقش مشکلات در زندگی ما چیست؟، چه زمان به موفقیت می‌رسیم؟ و بسیاری از ویدئوهای آموزشی که می‌تواند راهگشا باشد.

لینک های مفید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *