4 کلید اصلی رسیدن به افزایش درآمد چیست؟

نویسنده : تیم تحریریه آکادمی بازار
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

پلتفروم هوشمند ستاره یاب

کلیک کن، رزومه بساز، استخدام شو

با شرایط کنونی کشور ما کمتر کسی پیدا می شود که به دنبال افزایش درآمد خود نباشد. اکثر افراد پی یک راه فراری هستند تا غول فشار های مالی در یک جا گیرشان نیندازد. برخی در کنار شغل خود، کار دیگری را نیز شروع می کنند؛ برخی به دنبال شغل های پر درآمد دیگری می گردند و هزاران راه و روش هی دیگر که هرکدام جدا از نوع آن ممکن است به موفقیت ختم شوند یا برعکس. در این مقاله  سعی داریم تا شما را با 4 کلید اصلی افزایش درآمد آشنا کنیم. باشد که محتوای این مقاله برای شما خوانندگان عزیز سودمند باشد.

1. ارتباطات خود را گسترش دهید

افراد اطراف ما تاثیر بسیار زیادی در نحوه رفتار و طرز فکر ما دارند. هرچند توانایی ارتباط برقرار کردن با هر فردی کمک بسیار زیادی در تمام ابعاد زندگی شما می کند، اما برقراری ارتباط با افراد موفق، ثروتمند و باهوش بسیار برای شما سودمند خواهد بود. این افراد از هر فرصتی برای رسیدن به آن چه که می خواهد استفاده می کنند و ریسک پذیری بالایی دارند. معاشرت با این افراد و بهره مندی از تجربیات و راهنمایی های آن ها راه مناسبی برای رسیدن به افزایش درآمد است.

2. صرفه جویی آبی روی آتش است

شما در هر شرایطی ملزم به انجام این فاکتور هستید. از خرج کردن های بیهوده و هدر دادن زحمات خود خودداری کنید. در بعضی از افراد خریدن اقلامی که نیاز آنچنانی به  آن ها ندارند به یک تفریح و برخی اوقات به یک عادت تبدیل شده است. بررسی کنید این ماه چه خرید هایی را انجام داده اید که آنقدر به آن ها نیاز نداشته اید؟ چه کالا هایی خریده اید که بدون استفاده در گوشه ای از اتاق بدون استفاده در حال خاک خوردن هستند؟ به علاوه طرز فکری در بین برخی وجود دارد که معتقدند هر کالایی که گرانتر است با کیفیت تر است پس در اغلب اوقات از فروشنده ای خرید می کنند که اجناس گرانتری دارد؛ غافل از اینکه شاید مغازه بغلی همان جنس را با قیمت کمتری می فروشد.

صرفه جویی بیشتر از اینکه شرایط زندگی را برای ما سخت تر کند، سطح زندگی ما را ارتقا می دهد زیرا با رعایت آن نشان می دهیم که ارزش دستاورد و تلاش خود را درک کرده ایم و با ولخرجی های بی مورد آن را هدر نمی دهیم.

3. سرمایه گذاری کنید

با کمی تحقیق در این حوزه متوجه خواهید شد که برای شروع این کار به مبلغ زیادی نیاز ندارید. با همان پس اندازی که دارید می توان کار را شروع کرد. فقط باید با دقت و محتاطانه بازار سرمایه گذاریتان را پیدا کنید. توجه کنید که سمایه گذاری می تواند بسیار غیر قابل پیش بینی باشد و در حقیقت از ریسک بالایی برخوردار است. اگر روحیه ریسک پذیری شما کم است، به دنبال بازار هایی با ریسک کمتر باشید. خرید سهام در بازار بورس از جمله سرمایه گذاری های با ریسک بالا است. اما اگر بتوانید در آن ماهر شوید می توانید افزیاش درآمد خارق العاده ای داشته باشید.

4. اطلاعات و دانش خود را افزایش دهید

شما ممکن است در حال حاضر شغلی داشته باشید که به میزان متوسطی از اطلاعات و مهارت ها در زمینه کاریتان نیاز دارد. یعنی هر شخصی که یک سری دانسته های عمومی در مورد شغل شما داشته باشد می تواند از پس مسئولیت های شما برآید. برای مثال شما یک معلم زبان انگلیسی تازه کار هستید. سطح اطلاعات شما به اندازه ای است که می توانید فقط زبان آموزان کودک داشته باشید. حال اگر شما سطح دانش و اطلاعات خود را به اندازه کافی بالا ببرید رئیس شما اجازه تدریس در کلاس های بزرگسال را نیز به شما می دهد؛ در نتیجه حقوق شما با توجه به ارتقای سطح شما بالا می رود. این روش بسیار خوبی برای افرادی است که به زمینه شغلی خود علاقه دارند و به دنبال افزایش درآمد در همان شغل خود هستند.

استاد احمد محمدی
استاد احمد محمدی
سخنران انگیزشی و مربی توسعه فردی، مدرس و مشاور کسب و کار
با معنویت ثروتمند شو

افزایش درآمد مقوله ای بسیار مهم است. برای رسیدن به این هدف باید در این زمینه اطلاعات کافی داشته باشید؛ پس برای دستیابی به آن سطح دانش خود را بالا ببرید. با کسب اطلاعات کافی در این زمینه نوبت به راهکار هایی عملی برای افزایش درآمد خود می رسیم. اگر به دنبال راهکار هایی مطمئن هستید پیشنهاد آکادمی بازار محصول معجزه ذهن قدرتمند است. با استفاده از این محصول می توانید با تمرین تکنیک های آن به رشد و توسعه فردی خود کم نموده و از آن برای دستیابی به اهدافتان استفاده نمائید. برای آشنایی بیشتر با این محصول بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دوره آموزشی غیرحضوری “معجزه ذهن قدرتمند”

پلتفروم هوشمند ستاره یاب

کلیک کن، رزومه بساز، استخدام شو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *