7 راه افزایش درآمد به کمک قانون جذب (1)

قانون جذب - افزایش درآمد
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

قانون جذب از آن دست موضوعاتی است که در چند سال اخیر بسیار بحث برانگیز و جذاب بوده است. به نحوی که گروه های اجتماعی زیادی تحت عناوینی همچون قانون جذب، انرژی مثبت، و …در شبکه های اجتماعی ایجاد شده اند. اما چطور می شود از قانون جذب برای افزایش درآمد استفاده کرد. برای این کار توصیه های زیر را بکار بندید تا شانس دستیابی به افزایش درآمد تان بیشتر شود.

1. دقیقا مشخص کنید که چه می خواهید

INCREASING INCOME THROUGH LAW ATTRACTION

اینکه در ابتدای کار هدف گذاری دقیق و مشخصی داشته باشید بسیار اهمیت دارد. هرچه این کار را با دقت و شفافیت بیشتری انجام دهید احتمال اینکه به آن اهداف دست یابید نیز بیشتر است. زمانی که دقیقا بدانید چه می خواهید و به دنبال چه هستید کائنات نیز راحت تر به شما پاسخ خواهد داد. یک قلم و کاغذ بردارید و آنچه را که می خواهید مو به مو و با ذکر جزئیات بنویسید. سپس فکر کنید که برای رسیدن به آنها چه کارهای باید انجام دهید یک نکته مهم در این رابطه این است که زمانی که این کار را انجام می دهید، به این نکته توجه کنید که حواستان به آن چیزهای که نمی خواهید پرت نشود. زیرا این کار باعث می شود تا حس ترس بر شما غلبه کند. نتیجتا ترس باعث می شود تا شما احساس شکست خوردن را به درون خود راه بدهید که مغایر با اصول قانون جذب است.

علاوه بر این، همه‌ افراد موفق که به افزایش درآمد نیز رسیده اند ابتدا آنچه می خواهند را در ذهنشان به دست می آورند. شما نیز باید ذهنیتی برای خود ایجاد کنید که هر آنچه را که می خواهید می توانید به‌دست بیاورید. بنابراین، اگر به دنبال افزایش درآمد و رسیدن به ثروت فراوان هستید خود را در حالتی تصور کنید که به آن موقعیت دست یافته اید.

2. ذهنیت میلیاردرها را داشته باشید

اگر می‌خواهید به افزایش درآمد برسید، یکی از بهترین کارهایی که می‌توانید انجام دهید، این است که ذهنیت میلیاردرها را داشته باشید. به بیان دیگر،  از ابتدا همانند یک انسان موفق بیندیشید و احساس کنید که به موفقیت پی در پی و مزایای همراه آن عادت دارید. زمانی که ذهنتان را همانند یک میلیارد پرورش می دهید ناخوداگاه در حال عادت دادن ضمیر ناخودآگاهتان به عادت های افراد موفق هستید. با این کار رفته رفته منش و شخصیت شما شبیه به افراد موفق می شود و عادات رفتاری مشابه آنها پیدا خواهید کرد.

INCREASING INCOME THROUGH LAW ATTRACTION3. ارتعاشات مثبت‌تان را افزایش دهید

خب همانطور که در مقالات قبلی نیز گفتیم شما یا در واقع ذهن شما دارای ارتعاشات مثبت و منفی است که مستقیما بر روی انرژی هایی که از محیط دریافت می کنید تاثیر گذار است. بنابراین بسیار حائز اهمیت است که سطح انرژی خود را در حالت مثبت نگه دارید. یکی از کارهایی که برای بالا بردن ارتعاشات مثبت تان می توانید انجام دهید این است که شاد باشید. برای اینکه شاد باشید حتما لازم نیست که منتظر باشید که یک اتفاق فوق العاده برایتان بیفتد. شادی یک موضوع درونی است که کاملا در اختیار خودتان است باید سعی کنید این احساس را از درون برای خودتان ایجاد کنید. داشتن انرژی مثبت می تواند درهای بسیاری را برای دستیابی به افزایش درآمد به روی شما باز کند.

ادامه دارد…

قانون جذب

استاد احمد محمدی

استاد احمد محمدی

سخنران انگیزشی و مربی توسعه فردی، مدرس و مشاور کسب و کار

برای هر فردی که دنبال موفقیت شغلی است افزایش درآمد جزو مهمترین نتایجی است که برای رسیدن به آن تلاش می کند. در واقع افزایش درآمد را می توان به عنوان پاداشی بسیار بزرگ و شیرین برای تلاش های یک فرد در راه رسیدن به موفقیت در نظر گرفت. همانطور که در مقاله بالا گفته شد طرز تفکر شما درباره پول و کسب ثروت تاثیر زیادی در دستیابی به آن دارد. پس تغییر نگرش را می توان مهمترین کار برای رسیدن به ثروت و کسب درآمد بیشتر دانست.

 فراموش نکنید، مانع اصلی بر سر راهتان ذهن شماست. با پرورش آن و بیرون ریختن افکار منفی و محدود کننده فضای ذهنی بیشتری برای ایده پردازی و ایجاد فرصت های شغلی بهتر برای خودتان به وجود آورید. اما چگونه و با کمک چه تکنیکی می توانیم ذهن خود را برای نگرش مثبتی که ما را به افزایش درآمد برساند سوق دهیم؟راهکار ما برای شما و افزایش درآمد تان محصول معجزه ذهن قدرتمند است. با استفاده از این محصول می توانید با تمرین تکنیک های آن به رشد و توسعه فردی خود کم نموده و از آن برای دستیابی به اهدافتان استفاده نمائید. برای آشنایی بیشتر با این محصول بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دوره آموزشی غیرحضوری “معجزه ذهن قدرتمند”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *