خلاصه کتاب «۱۰ قانون موفقیت» نوشته وین دایر

خلاصه کتاب «۱۰ قانون موفقیت» نوشته وین دایر
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

خلاصه کتاب «۱۰ قانون موفقیت» نوشته وین دایر مورد بررسی قرار می‌گیرد.

در این مقاله از سری مقالات معرفی کتاب آکادمی بازار شما را با کتاب «۱۰ قانون موفقیت» اثر زیبا و بسیار کاربردی که توسط نویسنده توانا و زبردست «وین دایر» نوشته شده است آشنا می کنیم.

با معرفی کتاب مخاطبان می‌توانند در جریان کتاب بسیار کاربردی قرار بگیرند و در زندگی و کارهای خود به موفقیت برسند و مسیر پیشرفت و صعود کردن به قله‌های موفقیت را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارند.  کتاب ۱۰ قانون موفقیت بیانگر موفقیت و پیشرفتی است که از دیدگاه وین دایر نوشته و جمع‌آوری‌ شده است.


این کتاب شامل راه‌کارها و دستورالعمل‌هایی است که وین دایر با عمل کردن به آن‌ها به موفقیت‌ های بزرگ و چشم‌ گیری دست پیدا کرده است. در حقیقت این کتاب نشان‌ دهنده تجربه‌ های خود وین دایر در طول زندگی‌ اش است که برای شما مخاطبان عزیز نوشته‌ شده است.

مطالعه بیشتر: خلاصه کتاب قدرت لحظات نوشته چیپ هیث و دن هیث

مطالعه بیشتر: خلاصه کتاب قدرت هوش هیجانی نوشته دانیل گلمن

همچنین می‌توانید در قسمت معرفی کتاب آکادمی بازار، خلاصه کتاب قدرت عادت نوشته چارلز داهیگ و همچنین خلاصه کتاب قدرت لحظات نوشته چیپ هیث و دن هیث به‌علاوه‌ی خلاصه کتاب قدرت هوش هیجانی نوشته دانیل گلمن و خلاصه کتاب ۱۰ ستون ثروت نوشته الکس بکر و کتاب متفاوت و جذاب  قدرت اعتماد به نفس نوشته برایان تریسی و کتاب‌های بسیار دیگری را مطالعه کنید .

کتاب ۱۰ قانون موفقیت دربردارنده ۱۰ بخش مجزا و کامل می‌باشد. در ادامه با محتوا و موضوعات کتاب ۱۰ قانون موفقیت بیشتر آشنا می شوید:

 

استاد احمد محمدی
پادکست فکرانه – موفقیت (برای شنیدن Play کنید)

 

درباره کتاب ۱۰ قانون موفقیت نوشته وین دایر

در کتاب 10 قانون موفقیت بیان‌ شده است که هیچگاه و هیچیک از شما نمی‌توانید چیزی که ندارید را به دیگران ببخشید و یا اهدا کنید و همچنین اگر احساس و عشقی هم نسبت به کسی یا چیزی را در درونتان و قلبتان احساس نمی‌کنید پس نمی‌توانید به آن‌ شخص و یا آن چیز عشق بورزید و احساسات خودتان را به آن‌ ها انتقال دهید. پس باید توجه کنید که اگر هر احساس و تمایلی در درون و باطنتان دارید آن را کاملاً به محیط اطراف و دیگران وارد می‌کنید به عنوان مثال اگر در درونتان ناراحتی، ترس، عصبانیت، خشم و نگرانی وجود داشته باشد آن را در زندگی به دیگران و اطرافیانتان منتقل خواهید کرد.

وین دایر
وین دایر

زندگی کردن ما در این جهان وابسته به هدف و قانونی است که می‌خواهیم به آن دست پیدا کنیم. در به وجود آمدن ما و تک‌ تک اعضای وجودمان و همه مخلوقات که در سراسر دنیا هستند حساب و کار دقیق، منظم و هوشمندانه‌ای است و همه ما و مخلوقات در این دنیا به کسی که ما را خلق کرده است و خالق ما است متصل هستیم. در درون همه‌ی شماها قصه و متنی است که علاقه دارید آن را به کتاب تبدیل کنید، آهنگی است که دوست دارید آن را همه بشنوند و حتی شعری دارید در وجودتان که دوست دارید یک شاعر بشوید و آن را برای همه بخوانید، همه احساساتی را که فقط خدا بدان.

بدانید که هر چه هستید؛ با همه ی این احساسات درونی از هر کجای جهان شاید برایتان غیر ممکن، عجیب و دور از باور باشد اما هیچگاه با دانستن این امر که تا وقتی این آهنگ‌ها در وجودتان هست و این احساسات را دارید زندگیتان به انتها نرسیده است و راه‌ های بسیار زیادی برای رفتن دارید. پس برای آشنایی با این کتاب زیبا و استفاده از راه‌های کاربردی آن شما را به مطالعه این کتاب دعوت می‌کنیم.

