کتاب «۱۰ قانون موفقیت» نوشته جول اوستین

نویسنده : تیم تحریریه آکادمی بازار
کتاب «۱۰ قانون موفقیت» نوشته جول اوستین
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

در این مقاله قصد داریم کتاب «۱۰ قانون موفقیت» نوشته جول اوستین را معرفی کنیم.

کتاب ۱۰ قانون موفقیت اثر جاودان نویسنده جوان و محبوب آمریکایی جول اوستین است. این کتاب دربردارنده ی راه کارهای درست و مناسب برای هر چه بهتر شدن وضعیت زندگی و امید به آینده و به طور کلی دستیابی به موفقیت است که توجه طرفداران بسیار زیادی را بعد از چاپ توانست جلب نماید.

کتاب ۱۰ قانون موفقیت، در گروه کتاب های مدیریت_خودآموزی قرار می گیرد و مخاطبان آن از تمامی رده های سنی با هر نوع دین و مذهبی می توانند باشند. با آکادمی بازار همراه باشید تا با محتوا و موضوعات کتاب ۱۰ قانون موفقیت بیشتر آشنا شوید.

مطالعه بیشتر: کتاب « ۱۰ قانون موفقیت » نوشته زیگ زیگلار

همچنین می‌توانید در قسمت معرفی کتاب آکادمی بازار، خلاصه کتاب قدرت عادت نوشته چارلز داهیگ و همچنین خلاصه کتاب قدرت لحظات نوشته چیپ هیث و دن هیث به‌علاوه‌ی خلاصه کتاب قدرت هوش هیجانی نوشته دانیل گلمن و خلاصه کتاب ۱۰ ستون ثروت نوشته الکس بکر و کتاب متفاوت و جذاب  قدرت اعتماد به نفس نوشته برایان تریسی و کتاب‌های بسیار دیگری را مطالعه کنید .

درباره کتاب ۱۰ قانون موفقیت

جول اوستین در کتاب  ۱۰ قانون موفقیت به خداوند و آن چیزی که خداوند برای انسان های مقدر نموده است توجه بسیار زیادی دارد. او معتقد است که گناه و آنچه که باعث می شود انسان به آن آلوده شود نباید ذهن انسان را درگیر کند و فقط موضوع مورد بحث شناخت هر چه بیشتر خداوند است. کتاب ۱۰ قانون موفقیت، دارای سبک نگارش ساده ولی در عین حال پر معنی است. جول اوستین تلاش می کند تمامی اتفاقاتی که در زندگی روز مره انسان های عادی و یا غیر عادی می افتد را به صورتی شگرف به سوی خیر و خوبی که خداوند برای ما تدارک دیده است بچرخاند.

 

استاد احمد محمدی


پادکست فکرانه – موفقیت (برای شنیدن Play کنید)

 

آنچه مخاطب را بعد از مطالعه این کتاب بسیار تحت تاثیر قرار می دهد تفکر مثبت و روش القا و یادگیری این تفکر مثبت به شنونده است. جول اوستین در این کتاب تلاش می کند بفهماند همه ی اتفاقات کوچک و بزرگ دارد. اما دیدگاهی معنوی به همه ی آن ها می بخشد، آنچه که مسلم است امید و آرزو و ازیاد نبردن آینده ای است که در پناه خداوند هر انسانی به بهترین شکل می تواند بسازد. کتاب ۱۰ قانون موفقیت، قصد دارد آینده و تمامی رویا ها را برای انسان دست یافتنی تلقی کند البته اگر تلاش، هدف و تصیماتی که گرفته می شود در راستای معنویت، عشق و اعتماد به خداوند باشد.

جول اوستین
جول اوستین

محتوای کتاب ۱۰ قانون موفقیت

کتاب 10 قانون موفقیت، به دلیل اینکه از زبان یک واعظ نوشته شده است هم روح انسان را به سمت خداوند می کشد و هم شیوه ای صحیح برای ادامه زندگی در اختیار انسان ها قرار می دهد. جول اوستین معتقد است که گذشته را باید یک تجربه و درس تلقی کرد و با استفاده از اتفاقات پشت سر، زندگی پیش رو را هرچه بهتر ساخت. جول اوستین حتی در سخنرانی هایش هم سعی به تلقین مسائل به مخاطبان ندارد، بلکه تنها با بیان شیوا و در لفافه حقیقت اصلی اتفاقات را بیان می کند و راهکاری درست و متناسب با شرایط را با توجه به معنویت در اختیار شنوندگان قرار می دهد.

نکته جالب توجه این کتاب در این است که مخاطبان هیچوقت جول اوستین را یک فرد خاص و یا شگفت انگیز نمی دانند به دلیل اینکه اوستین به هنگام طرح مسائل و بیان راه حل ها خود را مثل دیگر انسان ها می داند و تنها برتری که اوستین دارد شناخت و ایمان کافی از خداوند است. از آنجا که جول یک واعظ است، سرمنشاء همه ی اتفاقات را خداوند می داند و تلاش می کند به مردم بفهماند که این اتفاقات و راهکارهای پیش رو برای رشد و تعالی خود انسان ها از سوی خداوند تدارک دیده شده است.

قسمتی از کتاب 10 قانون موفقیت

همه چیزهایی که امروز با ما همراه است، خودمان به زندگیمان دعوت کردیم. کلمات مانند دانه هستند زمانی که شروع به صحبت می کنید، به آن چه که دارید حرف می زنید زندگی می بخشید.ما با نا امیدی و موانع مختلف رو در رو شدیم. زندگی همین است. اما به جای اینکه به درد و رنج و نا امیدی فکر کنیم، رویاهایمان را به یاد بیاوریم، به خاطر بیاوریم که خدا چه قولی به ما داده است. خداوند می فرماید که وقتی بهت قولی داده ام پس انجام می دهم. و به زودی برای تو اتفاق می افتد.اگر تو کاری که باید انجام شود را انجام بدهی و به باور برسی و شور و اشتیاقت را دوباره برگردانی، خداوند آن چیزی که تو فکر می کنی مرده و از دست رفته است را دوباره برایتان زنده می کند. به درگاه خدا دعا کنید که از بین این خاکسترها به من زیبایی بده، به من لذت و خوشحالی بده بابت امروز، و به خاطر وضعیت بدی که در آن قرار گرفته بودم به من چند برابر بهتر هدیه بده.

درباره نویسنده

جول اوستین
جول اوستین

جول اسکات اوستین در ۵ مارس، سال ۱۹۶۳ در تگزاس متولد شد. اوستین مجری تلویزیون، واعظ، نویسنده و همچنین یک سخنران معروف آمریکایی است که تا به اروز بیش از ۷  کتاب پر فروش به زبان های مختلف از او چاپ شده است.
پدر جوئل (جان اوستین) یک کشیش و مادرش دولورس نام دارد. جول تحصیلات اولیه خود را در دبیرستان Humble شهر تگزاس، در سال ۱۹۸۱ به پایان رساند و در دانشگاه Oral Robert تالسا، رشته ارتباطات رادیویی و تلویزیونی را انتخاب کرد ولی متاسفانه موفق به گرفتن مدرک کارشناسی نشد. نخستین کار تلویزیونی خود را به پیشنهاد پدر، در سال ۱۹۹۹ آغاز کرد که بعد از ۶ روز پدرش فوت کرد. پس از آن جول به عنوان کشیش در کلیسای لیکوود شروع به کار کرد. جول به دلیل خدمات چشمگیرش در زمان فعالیت وی در کلیسای لیکوود، نام و آوازه این کلیسا را به بیش از ۱۰۰ کشور رساند. در سال ۲۰۰۶ از طرف والترز یکی از ۱۰ شخصیت جذاب سال معرفی شد. و فعالیت ها و سخنرانی های جول توانست زندگی تعداد زیادی از طرفداران و مردم عادی را تغییر دهد.

استاد احمد محمدی
استاد احمد محمدی
سخنران انگیزشی و مربی توسعه فردی، مدرس و مشاور کسب و کار
زمان رسیدن به موفقیت

بسیاری از مشکلاتی که حل شدنشان به نظر ما غیر ممکن یا دشوار است، تنها به این دلیل دور از دسترس به نظر می رسند که شیوه تفکر ما درباره آن ها به این شکل است. فکر شما کاملا بر آنچه دشوار است تمرکز کرده است، بنابراین راهی برای حل آن نمی بینید. پس چرا این معادله را معکوس نمی کنید و درباره روش های ممکن برای رسیدن به هدف فکر نمی کنید؟ یکی از این روش ها استفاده از کتاب های افراد موفق و مشهور جهان است که به اهداف خود رسیده اند و تجربیات خود را با مخاطب به اشتراک می گذارند.

 بنابراین پیشنهاد آکادمی بازار به شما استفاده از محصولات کتاب صوتی است. تا بتوانید با کمک مطالب این کتاب ها گامی بزرگ در جهت رسیدن به اهداف خود بردارید. برای استفاده از محصولات بر روی لینک زیر کلیک کنید:

22 پاسخ

    1. سلام محمود عزیز
      گذشته قطعا دربردارنده خاطرت مثبتم هست اما نباید وقت زیادی صرف فکر کردن به گذشته گذاشت

    1. سلام فاطمه عزیز
      خوشحالیم که این مقاله مورد رضایت شما قرار گرفت. ممنون از اینکه نظرتون رو با ما به اشتراک گذاشتید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *