بازاریابی و فروشمقالات

آشنایی با روش های افزایش کسب درآمد از فضای مجازی

شاید بتوان لپ تاپ و موبایل را میز کار و وسیله کسب درآمد بسیاری از افراد دانست. البته روز به روز به تعداد این افراد اضافه می شود.

مطالعات منتشر شده در مجله‌ی نیویورک تایمز نشان می دهد اکثر کسب و کارها به دنبال استخدام افراد دور کار هستند. البته این به معنای آن نیست از شغل فعلی خود را رها کنید و به عنوان فرد دور کار برای کسب درآمد از فضای مجازی مشغول شوید؛ بلکه می توانید با حفظ شغل فعلی خود، در فضای مجازی هم به کسب درامد مشغول شوید.

بسیاری از افراد دور کار بعد از این که با روند کار آشنا می شوند و درآمد زیادی کسب می کنند، تمام زمان و انرژی خود را روی کسب درآمد از فضای مجازی متمرکز می کنند.

آن‌ ها همیشه در پی این هستند مهارت‌ هایشان را افزایش دهند و درآمد بیشتری کسب کنند. شاید کسب درآمد از فضای مجازی کاری هیجان انگیز و لذت بخش باشد، اما اگر مقداری دقت کنید می تواند هولناک هم باشد.

با آکادمی بازار همراه باشید تا در ادامه‌ ی مقاله، به شما بگوییم انجام چه کارهایی می تواند به کسب در آمد از فضای مجازی کمک کند.

روش های کسب درآمد از فضای مجازی

آیا جزء کسانی هستید که وقت زیادی در خانه دارید و می خواهید درآمدی برای خود به دست آورید؟ اکنون از خود می پرسید چگونه می توان این کار را انجام داد؟ جواب این سؤال بسیار راحت است، اما قبل از هر کاری باید به دو مسئله توجه کنید:

هزینه ها و بدهی‌ ها

اگر اقساط زیادی دارید و باید هر ماه هزینه‌ ی زیادی جهت پرداخت بدهی‌ ها انجام دهید. در این صورت شرایطتان دشوارتر است این مسئله را در نظر بگیرید و تا وقتی اقساط خود را پرداخت نکرده‌اید شغل فعلی را ترک نکنید.

درآمد

پس از آگاهی از بدهی‌ ها و اقساط خود به دنبال این باشید از چه روشی می خواهید برای کسب درآمد استفاده کنید؟ آیا می توانید کاری منطبق با مهارت‌ های فعلی خود بیابید؟ آیا برای پرداخت بدهی‌ های خود پشتوانه‌ ی مالی دارید؟

بعد از مدیریت این مسائل برای خود هدفی انتخاب کنید. باید برای باقی ماندن در این راه چند راه کسب درآمد داشته باشید. پس فقط روی یک جریان کسب درامد متمرکز نشوید. در ادامه چند راه عالی برای کسب درآمد از فضای مجازی را معرفی می کنیم.

کتاب‌ های الکترونیکی منتشر کنید

امروزه کتاب‌ های الکترونیکی طرفداران بسیار زیادی جذب کرده است و از طریق وب سایت‌ های گوناگون به فروش می رسند.

کنترل خشم در کودکان و نوجوانان
بخوانید

ابتدا تخصص خود را در نظر بگیرید و مسئله مورد علاقه‌ خود را بیابید. در نهایت از طریق پلتفرم‌ های موجود، کتاب الکترونیکی خود را منتشر کنید.

شبکه‌ های اجتماعی بهترین راه برای فروش و تبلیغ کتاب‌ های الکترونیکی هستند. البته می توانید نسخه‌ی صوتی کتاب‌ ها را آماده و آن را در اپلیکیشن های کتاب صوتی ارائه دهید.

کسب درآمد اینترنتی
کسب درآمد از فضای مجازی

یک وبلاگ اختصاصی بسازید

وبلاگ‌ها یک روش عالی برای کسب درآمد از فضای مجازی هستند. اگر با مهارت بازاریابی آنلاین آشنا باشید، به آسانی می توانید از وبلاگ خود کسب درآمد کنید.

هر چقدر درمورد موضوعات بیشتری پست بگذارید ترافیک ورودی وب سایت را افزایش داده اید و در نتیجه به درآمد بیشتری دست پیدا می کنید. پس موضوعات مورد علاقه کاربران را بیابید و با توجه به آن به تولید محتوا بپردازید.

دکتر احمد محمدی
دکتر احمد محمدی

پروژه‌ های دیگران را با گرفتن دستمزد انجام دهید

امروزه سایت‌ های برون سپاری پروژه گسترش زیادی یافته اند و افراد زیادی از این طریق به کسب درآمد از فضای مجازی می‌پردازند.

اگر وارد این سایت‌ها شوید متوجه خواهید شد با هر مهارتی می توانید درآمد کسب کنید. پروژه‌ های موجود در این سایت‌ ها بسیار زیاد هستند و قطعاً شما همیشه سرکار خواهید ماند. البته در این سایت‌ ها می‌توانید مهارت‌ های پرطرفدار را شناسایی کنید و به سراغ یادگیری آن‌ ها بروید.

کسب درآمد
درآمد از طریق اینترنت

خدمات حرفه‌ای به دیگران ارائه دهید

اگر در انجام کاری متخصص هستید می توانید خدمات خود را به صورت حرفه‌ای در اختیار دیگران قرار دهید. از نمونه این مهارت‌ها می توان به طراحی گرافیک، برنامه نویسی، حسابداری، نقاشی و … اشاره کرد.

