تکنیک‌های ویزیتوری و فروش حرفه‌ای شهر اصفهان – دکتر احمد محمدی

تکنیک‌های بازاریابی و فروش
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
دوره آموزشی «تکنیک‌های ویزیتوری و فروش حرفه‌ای» با حضور دکتر احمد محمدی از آکادمی بازار در تاریخ ۱۱ مهرماه ۱۳۹۸ باهدف توانمندسازی کارمندان شرکت پخش دارویی اکسیر در شهر اصفهان برگزار شد.

دوره آموزشی تکنیک‌های ویزیتوری و فروش حرفه‌ای شهر اصفهان با حضور دکتر احمد محمدی

یکی از دغدغه‌های شرکت‌های بزرگ و حتی کسب‌وکار‌های کوچک که خدماتی را ارائه‌ می‌کنند، پیدا کردن کلیدهای فروش موثرتر، بالاتر و هدفمندتر است. البته در این زمینه هرگز تکنیک تماس در فروش را دست کم نگیرید. آکادمی بازار، مرجع موفقیت ایران با مدیریت دکتر احمد محمدی تاکنون دوره‌های آموزشی و سمینارهای مختلفی برای آشنایی شرکت‌کنندگان مهارت‌های ویزیتوری برگزار کرده است. یکی از این دوره‌های آموزشی پرطرفدار، دوره آموزشی «تکنیک‌های ویزیتوری و فروش حرفه‌ای» است.

البته پیش از این نیز دوره‌های آموزشی دیگری توسط همین موسسه در حوزه‌های مرتبط با افزایش فروش برگزار شده است. خدمات مشاوره در آکادمی بازار یکی از موضوعات مهمی است که مورد توجه مخاطبان قرار دارد. در مقاله‌ی مروری بر سرفصل‌های آموزشی و خدمات مشاوره آکادمی بازار می‌توانید در جریان سرفصل‌های آموزشی این موسسه قرار بگیرید.

مهارت ویزیتوری و فروش حرفه‌ای، مهارتی آموختنی است که هر کسی می‌تواند با پشتکار و تلاش آن را بیاموزد.

از اهداف دوره‌ی آموزشی «تکنیک‌های ویزیتوری و فروش حرفه‌ای» می‌توان به توسعه‌ی تفکر صحیح در فروش حضوری، افزایش مهارت‌های ویزیت حضوری جهت تاثیرگذاری بر مشتریان، افزایش شیوه‌های ترغیب مشتریان‌، حفظ، ارتقاء و  وفادارسازی مشتریان و … اشاره کرد.

بیشتر بخوانید: خلاصه کتاب «چگونه در فروشندگی از شکست به موفقیت رسیدم» نوشته فرانک بتگر

دکتر احمد محمدی مدیر موسس آکادمی بازار، مشاور بازاریابی و فروش و مدرس دوره‌های آموزشی توانمندسازی کارمندان در تاریخ ۱۱ مهر ۹۸ و در ادامه‌ی دوره‌های آموزشی مختلفی که برای پخش دارویی اکسیر در شهرهای دیگری ازجمله تهران، مشهد، اهواز، تبریز، شیراز برگزار کرده بود، دوره آموزشی تکنیک‌های ویزیتوری و فروش را در شهر اصفهان برگزار کرد. دوره‌ی آموزشی قبلی با همین سرفصل‌ها شهریورماه امسال در شهر تبریز برگزار شد.

محتوای دوره آموزشی «تکنیک‌های ویزیتوری و فروش حرفه‌ای»

دوره آموزش تکنیک های ویزیتوری و فروش - دکتر احمد محمدی

در این دوره‌ی آموزشی به موضوعات مهمی همچون تفکر صحیح فروش، تمرکز در فرآیند فروش، رمز موفقیت در یک برنامه‌ی فروش پرداخته می‌شود.

