ویدیوهای انگیزشی

بزرگترین لطف را در حق خودت بکن، به خودت اعتماد کن

فیلم انگیزشی برای اینکه خودتان را باور کنید

داشتن اعتماد به نفس در مسیر زندگی کمک می‌کند تا از کلی فکر و خیال بیهوده آسوده شوید، اینکه دیگران چه می‌گویند یا آیا تاییدتان می‌کنند یا نه؟

چقدر خوب می‌شد که به معنی واقعی به نظر دیگران کمتر اهمیت می‌دادیم و آنطور که دوست داریم زندگی می‌کردیم. شاید هر آدمی که به او برخورد می‌کنید دوست داشته باشد شما را یک جور و یک مدل ببیند. آن وقت تکلیف چیست؟ نکند مجبور شوید لحظه به لحظه رنگ عوض کنید تا جایی که به کل خودِ واقعی‌تان را فراموش کنید.

نداشتن آرامش اولین و شاید بزرگترین لطمه‌ای است که به خاطر نداشتن اعتماد به نفس دچار آن می‌شوید. خُب وقتی خوشبختی در داشتن آرامش معنا پیدا می‌کند، یعنی باید به کل از حس خوشبختی خداحافظی کنید. چندبار شده که در جمع دوستان یا همکاران نظرات و انتقادهایی را شنیده باشید و دلتان شکسته باشد؟

فیلم انگیزشی داشتن اعتماد به نفس
اعتماد به نفس

چند بار از ذهن‌تان گذشته که کاش من هم شبیه فلانی بودم تا همه دوستم داشتند؟ کاش قیافه یا تیپ فلان شخص مال من بود، وااای که چه می‌شد؟ اما یک لحظه مکث کنید، ببینید این ای کاش‌ها با شما چه کرده، زندگی را چقدر برایتان سخت کرده، وقت آن نشده که به چیزی که هستید اعتماد کنید؟

مطالعه بیشتر: تقویت اعتماد به نفس در ویدئو انگیزشی آکادمی بازار

مطالعه بیشتر: «ساختن اعتماد به نفس» اثری عالی از محصولات انگیزشی آکادمی بازار

با داشتن اعتماد به نفس این فیلم انگیزیشی را ببینید و آرامش بگیرید

تنها کاری که باید بکنید این است که با داشتن اعتماد به نفس به دنبال چیزی که دوست دارید بروید، راهی که دوست دارید انتخاب کنید و در راستای آن حرکت کنید.

ننشینید که دیگران برای شما تعیین تکلیف کنند، چه می‌دانید در دل و فکر این افراد چه می‌گذرد؟ آیا واقعا از سر دلسوزی حرف می‌زنند و صلاح شما را می‌خواهند؟ یا شاید منتظر دیدن شکست شما یا به دنبال منافع خود هستند؟

 

نفس عمیقی بکشید و با پذیرش خصوصیات خوب و نقاط مثبت وجودتان، با کشف و اعتماد به استعداد و توانایی‌هایی که دارید وارد عمل شوید. هرگز حرف و نظر دیگران نباید برایتان آنقدرها هم مهم باشد، اگر چیزی که هستید را دوست ندارید به جای اینکه سعی کنید شبیه دیگران شوید، به فکر تغییر باشید تا به بهترین فردی که می‌توانید تبدیل شوید.

آکادمی بازار با مدیریت دکتر احمد محمدی، مجموعه‌ای از ویدئوهای آموزشی و انگیزشی منتشر کرده است که می‌تواند پاسخگوی برخی دغدغه‌های ذهنی کاربران باشد. عناوین برخی از این ویدئوهای آموزشی عبارتند از: منتظر معجزه بمانم یا قوانین موفقیت را یاد بگیرم؟، از کجا بفهمیم در آینده موفق خواهیم شد یا خیر؟ ، چگونه می‌توانیم زندگی را طور دیگری ببینیم؟، نقش مشکلات در زندگی ما چیست؟، چه زمان به موفقیت می‌رسیم؟ و بسیاری از ویدئوهای آموزشی که می‌تواند راهگشا باشد.

مطالب مرتبط

«شبکه» (The Network) فیلمی که از شما می‌خواهد خودتان باشید
ترس درونت را مهار کن- برگزیده‌ای از فیلم «سخنرانی پادشاه»
تقویت اعتماد به نفس در ویدئو انگیزشی آکادمی بازار
تقویت اعتماد به نفس را با تکنیک‌های ساده و کاربردی بیاموزید
«ساختن اعتماد به نفس» اثری عالی از محصولات انگیزشی آکادمی بازار
برچسب ها

فاطمه رضوانی پور

میخوانم تا بنویسم برایتان، اکنون بهترین موهبت برای من نوشتن است.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 3 =

دکمه بازگشت به بالا
Open

دوره آموزشی معجزه ذهن قدرتمند

Close
بستن