در صورتی که یک سایت حرفه‌ ای در زمینه آموزش مهارت‌های خود ایجاد کنید به شما در افزایش درآمد از طریق فضای محازی کمک زیادی خواهد کرد.

دوره های آنلاین برگزار کنید

با تشکیل کلاس‌ های آموزشی آنلاین می توانید به کسب درآمد مشغول شوید. در هر حیطه ای که مهارت دارید می توانید دوره‌های آموزشی برگزار کنید.

حتی این امکان را دارید که وب سایتی اختصاصی طراحی کرده و آموزش‌ های خود را در این سایت قرار دهید یا از سرویس‌های مشهور و مطمئن بخواهید فیلم‌ های آموزشی شما را در سایتشان قرار دهند.

البته در این سایت‌ ها مبلغی از دستمزد شما کسر خواهد شد، اما دیگر نگران مسائلی مثل تبلیغات و بازاریابی نخواهید بود.

به تدریس زبان انگلیسی بپردازید

همیشه درخواست های زیادی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد و در هر جایی که هستید می توانید با آموزش انگلیسی درآمد کسب کنید.

چرا کاربران ایمیل‌های شما را نمی خوانند؟
بخوانید

این کار از طریق برگزاری دوره‌ های آموزشی آنلاین انجام می پذیرد یا می توانید کلاس‌ های خصوصی برگذار کنید. البته نباید انتظار درآمد زیادی داشته باشید به دلیل اینکه امروزه مؤسسات آموزش زبان انگلیسی بسیار زیاده شده و باید برای جلب توجه مشتریان قیمت‌ ها را کاهش دهید.

درآمد بالا از فضای مجازی
فضای مجازی

برای شبکه‌ های اجتماعی بازاریابی کنید

امروزه تمام برند ها به بازاریابی شبکه‌ های اجتماعی احتیاج دارند و اگر در این زمینه تجربه‌ ی زیادی داشته باشید، می توانید به افزایش کسب درآمد از طریق فضای مجازی کمک کنید.

البته انجام این کار در شهر های پر جمعیت به علت وجود افراد متخصص و آژانس‌ های تخصصی کار  بسیار سختی است؛ اما می توانید کار خود را از شهرهای کوچک آغاز کنید و پس از کسب تجربه به بازاریابی شبکه‌ های اجتماعی شرکت‌ های بزرگتر متمرکز شوید.

بازاریابی برند و شبکه‌ های اجتماعی از جمله تخصص‌ هایی است که روز به روز نیاز بیشتری به نیرو متخصص پیدا می کند.

به تدریس موسیقی بپردازید

امروزه آموزش از طریق اینترنت به راحتی انجام می شود. اگر در یک رشته موسیقی متخصص هستید، هنر خود را از طریق سرویس‌ هایی مانند اسکایپ به دیگران یاد بدهید البته می توانید ویدئوهای آموزشی خود را در وب سایت‌ ها و شبکه‌ های اجتماعی عرضه کنید.

 امروزه تعداد زیادی از افراد خود را با وسایل دیجیتالی در دنیای مجازی سرگرم می کنند.

هر کسی از فضای مجازی استفاده می کند و می تواند از طریق آن درآمد خود را افزایش دهد.

برای کسب درآمد از فضای مجازی باید بتوانید مهارت‌ های خود را کشف کنید و با کمی تلاش درآمد خود را افزایش دهید.

شما باید با راه های کسب مهارت برای دستیابی به اهداف و طی کردن پله های ترقی آشنا شوید.

بنابراین پیشنهاد آکادمی بازار به شما استفاده از مقالات بازاریابی و فروش، همچنین شرکت در سمینار بزرگ موفقیت و بهره مندی از آموزه های اصولی و مفید استاد احمد محمدی در جهت پیشرفت است. در صورت تمایل به شرکت در سمینار ها بر روی لینک زیر کلیک کنید:

سمینار بزرگ موفقیت_استاد احمد محمدی

به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید 🙂

مطالب مرتبط

بازاریابی و فروش در عصر نوین با کتاب‌ صوتی «پرش از دره» آکادمی بازار
دوره آموزشی «تکنیک‌های ویزیتوری و فروش حرفه‌ای» شهر اهواز با حضور دکتر احمد محمدی
استراتژی‌ هایی برای توسعه بازاریابی و فروش
سمینار «مربیگری فروش» با حضور دکتر احمد محمدی برگزار شد
آشنایی با جملاتی که به ما در مدیریت ارتباط با مشتری کمک می کند
برچسب ها

ندا تفضلی

کارشناس برنامه ریزی شهری از دانشگاه تهران هستم. علاقه زیادی به یادگیری اصول موفقیت در زمینه های مختلف دارم و مایل هستم آن ها را با دیگران به اشتراک بگذارم.

نوشته های مشابه

‫5 نظرها

 1. من کاری رو شروع کردم و بدجور زمین خوردم، اما میخوام دوباره از نو شروع کنم، مشاوره برای کسب و کار انجام میدین شما؟ میخوام مطمئن تر قدم بردارم این بار

  1. سلام مخاطب عزیز برای هر گونه سوال و کسب اطلاعات لازم می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید:
   پاسخگوی شما هستیم: 88993288، 66978520، 66418084-021

  1. سلام شما می‌توانید هم از طریق صفحه اصلی سایت و بخش دوره‌ها و سمینارها از این موضوع مطلع شوید و هم با کارشناسان ما تماس بگیرید:
   پاسخگوی شما هستیم: 88993288، 66978520، 66418084-021

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − شش =

دکمه بازگشت به بالا
به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید :)
close-link
بستن