قسمتی از کتاب 10 قانون موفقیت

قبلاً می‌گفتم قبل از این‌ که بچه‌ دار بشوم 8 تا ایده خوب دارم از این‌که چگونه بچه‌ هایم را تربیت کنم. اما حالا 8 تا بچه‌ دارم و هیچ ایده‌ای هم ندارم. چیزی که از بچه‌ ها فهمیدم این است که هیچکس دوست ندارد که بهش گفته بشود که چه‌ کار باید انجام بدهد. این موضوع فقط به بچه‌ ها مربوط نمی‌شود؛ به همه ما مربوط می‌شود. یکی از بهترین آهنگ‌ هایی که تا به‌ حال شنیده‌ ام آهنگی بود که در دوران دبیرستان شنیده‌ ام. به من زمین بده، یه عالمه زمین و آسمان آبی بالای سرم. خوب بلدم. دور من حصار نکشید، منو محدود نکنید، دور من حد و مرز قرار ندهید، به من نگویید چه‌ کار می‌توانم انجام بدهم و چه‌کار نمی‌توانم انجام بدهم. به من نگویید چطور باید باشم، چه باید بپوشم، چطور باید فکر کنم، به من حتی نگویید چطور باید یوگا کار کنم. من دوست ندارم بقیه به من بگویند چه کار کن. این همیشه صدای درونم بوده. روح ما همواره خواستار گسترش و رشد کردن است و هر کس که وارد زندگی ما بخواهد بشود و بگوید چه‌کار کنیم و چه‌کار نکنیم؛ ما در مقابلش ایستادگی می‌کنیم و آن فرد را پس می‌زنیم.

درباره نویسنده

وین دایر
وین دایر

وین دایر در ۱۰ مه ۱۹۴۰ در شهر دترویت متولد شد. او بیشتر دوران کودکی و نوجوانی‌ خود را در پرورشگاه به سر برد. او کار خودش را به‌ عنوان محقق در دانشگاه سنت جان آغاز کرد. در همین میان او روزنامه‌ها و مقاله‌های بسیار زیادی را چاپ کرد و زندگی خود را می‌گذراند. نخستین سخنرانی او که درباره شیوه تفکر تمرکز کردن «افکار منفی» و «گفت‌وگوی انگیزشی» بود موجب شد دانشجویان زیادی را در کلاس خصوصی‌ اش ثبت‌ نام کند. وین دایر اهل خانواده و زندگی بود و به زندگی در کنار خانواده اهمیت بسیار زیادی می‌ داد.

او دو بار ازدواج کرد و ۸ فرزند دارد که همه آن‌ها در یک شهر و مکان به نام فلوریدا زندگی می‌کنند. امروزه وین دایر یکی از نویسندگان خودیار و سخنرانان بزرگ انگیزشی در آمریکا محسوب می شود و به‌ خوبی از او یاد می‌شود. نخستین و بهترین کتاب وین دایر به نام «کتاب قلمرو اشتباهات شما» جزء پرفروش‌ترین کتاب‌ ها در جهان می باشد و مجله‌ای در سال ۲۰۱۱ از وین به عنوان سومین انسان معنوی تأثیر گزار در دنیا یاد کرد. وین دایر در 29 اوت سال ۲۰۱۵ در گذشت.

برخی از آثار وین دایر عبارتند از: خردمندی روزها، برای هر مشکلی راه‌حل معنوی وجود دارد، افکارتان را مجبور کنید که برای شما کار کنند، چگونه شخصی نامحدود باشیم، واقعاً چه چیزی برای فرزندتان می‌خواهید، تبدیل: زندگی خود را از بلند پروازی به معنی‌ دار بودن تغییر دهید، سر رشته زندگی خود را در دست بگیرید، توصیه‌های فنون کار، هدیه‌هایی از آیکیس، داستان واقعی ـ در تمام‌روزهای زندگی‌تان معجزه باشید، ۱۰ راز دستیابی به موفقیت و آرامش درون، سرنوشت آشکار شما ـ ۹ روش معنوی برای به دست آوردن هر چیزی که می‌خواهید، زندگی در معرفت تائوـ همه‌چیز در مورد تائو ته جینگ و اثبات درون و قلمرو اشتباهات شما.

شما باید هر آن‌چه که دوست دارید را به دست بیاورید. کار شما باید هیجان‌آور باشد و باید هر کاری را که تمایل دارید، انجام دهید. روابطتان با خانواده و دوستانتان باید سرشار از شادی باشد. به تمام پولی که برای داشتن یک زندگی مرفه و خوب نیاز دارید، دست پیدا کنید. قرار است تمام رویاهای‌تان تحقق یابند. اگر دلتان سفر میخواهد ، باید مسافرت کنید. اگرتمایل دارید کسب و کاری را راه بیاندازید. برای عملی شدن همه ی این خواسته ها شما باید با چگونگی دستیابی و را رسیدن به آن آشا شوید. بنابراین پیشنهاد آکادمی بازار به شما استفاده از محصولات کتاب صوتی نوشته ی نویسندگان مطرح و موفق جهان است. برای استفاده از محصولات بر روی لینک زیر کلیک کنید:

کتاب صوتی

18 پاسخ

  1. تا ادم خودش نخواد هیچ وقت نمیتوته موفق بشه باید حرکت کنید و مطمین باشید خدا هواتونو داره و اگه تلاشتونو ببینه حتما کمکتون میکنه

    1. سلام کاربر عزیز
      برای اطلاع از آخرین سمینار و دوره ها با کارشناسان ما تماس بگیرید:
      پاسخگوی شما هستیم: 88993288، 66978520، 66418084-021

  2. سلام من در سمینار موفقیت شرکت کردم و تحول عجیبی در من رخ داد و نتایج خوبی در زند‌گیم کسب کردم و وظیفه خودم دونستم که بیام و تشکر کنم و به همه توصیه کنم که حتما شرکت کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *