ذهن قدرتمندمقالاتموفقیت / انگیزشی

6 تکنیک طلایی قانون جذب برای رسیدن به اهداف و آرزوها(2)

استفاده از قانون جذب برای دستیابی به اهداف و آرزوها شاید در درجه اول کمی عجیب و ناشناخته به نظر برسد. برای عده بسیاری از مردم باور آن سخت است که با استفاده از قانون جذب بتوانند به خواسته هایشان برسند زیرا این عده اغلب در زندگی منتظر اتفاقات و کنش های بیرونی برای ایجاد تغییر در زندگی شان بوده اند و هیچگاه در مورد قدرت و توانائی های ذهنی خود فکر نکرده اند. خانم راندا برن (خالق قانون جذب) در تعریف قانون جذب می گوید:

“ما اغلب آنچه را جذب می کنیم که به آن فکر می کنیم چه خوب و چه بد.”

بر اساس قانون جذب، افکاری که شما در سر می پرورانید مستقیما بر روی اتفاقاتی که در زندگی تان رخ می دهد تاثیرگذار استت. این موضوع از اهمیت زیادی برخوردار است به همین دلیل در این مقاله می خواهیم در مورد تکنیک های اساسی قانون جذب برای دستیابی به موفقیت صحبت کنیم.

4. برای داشته هایتان شکرگزار باشید

یکی از اصول رسیدن به اهداف با استفاده از قانون جذب، شکرگزاری داشته ها است. هر چیزی که در در حال حاضر دارید نتیجه تلاش و کوشش شماست. شما آن ها را بدون هیچ سختی ای بدست نیاوردید پس ارزش آن ها بسیار زیاد است. با شکرگزاری مداوم شما هرگز ارزش واقعی دستاورد هایتان را فراموش نخواهید کرد. در واقع می توان گفت دلیل ما برای توصیه شکرگزاری در اصطلاح “شکر نعمت، نعمتت افزون کند” بسیار نمایان است.  شما با جذب انرژی مثبت توسط شکرگزاری می توانید چند قدم به اهدافتان نزدیک تر شوید.

law attraction techniques

5. برنامه ریزی و نظم بهترین عملکرد را به ارمغان می آورد

برای هر قدمی که به سمت هدفتان بر می دارید برنامه داشته باشید. برنامه ریزی و تعیین اهداف در بازه های زمانی مشخص، یک محدوده ذهنی برای شما ایجاد می کند در نتیجه مدت زمان رسیدن به اهدافتان کوتاه تر از حالت عادی می شود زیرا تمام افکار و اعمالتان را در جهت تحقق آن هدف در بازه زمانی تعیین شده سوق می دهد. اگر اهداف شما اولویت بندی شده باشند و از نظم بیشتری برخوردار باشند قانون جذب نیز به همان ترتیب به شما کمک می کند. یعنی اهدافی که برای شما از اهمیت بیشتری برخوردار هستند بیشتر تحت تاثیر قانون جذب اند. زیرا شما تعیین کرده اید که کدام هدف مهم تر از دیگری است.

قانون جذب موفقیت- مثبت اندیشی ذهن
بخوانید
بهترین مدرس بازاریابی و فروش
دکتر احمد محمدی

6. آنچه که شمارا موفق می سازد تلاش و پشتکار است

در پایان تمام این توصیه ها اصلی ترین و موثر ترین فاکتور برای رسیدن به اهداف فقط و فقط تلاش و پشتکار شماست. در آخر اگر شما هیچ عملی انجام ندهید اهداف خود به خود به سمت شما نمی آیند و شما چیزی بدست نمی آورید. مثل این است که در یک مسابقه دو شما پشت خط بایستید و حرکتی نکنید و انتظار داشته باشید که نفر اول مسابقه شوید. تا زمانی که هیچ اقدامی از شما صورت نگیرد قانون جذب هیچ کمکی نمی تواند به شما بکند. قانون جذب هیچ راه فراری از انجام وظایف و مسئولیتتان برای شما به وجود نمی آورد. این تفکر اشتباه که “اگر تمرینات قانون جذب را به خوبی انجام دهید دیگر لازم نیست به اندازه قبل تلاش کنید” به دلیل درک اشتباه از ماهیت این قانون است. هیچ کدام از قوانین فیزیک زندگی را برای ما آسان تر نکرده اند، ما فقط با درک آن ها توانسته ایم ابزار ها و شرایطی را به وجود آوریم که آن ها زندگی را برای ما آسان تر کنند.

هیچ راه مخفی و میانبری برای رسیدن به موفقیت وجود ندارد. آیا تا به حال در جایی خوانده یا شنیده اید که شخصی بدون هیچ تلاش و کوششی به موفقیت برسد؟ هیچ نیرو و عامل ناشناخته ای وجود ندارد که وظایف شما را انجام دهد در حالی که شما در اتاقتان نشسته اید و پاهایتان را روی هم انداخته اید. تلاش و استمرار در هر زمینه ای منجر به حصول نتیجه می شود. اگر به باور این اصل برسید، آن زمان است که پی می برید قوانینی مثل قانون جذب فقط یک ابزار برای شما هستند. ابزار هایی بسیار کارآمد که فقط نقشی کمکی دارند. در واقع این ابزار ها به شما کمک می کنند که هوشمندانه تر عمل کنید. قدرت ذهن بسیار زیاد است اگر بتوانید راهی برای دستیابی به آن پیدا کنید، دستاورد های بزرگی در انتظار شماست.از آن جایی استفاده از قدرت ذهن برای بسیاری از افراد یک هدف محسوب میشود، مهارت هایی وجود دارند که با یادگیری آن ها می توانید در راه رسیدن به هدفتان گام بردارید. در این زمینه  پیشنهاد آکادمی بازار محصول ذهن قدرتمند است که می توانید با استفاده از راهکار های مطمئن و کاربردی آن در جهت رشد و توسعه فردی خود و دستیابی به موفقیت و اهدافتان گام بردارید. چنانچه تمایل آشنایی بیشتر با این محصول را دارید روی لینک زیر کلیک کنید:

دوره آموزشی غیرحضوری “معجزه ذهن قدرتمند”

به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
پنج تمرین قانون جذب برای دستیابی به خواسته ‌ها
بخوانید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید 🙂

مطالب مرتبط

تا یلدای سال ۱۳۹۹ چه اهداف و برنامه‌‌های را دنبال می‌کنید؟
خودتان را آماده کنید
قانون جذب در کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد
با نه گفتن به دیگران، به فرصت های عالی پیشروی خود بله بگویید
دستیابی به اهداف و آرزو ها از نگاه لس براون سخنران انگیزشی (1)
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 11 =

دکمه بازگشت به بالا
به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید :)
close-link
بستن