خلاصه کتاب « ۱۰ ستون ثروت » نوشته الکس بکر

نویسنده : تیم تحریریه آکادمی بازار
کتاب « ۱۰ ستون ثروت »
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

خلاصه کتاب « ۱۰ ستون ثروت » نوشته الکس بکر را در این مقاله مطالعه کنید.

کتاب ۱۰ ستون ثروت اثری کاربردی و مفید از الکس بکر است. در کتاب ۱۰ ستون ثروت بیان می شود که دنیا شما را سمتی سوق داده است که باور کنید پولدارشدن چیزی نیست که بتوانید به میل خودتان در زندگی ایجاد کنید.

به شما آموخته اند که ثروت را چیزی ببینید که فقط برای تعداد اندکی افراد خوش‌ شانس اتفاق می‌ افتد که در یک قرعه‌ کشی به صورت تصادفی برنده می‌ شوند و یا استعدادی باورنکردنی دارند. حقیقت این است که تولید ثروت فراوان ربطی به شانس یا استعداد ندارد. بلکه به باورها و دیدگاه شما مربوط است. این باورها همان ستون ها هستند.

مطالعه بیشتر: خلاصه کتاب «قوانین زندگی» نوشته ریچارد تمپلار

مطالعه بیشتر: خلاصه کتاب قدرت عادت نوشته چارلز داهیگ

آکادمی بازار مرجع موفقیت ایران، مجموعه‌ای غنی از مقاله‌های مختلف در زمینه‌های بازاریابی و فروش، موفقیت، ذهن قدرتمند و … ارائه می‌دهد.

در دوره بازاریابی و فروش ” ستارگان فروش ” خود را به یک فروشنده تمام عیار تبدیل کنید.

 به‌علاوه کاربران می‌توانند از دوره‌های آموزشی این مرکز همچون پکیج آموزشی غیرحضوری ذهن قدرتمند بهره برده و آن را ازطریق فروشگاه آکادمی‌ بازار تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهند.

برای مطالعه خلاصه ای از کتاب ۱۰ ستون ثروت با آکادمی بازار همراه باشید.

فرایند درآمد زایی به روش ۱۰ ستون ثروت

فرایند درآمدزایی وجود دارد و به مقدار زیادی انگیزه، اراده و سخت کوشی نیاز دارد. دشوار است اما نه آنگونه که شما می پندارید. بسیاری از مردم پول را مانند بازی با یک دستگاه بخت آزمایی در لاس وگاس می بینند. برنده شدن در بازی ثروت آفرینی دشوار است اما به معنی آن نیست که احتمال بردن وجود ندارد و اگر اتفاق بیافتد عامل آن صرفا بخت یا شانس بوده است.
با این حال این شکل از دشواری نیست که من درباره اش حرف می زنم.

پول درآوردن به واقع دشوار است اما دشواری آن از جنس دستگاه بخت آزمایی در لاس وگاس نیست بلکه بیشتر شبیه به دست و پنجه نرم کردن با بازی های پر چالش ویدئویی است.

تخصص یافتن در هر بازی رایانه ای دشوار است اما چه در حال بازی کردن در یک بازی ویدئویی باشید و چه در حال پول درآوردن، اگر زمان و تلاش کافی برای آنچه که می خواهید صرف کنید، می توانید در آن ماهر شوید و البته به یقین خواهید شد.
حتی اگر بازنده ای باشید که در زیر زمین خانه ی پدری اش زندگی می کند. پول در آوردن از جنس اینگونه سختی است.

فرایند درآمدزایی
فرایند درآمدزایی

 

راه موفقیت در کتاب ۱۰ ستون ثروت

پول درآوردن چیزی است که شما می توانید انجام دهید. این کتاب همه ی باورهای مسمومی که شما را از دستیابی به آزادی مالی در گذشته باز داشته اند پاک می کند و آن ها را با باورهای افراد موفق جایگزین می کند. این باورها ستون هایی هستند که افراد موفق بر پایه آن زندگی می کنند و بنیان موفقیتشان را شکل می دهند.

اگر به چیزی متعهد می شوید روی آن کار کنید، تنها کسی که شانس موفقیتتان را کنترل می کند خودتان هستید. مردم به شما خواهند گفت احتمالا شکست می خورید یا اینکه ریسک بزرگی می کنید. آنها می کوشند متقاعدتان کنند که به زندگی متوسطی که آن ها انتخاب کرده اند برگردید چون در خفا نمی خواهند شاهد موفقیتتان باشند.

هیچ چیز دردناک تر از تماشای کسی نیست که فکر می کنید شبیه شماست و شما را در گردو غبار رها می کند و به نقطه ای بهتر می رسد چون باید با  این واقعیت رو به رو شوید که شما نیز می توانستید آن کار را انجام دهید اما انتخابش نکردید.

دوری کردن از افراد ناموفق

به افراد نا موفق گوش ندهید. ۹۹ درصد افراد هیچ اطلاعاتی درمورد هیچ چیزی ندارند و حتی نمی توانند به بستن بند کفش های خودشان متعهد باشند.

توصیه من این است که فقط به مربیانتان، دوستان رقابت طلبتان و خودتان گوش دهید. آنچه در این کتاب به شما گفتم درس هایی است که ثروتمندترین افراد روی زمین همگی با هم در آن مشترک هستند. تفاوت این است که میلیونرها و میلیادر ها از درد، آزمون و خطا گذشته اند تا این ذهنیت ها را یاد بگیرند. در حالی که الان تمام کاری که شما باید انجام دهید مطالعه این کتاب است.

من ستون ها را بکار گرفته ام و تصمیم گرفتم آن ها را به صورت یک کتاب بنویسم چون موفقیت فردی من و موفقیت حرکتی در اطرافم به من ثابت می کنند که نه تنها حقیقت دارند بلکه ضرورت دارند. حالا فقط یک ستون ذهنیت، تصمیم و باور است که باید قبولش کنید تا ثروتمند شوید.

شاید اینچنین فکر کنید که موفقیت تنها برای افراد خوش اقبال است یا از حیطه اختیار شما بیرون است یا اینکه اصلا شما در زندگی خود راحت هستید و می ترسید از هرچیزی که ریسک می پندارید و ممکن است این زندگی امن و ایمن را از شما بگیرد.

معرفی الس بکر نویسنده کتاب ۱۰ قانون ثروت

الکس بکر
الکس بکر

الکس بکر در ۲۴ مه ۱۹۸۸ در تگزاس ایالت متحده آمریکا متولد شد. او یک کار آفرین فناوری، سخنران و نویسنده است. او به یکی از بزرگترین توسعه دهندگان نرم افزار جستجو گرها تبدیل شده است. بکر تلاش می کند در زمان آزادش به مردم کمک کند تا روحیه کارآفرینی خود را پیدا کنند. تمرکز او بر روی کمک به دیگران است که در زندگی خود به ذهنیت درمورد کارآفرینی و استراتژی ثروت آفرینی دست یابند.

با معنویت ثروتمند شو

استاد احمد محمدی

استاد احمد محمدی

سخنران انگیزشی و مربی توسعه فردی، مدرس و مشاور کسب و کار

الکس بِکِر در کتاب ۱۰ ستون ثروت، نه تنها مهم‌ ترین ستون‌ ها برای ثرومتند شدن را برایتان شرح می‌ دهد؛ بلکه به شما نشان می‌دهد چطور آنها را همین امروز وارد زندگی‌تان کنید تا به آزادی مالی تا پایان عمر دست یابید.

 آکادمی بازار به شما پیشنهاد می کند در صورت تمایل به دستیابی به موفقیت های هر چه بیشتر و سرعت بخشیدن به روند پیشرفتتان از محصولات مفید و کاربردی مقالات آکادمی بازار استفاده نموده و آگاهی خود را درباره اصول مهم برای رسیدن به موفقیت افزایش دهید. در صورت تمایل به استفاده از سایر کتاب ها بر روی لینک زیر کلیک کنید.

معرفی کتاب

عضویت در خبرنامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

استیو جابز چگونه میلیارد شد ؟
50,000 تومان
رایگان
small_c_popup.png
کمتر از 30 ثانیه
اطلاعات خود را تکمیل و محصول را دریافت کنید