افرادی که در حوزه‌ی فروش مشغول فعالیت هستند باید تعریف درستی از فروش و نحوه‌ی ایجاد ارتباط صحیح با مخاطبان داشته باشند. درنتیجه آکادمی بازار در یکی از سرفصل‌های دوره‌ی آموزشی به این مهم می‌پردازد. شناخت خود و روش‌های کسب اعتماد به نفس در فروش، شناخت گروه‌های اصلی شخصیتی مشتریان و توصیه‌های مهمی راجع به ظاهر فروشنده، در این دوره مورد بررسی قرار می‌گیرد.

استاد احمد محمدی

راحتی، دشمن شمارۀ یک ماست؛ ذهن انسان در شرایط سخت، کارایی و توانایی بالاتری پیدا می‌کند.

استاد احمد محمدی

بی‌شک یکی از مهم‌ترین مسایل فروش، نحوه‌ی مشتری‌یابی و آشنایی با ارتباطات صحیح و اصولی در فروش و توجه به نکات تاثیرگذار در جلسات فروش است. باید انتظارات خریدار از ویزیتور فروش مشخص شده و ویژگی‌های شخصیتی فروشندگان موفق باید مورد توجه قرار گیرد. 

شرایط جسمانی و فکری فروشنده، طریقه‌ی برقراری و حفظ ارتباط با مشتریان و وفادارسازی، بایدها و نبایدهای فروش و در کل مراحل اتمام فرآیند فروش از موضوعاتی است که در دوره تکنیک‌های ویزیتوری و فروش به آن پرداخته می‌شود.

بیشتر بخوانید: کتاب «رشد فروش ماورایی» نوشته جک دیلی

کارگاه‌های عملی دوره‌ی آموزشی 

آکادمی بازار در دوره‌ی آموزشی «تکنیک‌های ویزیتوری و فروش حرفه‌ای»، کارگاه‌‌های آموزشی متنوعی به‌شرح ذیل دارد:

 • مدیریت زمان در هنگام ویزیت
 • پرسش‌های کوانتومی در فروش
 • اصل واگویه‌ها در فروش
 • دفترچه مشاهدات در فروش
 • ارزیابی رقبا (سان تزو)
 • فهرست سوالات درست از مشتری
 • پرسش از ۱۰ مشتری
 • فهرست ترس‌ها در فروش
 • شیوه ۱۰۰ تماس در محصولات کم‌ فروش
 • پیگیری مشتریان کم خرید
 • ……

همان‌طور که گفته شد دوره‌ آموزشی «تکنیک‌های ویزیتوری و فروش حرفه‌ای» که در تاریخ ۱۱ مهرماه ۹۸ برای مدیران فروش شرکت پخش دارویی اکسیر شهر اصفهان برگزار شد، یکی از دوره‌های آموزشی برگزار شده برای مدیران فروش شرکت پخش دارویی اکسیر است و پیش از این دوره های آموزشی دیگری در شهرهای دیگری ازجمله تهران، مشهد، اهواز، تبریز، شیراز نیز برگزار شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سایر مفاهیم مربوط به بازاریابی و فروش با هدف فروش موفق‌تر و موثرتر و همچنین دریافت مشاوره از آکادمی بازار با مدیریت استاد احمد محمدی به صفحه اینستاگرام دکتر محمدی  مراجعه کنید.

guest
5 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
درسا

من انقد تو زندگیم شکست خوردم که هیچ تکینکی به درد من نمیخوره و دردی ازم دوا نمیکنه، راهکارتون برا من چیه؟!

منوچهر

سلام سی دی یا فایل ویدئویی آموزشی هم دارین شما؟

آکادمی بازار

سلام دوست عزیز برای اطلاع از انواع محصولات آکادمی بازار که شامل دی وی دی‌های آموزشی نیز هست به سایت و صفحه محصولات مراجعه فرمایید.

المیرا

چرا انقد ویدئوهاتون کوتاهه؟ کاش زمانش بیشتر بود

آکادمی بازار

سلام دوست عزیز به دلیل محدویت حجم بارگذاری امکان گذاشتن ویدئوهای حجیم وجود ندارد.