ویزیتوری

دوره آموزش ویزیتوری حرفه ای

در دوره ویزیتوری حرفه ای آکادمی بازار، به ویزیتورها و فروشندگان آموزش داده می شود که چگونه با توسعه تفکر صحیح در این شغل و بالابردن مهارتهای نگرشی ، گفتاری و رفتاری در فروش حضوری ، تاثیر گذاری گذاری بیشتری بر مشتریان داشته باشند و با شیوه های ترغیب ، اقناع و دریافت سفارش از مشتریان به عملکرد بالا و فروش مورد دلخواه دست یابند.

معرفی دوره آموزش ویزیتوری حرفه ای

تا حالا ارزیابی کرده اید چند درصد از فروشندگان و ویزیتورهای کسب و کار شما ، آموزش دیده اند ؟

برای موفقیت شرکت ، تیم ویزیتوری حرفه ای بسیار مهم است . آنها اگر بتوانند یک محصول را به خوبی معرفی کنند و آنرا در بازار جا بیاندازند می توانند تاثیر فوق العاده بر فروش و موفقیت سازمانشان داشته باشند .

ویزیتورها باید افرادی آموزش دیده باشند تا بتوانند به راحتی در زمان کمتر محصول بیشتری بفروشند. امروزه دیگر ویزیتوری سنتی جواب نمی دهد و می بایست به اصول علمی اینکار آگاهی داشت تا بتوان با هرطیف از مشتریان تعامل نموده و فروخت.

در صورتیکه موفق شوید تیم ویزیتوری و فروشندگان خود را آموزش داده و مهارتهای آنها در حوزه فروش ارتقاء دهید ، سود سرشاری نصیب کسب و کار و شرکت شما خواهد شد و دیگر دغدغه فروش پایین را نخواهید داشت .

دستاوردهای دوره ویزیتور حرفه ای

ویزیتوری اثر گذار

در این دوره با تمرکز بر روش های علمی و کاملا کاربردی (آموزش حداقل15000 فروشنده و ویزیتور) و ارائه متدولوژی علمی ویزیتوری حرفه ای به فروشندگان و ویزیتورها آموزش داده می شود چطور روش هایی متفاوت و اثرگذار در فروش حضوری را پیاده نمایند تا بتوانند به فروش بالایی دست پیدا کنند .

در این دوره آموزش ویزیتوری با تکیه بر تجربه کار با تیم های ویزیتوری و فروشندگان 20 شرکت پخش بزرگ و طراز اول کشور و تمرکز بر روش های علمی و کاملا کاربردی ، به فروشندگان آموزش داده می شودچگونه نگرش ، گفتار و رفتار حرفه ای را در ویزیت خود را اجرایی کنند تا با استفاده از این روش ها به فروش های بالا دست پیدا کنند

سرفصل‌های آموزشی دوره

مخاطبین دوره

این دوره مناسب چه افرادی است؟

این دوره مناسب چه افرادی نیست؟

مورد اعتماد مشتریان‌مان هستیم

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
محمدرضا تهرانی
شرکت کننده دوره
داود رفیعی
خانم صفری

آموزش بیش از 20,000 فروشنده

تجربه کار با 150 برند برتر

پرورش 10,000 ویزیتور حرفه ای

آموزش 7,000 نماینده فروش

مدرس دوره

دکتر محمدی

استاد احمد محمدی سخنران، مدرس و مشاور کسب و کار

سوابق کاری

پادکست مشتری مداری

استاد احمد محمدی

سخنران انگیزشی و مربی توسعه فردی - مدرس و مشاور کسب و کار

سوالات متداول

  • صاحبان کسب و کار و مدیران فروش
  • فروشندگان و ویزیتورها
  • شاغلین صنوف مختلف
  • افرادی که می خواهند یک فروشنده حرفه ای شوند

برای شرکت ها و سازمان ها به صورت حضور در مجموعه آنها و یا بصورت آنلاین و وبینار برگزار می گردد.

جهت اطلاع از شرایط برگزاری دوره می توانید با استفاده از شماره تلفن های ذکر شده در پایین همین صفحه تماس حاصل نمایید.

خیر، در این دوره تمامی مهارت هایی که تیم شما لازم دارد تا از یک ویزیتور معمولی به یک ویزیتور حرفه ای تبدیل شود، در دوره،  آموزش داده می شود

با توجه به کارگاهی بودن روش ها تدریس مدرس و ارائه راه کارهای موثر، به شرط انجام کارگاه ها و توصیه های مدرس، موفقیت شما تضمین می شود.

قطعا سرمایه گذاری بر روی آموزش مهارتهای فروشندگان می تواند در مدت زمان کوتاه، چندین برابر سودآوری برای شرکت به همراه داشته باشد و همواره پرورش نیروی انسانی ماهر ارزانتر از استخدام و جذب نیروی ماهر می باشد .

در این دوره علاوه بر استفاده از مباحث علمی روز از متد های جذاب آموزشی مانند: نمایش فیلم، برگزاری کارگاه های عملی، تکنیک های داستان سرایی، پرسش و پاسخ های تعاملی استفاده می گردد.

با سرمایه گذاری در این دوره ، براحتی در کمتر از 3 ماه چندین برابر درآمد خود را افزایش داده و به فرصتهای عالی شغلی و موفقیت در کسب و کار خواهید رسید .

جهت مشاوره و راهنمایی لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان با شما تماس حاصل نمایند.

تماس با ما

22 پاسخ

    1. سلام همراه عزیز
      هدف های فروش بر اساس عملکرد شما مشخص میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *