۱۹ عبارت تاکیدی مثبت برای یافتن شغل دلخواهتان

شغل دلخواه
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

۱۹ عبارت تاکیدی مثبت برای یافتن شغل دلخواه خود را تکرارا کنید تا به نتیجه برسید.

آیا برای یافتن کار تکرار عبارت تاکیدی مثبت را مدنظر داشته‌اید؟ شما می‌توانید از قدرت عبارات تاکیدی مثبت برای یافتن کار حداکثر استفاده را بکنید. این بدان معنا نیست که شما دست از جستجوی شغل بکشید و صرفاً چند عبارات تاکیدی را یک یا دو بار در روز تکرار کنید و آنگاه یک نفر از راه می‌رسد و شغلی به شما پیشنهاد می‌دهد.

عبارات تاکیدی زمانی نتیجه‌بخش خواهد بود که شما با ایمان و اعتقاد قلبی آنها را تکرار کنید و در عین حال به دنبال پیدا کردن کار باشید. برای یافتن شغلی جدید آگهی‌های شغلی را جستجو کنید و به مصاحبه‌های شغلی بروید. تکرار این عبارات برای پیدا کردن کار به شما انگیزه می‌دهد و ذهنتان را می‌گشاید تا فرصت‌های جدید را ببینید و وارد کار شوید. تکرار کردن اینها باعث می‌شود که مثبت‌اندیش‌تر شوید و حتی امکان دارد که افرادی را به خود جذب کنید که کار بهتر و جدید را به شما پیشنهاد ‌کنند. شاید هم به تأثیر عبارات تاکیدی اعتقادی نداشته باشید. امکان دارد که برایتان عجیب باشد که عبارات می‌توانند بر زندگی‌تان تأثیر بگذارند. عبارات هیچ قدرتی ندارند و هیچ تأثیری هم بر زندگی ندارند مگر اینکه آنها را مرتب تکرار کنید و سعی کنید به آنچه که می‌گویید باور داشته باشید.

مطالعه بیشتر: ۲۰ عبارت تاکیدی قانون جذب که شادی و نشاط  را به شما می بخشد

مطالعه بیشتر: بهره مندی از قانون جذب با استفاده از جملات تاکیدی

می‌توانید از طریق فروشگاه محصولات آکادمی بازار درجریان سایر محصولات از جمله کتاب صوتی، فیلم آموزشی، محصولات بازاریابی و فروش، محصولات مربوط به توسعه فردی، محصولات مربوط به کارآفرینی و آموزش مالی و همچنین دوره آموزشی غیرحضوری قرار بگیرید. می‌توانید در قسمت بلاگ آکادمی بازار، آخرین مقاله‌های مربوط به بازاریابی و فروش، موفقیت، ذهن قدرتمند و …را مطالعه کنید و درجریان آخرین گزارش دوره‌های آموزشی آکادمی بازار با مدیریت دکتر احمد محمدی قرار بگیرید. به‌علاوه می‌توانید پکیج آموزشی غیرحضوری ذهن قدرتمند را ازطریق فروشگاه آکادمی‌ بازار تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهید.

 

 

به تدریج وقتی‌که عبارات تاکیدی به ذهن ناخودآگاه شما وارد می‌شود،  فکر، رفتار و باورهایتان را تحت تأثیر قرار می‌دهد. شما شروع به شناسایی موقعیت‌هایی می‌کنید که ندیده‌اید. به طرز مثبت‌تر و مؤثرتری رفتار خواهید کرد و بنابراین شانس خود را برای یافتن کار بیشتر می‌کنید.  یک یا دو عبارات تاکیدی از لیست زیر را انتخاب کنید و چندین مرتبه در روز آنها را تکرار کنید. به عبارات توجه داشته باشید و به آنچه می‌گویید، باور داشته باشید. در عین حال حواستان به موقعیت‌هایی که برایتان پیش می‌آید، باشد.

۱۹ عبارت تاکیدی مثبت برای یافتن کار

۱. من کار درست را جذب زندگی‌ام می‌کنم.

۲. پیدا کردن یک شغل خوب بسیار آسان است.

۳. یک شرکت موفق به من پیشنهاد یک کار خوب را داده است.

۴. اکنون دری از کار خوب و جدید برایم گشوده می‌شود.

۵. من در مکانی کار می‌کنم که دوست دارم و حقوق دریافتی‌ام هم بسیار است.

۶. من کارآفرین موفقی هستم، موقعیت‌ها را شناسایی می‌کنم و آنها را عاقلانه به کار می‌برم.

۷. در جایی کار می‌کنم که آنجا و مردمش عجیب و شگفت‌انگیزند.

۸. من در شغل موردنظرم به کار مشغول می‌شوم.

۹. من شغلِ سودآوری را پیدا کرده‌ام که بسیار دوست دارم.

۱۰. عبارات تاکیدی مرا به سوی کاری که دوست دارم جذب می‌کنند.

۱۱. مردم دائم از من تقاضا می‌کنند که با آنها کار کنم و در قبال آن پول کلانی بگیرم.

۱۲. کاری که من انجام می‌دهم بسیار ارزشمند است.

۱۳. من کار خودم را به بهترین نحو ممکن انجام می‌دهم و برای آن دستمزد زیادی می‌گیرم.

۱۴. من یک کسب و کار بزرگ را اجرا می‌کنم و تیم من کارگران بزرگی هستند.

۱۵. من کاری مناسب در محلی خوب پیدا می‌کنم و با افرادی کار می‌کنم که دوستشان دارم.

۱۶. من عاشق کارم هستم و از آن لذت می‌برم.

۱۷. من شغلی دارم که از آن لذت می‌برم و دوست دارم و برای من پر درآمد است.

۱۸. من بهترین و مناسب‌ترین شغل را برای زندگی‌ام پیدا می‌کنم.

۱۹. من فرصت جدیدی برای شغل شگفت‌انگیز جذب می‌کنم.

برای پیدا کردن کاری که فرصت‌های جدیدی را پیش پایتان قرار دهد، تاکید من این است که عبارات تاکیدی را تکرار کنید. اما در عین حال باید شما دست به کار شوید، در صورت لزوم مهارت‌های جدید را بیاموزید و بدون تلاش منتظر ظاهر شدن یک شغل خوب نباشید. فعالانه در جستجوی کار بودن و در عین حال تکرار عبارات تاکیدی، نتایج سریع‌تری را به ارمغان می‌آورد. به منظور اثربخشی بسیار عبارت تاکیدی لازم است که چند سئوال را از خود بپرسید و صادقانه به آنها جواب دهید.

۱. آیا واقعاً به دنبال پیدا کردن شغلی هستید؟

۲. آیا صلاحیت شغلی را که در جستجویش هستید، دارید؟

۳. آیا شما مایل به قبول همه مسئولیت‌ها و تلاش‌های لازم برای شغل مورد نظر هستید؟

اگر پاسخ شما به این سئوالات مثبت است، پیش بروید و از این تکنیک استفاده کنید. اگر پاسختان منفی است باید به دنبال علت باشید و نگرشتان را تغییر دهید در غیر اینصورت امکان دارد وقت و نیروی خود را هدر دهید.

داشتن شغلی که از انجام آن احساس رضایت می کنید و صبح ها برای شروع روز خود و رفتن به سر کارتان لحظه شماری می کنید، نه تنها شما را به دستیابی به موفقیت شغلی نزدیک کرده، بلکه بر شما در ابعاد روحی و معنوی نیز تاثیر مثبتی گذاشته است.به عبارتی، رضایت شغلی، ارتقای سطح زندگی شخصی را نیز به همراه دارد. اما پیدا کردن شغل دلخواه آنقدر که به نظر می رسد ساده نیست. کسانی که عاشق کار خود هستند، برای یافتن و بدست آوردن آن جنگیده اند؛ موقعیت های زیادی را از دست داده اند اما تسلیم نشده اند. اگر شما نیز به دنبال پیدا کردن شغل دلخواهتان هستید و تا حالا فرصت های زیادی را از دست داده اید نگران نباشید چون کلید حل این معما در دست ماست!

 آکادمی بازار با ارائه راهکار ها و راه حل های متنوع می تواند در این مسیر به شما کمک کند! پس پیشنهاد میکنم از همین الان به ما بپیوندید! برای شروع می توانید روی لینک زیر کلیک کرده و در سمینار بزرگ موفقیت شرکت کنید:  

سمینار بزرگ موفقیت – استاد احمد محمدی

دیدگاه بگذارید

avatar